Numerológia
Výrok: Predstav si všetky tie úžasné veci, ktoré by si mohol objať, keby si tak pevne neobjímal to, s čím zápasíš. (Sheila Burke)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Články
Astrológia (20)
Čínska astrológia (13)
Ezopové bájky (63)
Ezoterika (2)
Filozofia (2)
História (11)
Krstné mená (101)
Ľudová slovesnosť (4)
Mágia (2)
Mystika (1)
Nezaradené (8)
Novinky (8)
Numerológia (25)
Prognózy (15)
Psychológia (3)
Recenzie (7)
Štukológia (0)
Tarot (16)
Z denníka (5)
Zdravie (5)


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


 Numerológia piatich júnových mien pre dieťa
Články o numerológii
       Každý človek dostáva do vienka určité vibrácie čísel, ktoré ho ovplyvňujú a sprevádzajú po celý jeho život. Nielen dátum narodenia, ale aj vibrácia mena, ktorým od prvej chvíle s láskou mama svoje milované dieťa oslovuje, trvalo na jeho vývin pôsobí. V júni nájdete vypracované mená: Laura, Róbert, Paulína, Ján a Peter.


5.6. Laura
Krehká, šarmantná a zároveň priesvitným závojom zahalená osobnosť. Otvorená voči spoločnosti a zábave a súbežne nepreniknuteľná. Toto dievčatko reaguje hneď aj na najmenší vonkajší podnet. Rodičia by mali dbať na to, aby boli krásne, príjemné a lahodiace oku, uchu, nosu aj chuti. Bleskurýchly plač je totiž značne prenikavý a nikoho nenechá na pochybách, že ona neznesie nič nepekného a už vôbec nie samotu. Vášeň, emócie a city sú jej doménou, v škole na úkor predmetov vyžadujúcich dobrú pamäť. Roztomilosťou si však získa vrstovníkov aj učiteľov na svoju stranu. Uplatní sa v humánnej oblasti, službe a pomoci iným. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Panna a posilňuje životné číslo 6.
 
7.6. Róbert
Odvaha, statočnosť a ušľachtilé ciele charakterizujú chlapca s týmto menom. Vyžaduje veľa lásky, nežností, obdivu a pochvaly. Je soľou jeho života. Rodina je pre neho nedotknuteľná, ale často sa z neho doma vykľuje riadne číslo. To hlavne vtedy, ak mu rodičia neurčia pevné hranice, ale nechajú sa ovládať jeho vrtochmi. Kamarátmi sa nechá ovplyvňovať a má schopnosť zveličovať svoje úspechy doma aj v škole. Naopak neúspechy si nepripúšťa a bagatelizuje ich. Uplatní sa v ktorejkoľvek oblasti a všade, kde príde si získava prirodzené sympatie okolia. Prirodzenú intuíciu vynikajúco využije vo finančnej oblasti alebo ako politik. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Kozorožec a posilňuje životné číslo 5.
 
22.6. Paulína
Možno na prvý pohľad pôsobí placho, ale s vrodeným pozorovacím talentom vás odhadne a získa si vás srdečným záujmom. V čím väčšej a temperamentnejšej rodine vyrastá, tým skôr sa v nej rozvinie extrovertná stránka povahy. Od rodičov vyžaduje ochotu venovať pozornosť jej citovým potrebám a šťastiu. Medzi vrstovníkmi zasa hľadá kamarátku alebo kamaráta, s ktorými bude zdieľať radosť aj smútok Rada pociťuje, že niekam patrí a že má v skupine spriaznených duší vlastné miesto. So súcitom pomáha, inšpiruje k riešeniu problémov a nikdy sa nevzdáva. Bez nej sa nič neudeje a preto je pre ňu vhodné profesionálne uplatnenie v tíme ľudí, kde sa pracuje na projektoch či výskume. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Vodnár a posilňuje životné číslo 8.
 
24.6. Ján
Pre malého a neskôr veľkého Jána je rodina najdôležitejšou súčasťou života. Často nedokáže odlíšiť, kde končia jeho myšlienky a pocity a začínajú názory a postoje milovaných ľudí. Môže pôsobiť rezervovane. O to intenzívnejšie v duši preciťuje priateľské putá. Od odrených kolien ho rodičia neuchránia, lebo najlepšie sa učí na vlastných vzostupoch a pádoch. Zmeny v chode domácnosti víta skôr s nevôľou. Zaužívané pravidlá mu dáva pocit istoty, stability a lásky. V škole prekvapí precíznou logikou najmä v matematike a prírodných vedách. Môžete ho zapájať do manuálnej práce, alebo pestovať spolu pravidelný šport. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Baran a posilňuje životné číslo 3.
 
29.6. Peter
Prirodzený, pevný a strhujúci povahou, inteligenciou aj temperamentom. Niekto by možno povedal, že obyčajný chlapec, no jeho rozprávačský talent, hneď ako objaví dar reči, je strhujúci. Šiestym zmyslom dokáže vycítiť túžby každého a lapí vás do svojich sietí. Naletíte mu na všetko. Kamaráti pre neho urobia čokoľvek. Má viac rozumu ako vytrvalosti. Rodičia ho musia viesť k pracovitosti, keďže sa rád oddáva záhaľčivosti. Peniaze radšej utráca ako ušetrí. Je citlivý na kritiku a neúspech. Prísnou výchovou nepochodíte, logickými vysvetleniami a neoblomnými postojmi áno. Profesionálnej sa uplatní všade tam, kde môže rozvíjať rečnícky talent. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Blíženci a posilňuje životné číslo 4.
 
 
Zlatica Mokráňová, uverejnené v časopise Mamina, rok 2010kurzy

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

 
Súvisiace odkazy
· Viac o Články o numerológii
· Ďalšie články od autora: Numerologia


Najčítanejší článok na tému Články o numerológii:
Význam číselHodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýMožnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článokSúvisiaca téma

Predpovede, prognózy, proroctvá a veštby

"Numerológia piatich júnových mien pre dieťa" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.04 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.