Numerológia
Výrok: Nech tvoji podriadení prisadnú k tvojmu stolu, jedni preto lebo sú toho hodní, druhí preto aby sa toho hodnými stali. (Seneca)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Články
Astrológia (20)
Čínska astrológia (13)
Ezopové bájky (63)
Ezoterika (2)
Filozofia (2)
História (11)
Krstné mená (101)
Ľudová slovesnosť (4)
Mágia (2)
Mystika (1)
Nezaradené (8)
Novinky (8)
Numerológia (25)
Prognózy (15)
Psychológia (3)
Recenzie (7)
Štukológia (0)
Tarot (16)
Z denníka (5)
Zdravie (5)


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


 Numerológia piatich aprílových mien pre dieťa
Články o numerológii

       Každý človek dostáva do vienka určité vibrácie čísel, ktoré ho ovplyvňujú a sprevádzajú po celý jeho život. Nielen dátum narodenia, ale aj vibrácia mena, ktorým od prvej chvíle s láskou mama svoje milované dieťa oslovuje, trvalo na jeho vývin pôsobí. V apríli nájdete vypracované mená: Richard, Ester, Dana, Juraj a Marek.3.4. Richard
Malý vládca s logickým myslením a citovým odstupom je chlapec s týmto menom. Rád sa stavia do pozície vodcu v rodine aj medzi vrstovníkmi, preto ho rodičia už od malička musia krotiť, učiť empatii a rozvíjať v ňom súcit. Poľahky odoláva chorobám a môžete ho viesť k pestovaniu skupinových športov. Priateľov si sám vyberá veľmi starostlivo. Uprednostňuje systematický cieľavedomý postup smerujúci k naplneniu svojich cieľov v škole, v záujmových krúžkoch a neskôr v práci. Jeho silnú osobnosť neodradia prekážky, naopak vyburcujú. Skôr sa uplatní v armáde ako v umeleckej oblasti. Chirurg je tiež profesia, ktorá ho osloví. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Váhy a posilňuje životné číslo 2.
 
12.4. Ester (Estera)
Tajomný pôvab dievčiny ukrytý i v nezabudnuteľnom pohľade nežných očí vyžaruje zraniteľnosť a zároveň silu. Je veľmi dôležité, či toto dievča oslovujete menom Ester alebo Estera. Estera je viac citovo otvorenejšia a Ester priebojnejšia v kolektíve detí. Introvertka s jedným alebo druhým menom sa rada zahrá sama, prípadne s úzkym a starostlivo vybraným okruhom kamarátok. Viac sa jej páči hra s bábikami ako štúdium v škole. Domáce úlohy vypracováva z povinnosti, ale okolo domácnosti sa vrtí rada. Čo však neznamená, že nie je inteligentná, práve naopak. Jej intuitívna jasnozrivosť je vítaná v oblasti pomáhajúcich profesií. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Panna a posilňuje životné číslo 9.
 
16.4. Dana
Malá všetečka Danka všade musí byť, všetko musí vedieť a nič jej pozornosti neunikne. V spoločnosti neznámych ľudí sa však prejavuje zdržanlivo. Chýba jej potrebná sebadôvera, ktorej má doma nadbytok a hlavne vtedy, ak ju rozmaznávajú starí rodičia. Voči mladším súrodencom aj povinnostiam v škole je maximálne zodpovedná. Nespoľahlivosť u nej zistíte iba vtedy, ak jej zveríte tajomstvo, ktoré jednoducho nemá v povahe udržať. Hovorí skôr ako rozmýšľa. Rodičia by ju mali viesť k rozvážnosti v slovnom vyjadrovaní. Má tendenciu k priberaniu, preto zdravá a pravidelná životospráva je prvým krokom k minimalizovaniu týchto predpokladov. Uplatní sa v práci vychovávateľky, učiteľky. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Vodnár a posilňuje životné číslo 6.
 
24.4. Juraj
Chlapec s týmto menom je rodený bojovník so silným potenciálom energie vo vodcovskej a praktickej rovine. Nie je však tvrdý a odolný v takom tom pravom slova zmysle, pretože jeho duša je citlivá a často koná intuitívne. Tu sa črtá základný rozpor jeho osobnosti, ktorý už skoro vytuší jeho mama. Rojko, romantik a idealista vás bude presviedčať o tom, že raz zmení svet a úlohou rodičov je podporiť ho a nenápadne usmerňovať k dosiahnuteľným cieľom, aby jeho srdce raz pod sklamaniami z nereálnych plánov nestvrdlo. Potrebuje veľa pohybu na čerstvom vzduchu a oddychu. Vedomosti nadobudnuté v škole často rozoberá zo všetkých hľadísk a môže byť skvelým riaditeľom alebo politikom. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Baran a posilňuje životné číslo 5.
 
25.4. Marek
Všestranné a tvorivé chlapča s týmto menom sa bude dožadovať prejavov lásky zo strany najbližších a stonásobne vám ju aj vráti. Často vás zaskočí tým, čo urobí, povie a ako sa zachová. Svoje lapajstvá má tendenciu zastierať maznaním a takto si vás omotať okolo prsta. Neustále vás skúša a hľadá slabú stránku, aby si vás podmanil. Miluje dostávať darčeky a obklopovať sa materiálnym bohatstvom. Dôležité je, aby vyrastal v zdravom prostredí a to nielen z hľadiska životného prostredia, ale najmä pohľadu úplnej rodiny so silnými morálnymi zásadami. Pristane mu povolanie v oblasti styku s ľuďmi a byť vodcom nových myšlienkových hnutí. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Škorpión a posilňuje životné číslo 1.
 
 
Zlatica Mokráňová, uverejnené v časopise Mamina, rok 2010
 kurzy

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

 
Súvisiace odkazy
· Viac o Články o numerológii
· Ďalšie články od autora: Numerologia


Najčítanejší článok na tému Články o numerológii:
Význam číselHodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 5
Hlasov: 1

Vynikajúci

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýMožnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článokSúvisiaca téma

Predpovede, prognózy, proroctvá a veštby

"Numerológia piatich aprílových mien pre dieťa" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.