Numerolˇgia
Vřrok: Ke─Ć chce┼í ─Ź├şta┼ą zo srdca ┼żien, nepou┼ż├şvaj pritom slepeck├ę p├şsmo. (Tristan Bernard -franc├║zsky dramatik)
Odporuciť priateľovi | Prida╗ medzi obÁ˙benÚ | Nastavi╗ ako domovsk˙ strßnku |
Články
Astrol├│gia (20)
─î├şnska astrol├│gia (13)
Ezopov├ę b├íjky (63)
Ezoterika (2)
Filozofia (2)
Hist├│ria (11)
Krstn├ę men├í (101)
─Żudov├í slovesnos┼ą (4)
Mágia (2)
Mystika (1)
Nezaraden├ę (8)
Novinky (8)
Numerol├│gia (25)
Progn├│zy (16)
Psychol├│gia (3)
Recenzie (7)
Štukológia (0)
Tarot (16)
Z denn├şka (5)
Zdravie (5)


Prihlásenie
Vitajte, N├ív┼ítevn├şk
Prihlßste sa alebo zaregistrujte!

UżÝvateÁskÚ meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individu├ílne slu┼żby
Konzultácie
Kurzy
F├│rum
Články
Cenn├şk
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodn├ę podmienky
Ochrana osobn├Żch ├║dajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLO─îNOS┼Ą, VEDA, SPIRITUALITA, Z├üHADY, CIVILIZ├üCIE, EGYPT, MYST├ëRI├ü, KON┼áPIR├üCIE, UFO, SLOVENSKO, ├ÜVAHY-KOMENT├üRE-ANAL├ŁZY, KNIHY, ─îAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedine─Źn├ę kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Il├║zia alebo in┼ípir├ícia - ─Źarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


 Milion├írmi cez „udobrenie“ karmy
Vo─żn├Żm ┼ít├Żlom       Milionárom, pod─ża vzorca násobenia š┼ąastia, sa mô┼że sta┼ą ktoko─żvek. Otázka skôr znie: „Pre─Źo by sa š┼ąastie malo usmia┼ą práve na vás?“ Ke─Ć sa rozhodnete vyhra┼ą napriek osudu, je treba "udobri┼ą si" karmu. 

       ─îo sú ─Źísla? Pre po─Źíta─Źových odborníkov súbor núl a jednotiek, pre finan─Źníkov po─Źet bankoviek a mincí, pre kuchárku mno┼żstvo prísad na varenie, pre ponáh─żajúceho sa zamestnanca ─Źísla udávajúce ─Źas na hodinách a pre ka┼żdého oby─Źajného ─Źloveka hodnota pe┼łazí v pe┼ła┼żenke. V týchto príkladoch hovoríme o numerickej hodnote ─Źísla. ─îo však symbolická hodnota ─Źísel, o ktorej uva┼żoval u┼ż Pytagoras?

Symbolická hra ─Źísel

Pod─ża starogréckeho filozofa harmóniu sveta mo┼żno vystihnú┼ą ─Źíselnými vz┼ąahmi. Ka┼żdé ─Źíslo je nosite─ż hudobnej vibrácie v podobe tónu i zrakovej vibrácie v podobe farby. Je to chvenie, kvalita, na ktorú sa ladíme vedome alebo nevedome. Vtedy, ke─Ć skúmame vlnenie ─Źísel, hovoríme o vede o ─Źíslach. Pod─ża numerológie - ezoterickej disciplíny, ktorá sa zaoberá ─Źíslami a ich vplyvom na ─żudský ┼żivot, neexistujú š┼ąastné alebo neš┼ąastné ─Źísla. Sú len ─Źísla s ur─Źitou kvalitou a príslušnou symbolikou.

Napríklad všeobecne sa za š┼ąastné ─Źísla pova┼żujú prvo─Źísla ako 7, 13, 19, 23, 31, 79, 97. Áno, dokonca aj rozporuplne vnímaná a ─Źasto zaznávaná trinástka. Trinástka za ni─Ź nemô┼że, iba v sebe obsahuje informáciu ve─Źných premien. Pokia─ż sa nachádzate v období ┼żivotných zmien, ste naladení na vlnu vibrácie 13 a mô┼że by┼ą v závislosti od postoja k situácii vašim š┼ąastným, ale aj neš┼ąastným ─Źíslom.

Mágia ─Źísel a viera v š┼ąastný osud

─îasto od ─żudí dostávam otázky oh─żadne finan─Źnej výhry. ─îi sa š┼ąastie v hre dá pritiahnu┼ą cez numerológiu a ja odpovedám, ┼że výhra musí by┼ą napísaná v osude ─Źloveka. Tento fakt nemo┼żno kvantitatívne zmera┼ą kvalitou ─Źísla vypo─Źítaného z dátumu narodenia. Napriek tomu vo vyp─║┼łaní tiketov, hraní hazardných hier a vsádzaní na lotériu mnohí spoliehajú práve na osobnostné ─Źíslo dané d┼łom narodenia alebo ┼żivotné ─Źíslo vypo─Źítané sú─Źtom ─Źíslic dátumu narodenia.

Jednoduchých návodov pre pover─Źivých existuje ve─ża a plno numerologických výpo─Źtov odvodených z dátumov narodenia a mena nájdete na internete. Pokia─ż sa vydáte touto cestou, spo─żahlivejšie je necha┼ą si vypracova┼ą individuálnu komplexnú numerologickú analýzu šitú na mieru a dozvedie┼ą sa svoje silné ─Źísla. Ani toto vám však nezaru─Źí výhru. Mágia ─Źísel toti┼ż spo─Źíva v jasne definovanom zámere a vo vašej viere v ich silu a š┼ąastie.

Návod na pritiahnutie výhry

Ako si pritiahnete výhru? Pre blondínky sú vraj š┼ąastné ─Źísla všetky, ktoré kon─Źia orgazmom. To bol vtip! Najlepším spôsobom je, ke─Ć si vlastné š┼ąastné ─Źísla ur─Źíte sami pod─ża dátumu zoznámenia s milovaným ─Źlovekom alebo pod─ża dátumu svadby, narodenia die┼ąa┼ąa, zlo┼żenia závere─Źnej skúšky ─Źi inak príjemnej a radostnej udalosti. De┼ł, mesiac, rok a prípadne aj hodina obsahujúca informáciu vášho š┼ąastia pri┼ąahuje do vášho ┼żivota ─Ćalšie š┼ąastie.

Milionárom, pod─ża vzorca násobenia š┼ąastia, sa mô┼że sta┼ą ktoko─żvek. Otázka skôr znie: „Pre─Źo by sa š┼ąastie malo usmia┼ą práve na vás?“ Ke─Ć sa rozhodnete vyhra┼ą napriek osudu, je treba "udobri┼ą si" karmu. Ve─Ć ko─żkí výherní milionári nakoniec skon─Źili ako bezdomovci? Prípadov je ve─ża. Namiesto o─Źakávaného š┼ąastia, sa dostavila úplná mizina. Jedným z predpokladov š┼ąastnej výhry je zoh─żadnenie princípu duality – jin a jang - uvá┼żi┼ą, ─Źo vlastne chcete, lebo - ke─Ć na jednej strane dostanete, na druhej strane vám bude odobraté.

Existujú ─żudia, ktorí pravidelne stávkujú a vyhrávajú, ale zárove┼ł sa starajú o mentálne a fyzicky postihnuté die┼ąa alebo do┼żívajúceho starého ─Źloveka. Existujú ─żudia, ktorí sa tak silno zamilujú a otvoria srdcovú ─Źakru láske, ┼że pritiahnu rados┼ąou a ┼żivotným š┼ąastím výhru. Existujú ─żudia, ktorí ne─Źakajú na výhru v stávkovej kancelárii, ale vyrovnajú si svoje dlhy, uvo─żnia sa, u─żaví sa im na duši a za odmenu potom vyhrajú. Existujú ─żudia, ktorí dajú s─żub, ┼że ak vyhrajú, tak splnia nemo┼żné, tak im osud splní ich prianie, aby dokázali, ┼że ten s─żub myslia vá┼żne.

Hovorí sa - š┼ąastie majú deti, opilci a blázni. A viete pre─Źo? Sú prístupní aj nemo┼żnému. Veria vo výhru a to je prvým predpokladom k jej pritiahnutiu. Druhým je správne na─Źasovanie. Rovnaké a opakujúce sa ─Źísla na hodinkách mô┼żete pova┼żova┼ą za š┼ąastnú indíciu, ktorá predznamenáva výhru. Mô┼żu by┼ą súradnicou na ur─Źenie ─Źasu výhry vašich osobných magických ─Źísel. Tretím predpokladom je zadanie zámeru v k─żú─Źi - dám a dostanem. Udobríte si karmu a máte to!

Ako je to s vami?
Ste pripravení cez osobný vzorec š┼ąastia a výherné š┼ąastné ─Źísla dosiahnu┼ą harmóniu svojho sveta a súzvuk s blízkymi? Alebo je vaše š┼ąastie ur─Źované odlišnými hodnotami a milióny nachádzate v symbolickej podobe ─Źísel?  

Zlatica Mokrá┼łováBellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
V╣etky prßva vyhradenÚ

 
S˙visiace odkazy
· Viac o Vo─żn├Żm ┼ít├Żlom
· ¤al╣ie Ŕlßnky od autora: Numerologia


NajŔÝtanej╣Ý Ŕlßnok na tÚmu Vo─żn├Żm ┼ít├Żlom:
Milion├írmi cez „udobrenie“ karmyHodnotenie Ŕlßnku
PriemernÚ hodnotenie: 3.66
Hlasov: 3

VeÁmi dobrř

ZvoÁte poŔet hviezdiŔiek:

Vynikaj˙ci
VeÁmi dobrř
Dobrř
Priemernř
ZlřMożnosti

 VytlaŔi╗ Ŕlßnok VytlaŔi╗ ŔlßnokS˙visiaca tÚma

Články o numerológiiČlánky o numerológii

"Milion├írmi cez „udobrenie“ karmy" | Prihlßsi╗/Registrova╗ | 0 komentßrov
Za obsah komentßrov je zodpovednř użÝvateÁ, nie prevßdzkovateÁ třchto strßnok.

Ako anonymnř użÝvateÁ nem˘żete posiela╗ komentßre, prosÝme zaregistrujte sa


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Poslednß aktualizßcia: 2020-01-24
╚as potrebnř k spracovaniu strßnky 0.06 sek˙nd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ´al╣ie ╣Ýrenie obsahu z třchto strßnok bez predo╣lÚho pÝsomnÚho s˙hlasu je zakßzanÚ.