Numerológia
Výrok: Šťastie ťa vďačne nenavštívi, ako nepozveš ďalej, keď ti klopalo na dvere. (E. N. House)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Články
Astrológia (20)
Čínska astrológia (13)
Ezopové bájky (63)
Ezoterika (2)
Filozofia (2)
História (11)
Krstné mená (101)
Ľudová slovesnosť (4)
Mágia (2)
Mystika (1)
Nezaradené (8)
Novinky (8)
Numerológia (25)
Prognózy (16)
Psychológia (3)
Recenzie (7)
Štukológia (0)
Tarot (16)
Z denníka (5)
Zdravie (5)


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


 Numerológia piatich októbrových mien pre dieťa
Články o numerológii
       Každý človek dostáva do vienka určité vibrácie čísel, ktoré ho ovplyvňujú a sprevádzajú po celý jeho život. Nielen dátum narodenia, ale aj vibrácia mena, ktorým od prvej chvíle s láskou mama svoje milované dieťa oslovuje, trvalo na jeho vývin pôsobí. V októbri nájdete vypracované mená: Natália, Maximilián, Terézia, Lukáš a Šimon.


6.10. Natália
Známa slovenská pieseň „Korálky od Natálky“ vystihuje temperament a úžasnú emotívnosť tohto krehkého stvorenia. Táto dievčina je skôr aktívna ako zakríknutá, viac intuitívna ako logická a tiež praktickejšia ako idealistická. S rodičmi rada citovo manipuluje, ale tí jej to poľahky odpustia, keďže si skoro osvojí starostlivosť o domácnosť i prípadných mladších súrodencov. V škole je veľmi snaživá a ctižiadostivá. Často si robí zbytočné starosti kvôli nepochopenému učivu alebo nedokončenej domácej úlohe, preto ju treba viac chváliť za zodpovednosť ako karhať za drobné chyby. V profesionálnej oblasti sa uplatní aj ako herečka alebo historička, no pravdepodobne dá prednosť prozaickej pozícii predavačky, asistentky alebo podnikateľky. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Býk a posilňuje životné číslo 1.
 
12.10. Maximilián
„Silný ako buk!“ Aj tak je možné charakterizovať chlapca s menom Maximilián. Možno na prvý pohľad nie je zrejmá jeho fyzická zdatnosť, ale psychickú odolnosť mu neuprie nik. Nezameniteľný šarm vyskúša najskôr na mamine a potom na rodine a kamarátoch. Ľudí delí na tých, ktorých má rád a tých ostatných. Veľkodušne požičiava hračky, ale city si necháva skryté pod maskou určitého odstupu. Stráži si svoje vnútro pred citovým zranením. Citlivo vníma kritiku a v škole sa mu viac darí, ak ho povzbudíte. Jeho silnými stránkami je sústredenosť, široký rozhľad, kreativita, zmysel pre disciplínu a nepostrádateľná zvedavosť. Budúcnosť veľmi neplánuje, žije pre prítomnosť. Doménou v práci pre neho je oblasť vedy, výskumu, techniky, ale vynikne aj v štúdiu jazykov. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Lev a posilňuje životné číslo 7.
 
15.10. Terézia
Očarujúca, žiariaca hviezdička s nádychom tajomnosti, tak to je Terezka. Zapôsobí na vás svojim jedinečným fluidom, ale jej správanie vnesie do vás zmätok. Jej nálada sa mení ako aprílové počasie. Rozohní ju aj maličkosť, rovnako rýchlo jej vzplanutie vychladne a stane sa pokojnou ako hladina jazera. Ideálnym prostredím, okrem harmonickej rodiny pochopiteľne, je pre ňu kolektív detí. V hĺbke duše súcití s každým tvorom, je pripravená zasadiť sa za spravodlivosť a vyjsť v maximálne možnej miere tomu druhému v ústrety. Jej školské aj mimoškolské aktivity sú mimoriadne široké pre schopnosť stať sa súčasťou víru spoločenských udalostí. Vzdeláva sa celý život a v tomto z mysle je pre ňu školstvo a oblasť poradenstva vynikajúcou oblasťou na uplatnenie. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Vodnár a posilňuje životné číslo 6.
 
18.10. Lukáš
Lukáš, ten tvrdohlavý nezbedník vám, nie raz, zamieša už rozdané rodinné karty. Keď si raz niečo vezme do hlavy, tak si to naplánuje, zorganizuje, zapojí všetky deti na pieskovisku a zrealizuje. Za odvahou skrýva široké srdce plné lásky, a preto sa na neho nikto nedokáže hnevať. Potrpí si na svoj vzhľad a dojem, akým pôsobí na rovesníkov, rovesníčky aj dospelých. S láskou a nežnosťou na jeho čistotu a slušivý odev určite dbajte. Je to dôležitá súčasť jeho zdravého sebavedomia. Môže mať aj športový talent, len ho treba viesť k tomu, aby ho neuprednostňoval pred učením. Vďaka nepremyslenému risku príde často domov s odretými kolenami. Uplatní sa v oblasti, kde si zarába vlastnými rukami a môže prezentovať zmysel pre zodpovednosť. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Váhy a posilňuje životné číslo 9.
 
30.10. Šimon
Malý temperamentný dobrodruh, ktorého doma udržíte iba vďaka dobrému jedlu a primeranému pohodliu. Svet je pre neho od bábätka jedno obrovské dobrodružstvo, ktoré musí spoznať. Skôr ako mu to umožníte, podriaďte jeho životosprávu pravidelnosti a hlavne, čo sa týka spánku. Sebavedomie mu nechýba, takže dbajte aj na dodržovanie disciplíny. Určite vás viackrát naštve, ale smiech, ktorý vám z ničoho nič vyčarí na tvári, stojí za to a ľahko mu odpustíte. Nikdy nehovorí do vetra. Čo povie, aj uskutoční. Je malý muž činov. V škole sa učí iba predmet, čo sa mu páči. Keď sa však zatne, niet usilovnejšieho žiaka. Lákajú ho nové technológie a tým smerom ho aj podporujte v profesionálnom raste. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Baran a posilňuje životné číslo 5.
 
 
Zlatica Mokráňová, uverejnené v časopise Mamina, rok 2010Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

 
Súvisiace odkazy
· Viac o Články o numerológii
· Ďalšie články od autora: Numerologia


Najčítanejší článok na tému Články o numerológii:
Význam číselHodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýMožnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článokSúvisiaca téma

Predpovede, prognózy, proroctvá a veštby

"Numerológia piatich októbrových mien pre dieťa" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.07 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.