Numerolˇgia
Vřrok: Aby bol ─Źlovek mor├ílnym, mus├ş vzdorova┼ą svojim chv├ş─żkov├Żm vnuknutiam. (Samuel Smiles)
Odporuciť priateľovi | Prida╗ medzi obÁ˙benÚ | Nastavi╗ ako domovsk˙ strßnku |
Články
Astrol├│gia (20)
─î├şnska astrol├│gia (13)
Ezopov├ę b├íjky (63)
Ezoterika (2)
Filozofia (2)
Hist├│ria (11)
Krstn├ę men├í (101)
─Żudov├í slovesnos┼ą (4)
Mágia (2)
Mystika (1)
Nezaraden├ę (8)
Novinky (8)
Numerol├│gia (25)
Progn├│zy (16)
Psychol├│gia (3)
Recenzie (7)
Štukológia (0)
Tarot (16)
Z denn├şka (5)
Zdravie (5)


Prihlásenie
Vitajte, N├ív┼ítevn├şk
Prihlßste sa alebo zaregistrujte!

UżÝvateÁskÚ meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individu├ílne slu┼żby
Konzultácie
Kurzy
F├│rum
Články
Cenn├şk
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodn├ę podmienky
Ochrana osobn├Żch ├║dajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLO─îNOS┼Ą, VEDA, SPIRITUALITA, Z├üHADY, CIVILIZ├üCIE, EGYPT, MYST├ëRI├ü, KON┼áPIR├üCIE, UFO, SLOVENSKO, ├ÜVAHY-KOMENT├üRE-ANAL├ŁZY, KNIHY, ─îAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedine─Źn├ę kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Il├║zia alebo in┼ípir├ícia - ─Źarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


 Numeroskop na j├║l - august 2017
Predpovede, prognózy, proroctvá a veštby
       Je tu leto a s ním aj ─Źas cestovania. Nie astrálneho, ani nie do minulých ┼żivotov, ale cestovania reálneho vo fyzickom ┼żivote. Toho cestovania, o ktorom nepochybuje ani najneveriacejší z neveriacich Tomášov. Na turistických cestách mô┼żeme vidie┼ą nevídané a spozna┼ą nepoznané. Hoci - niekedy má ─Źlovek pocit - ┼że odniekia─ż u┼ż dôverne známe. Miesta, cesty, hory, ─żudia, ─Źisté povetrie, ─Źisté myšlienky, ─Źisté duše. Déjà vu. 


Ak veríme, ┼że ni─Ź sa nedeje náhodou, potom aj miesto, kde vás osud zavial ako dovolenkárov, má ur─Źite pre vás nejaké zaujímavé posolstvo, ba neraz dokonca dar─Źek. Preto┼że nech sú naše cesty akoko─żvek ─Ćaleké alebo len celkom krátke, vydávame sa na ne a vraciame sa z nich v┼żdy iba s tým, ─Źo nosíme vo svojom vnútri.

Nie je náhoda, ┼że dr┼żíte v ruke tento ─Źasopis a ─Źítate tieto riadky. Mo┼żno má pre vás zaujímavé letné posolstvo. Z numerologických výpo─Źtov v predchádzajúcom ─Źísle ─Źasopisu vieme, ┼że v roku 2017 za─Źíname s nie─Źím novým a nepoznaným v zmysle vibrácie ─Źísla 1. V júli sa sú─Źet ─Źíslic roku 1 a vibrácie mesiaca 7 spája vo vibráciu ─Źísla 8 a v auguste je výsledkom sú─Źtu 1 + 8 najvyššie ─Źíslo 9.

Júlová osmi─Źka je vibráciou zlatej rybky, ktorá plní ┼żelania. Pozor, ─Źo si však ┼żeláte, karma je toti┼ż zdarma. V dobrom aj v zlom. Prijmite, ─Źo vám osud nadelí, aby ste mohli so všetkou zodpovednos┼ąou urobi┼ą rozhodnutia a ís┼ą ─Ćalej. Augustová deviatka skôr dopraje situácie na zaslú┼żený oddych a uvo─żnený prístup k ┼żivotu. Od─żah─Źí od zodpovednosti a dovolí s múdros┼ąou odovzdáva┼ą skúsenosti. Cesta k neznámym brehom mora a zaujímavým pracovným aktivitám je otvorená.

Na aké vlny sa teraz ladíte, si jednoducho vypo─Źítajte. Spo─Źítate ─Źíslice vášho d┼ła narodenia plus ─Źíslice vášho mesiaca narodenia plus aktuálne ─Źíslo roku 1 (ak ste tento rok u┼ż mali narodeniny 1, ak ste nemali narodeniny, tak plus ─Źíslo minulého roku 9) a plus ─Źíslo mesiaca 7 pre júl a 8 pre august.

Napríklad 23.1. ste mali narodeniny: 2 + 3 + 1 + 1 + 7(8) = 14 = 1 + 4(5) = 5(6) – ─Źíslo mesiaca pre vás je 5 v júli a 6 v auguste.

Pre tých, ktorí ešte neoslavovali narodeniny, tak platí výpo─Źet sú─Źtu: Napríklad 25.11. budete ma┼ą narodeniny: 2 + 5 + 1 + 1 + 9 + 7(8) = 25 = 2 + 5(6) = 7(8) – ─Źíslo mesiaca pre vás je 7 v júli a 8 v auguste.

Výsledok zredukovaný sú─Źtom na jednociferné ─Źíslo ur─Źuje hlavný charakter mesiaca, preva┼żujúce vnútorné rozpolo┼żenie a kondíciu pre vás.

Kvalita ─Źísla 1 – Nové podnety sa ─Źrtajú na obzore! Pre svoj osobnostný rast vyu┼żite rôzne cesti─Źky.  H─żadajte však najkratšiu cestu k finan─Źnému cie─żu. Urobte všetko, ─Źo je vo vašich silách. O zmene vo svojom ┼żivote uva┼żujte a hovorte v pozitívnom slova zmysle. Zhlboka dýchajte. Po─Źas chôdze, po─Źas jedla, po─Źas oddychu.

Kvalita ─Źísla 2 – Ne─Źakané stretnutie, zvláštny odkaz alebo prekvapivý dar─Źek – aj to je realitou všedného d┼ła. Jemné nuansy lásky vo vz┼ąahoch zamiešajú karty. Rozlišujte medzi dvoma rozli─Źnými skuto─Źnos┼ąami ešte skôr ako urobíte rozhodnutie. Vaše srdce vás neklame, na─Źúvajte mu. Pite, pite, pite! Vodu, pochopite─żne.

Kvalita ─Źísla 3 – Zoberte rozum do hrsti. Kreatívne nápady a vaša zanietenos┼ą vám prinesú finan─Źné zvýhodnenie. Za─Źnite si plni┼ą sny a dostanete sa k ─Źinnostiam, po ktorých dávno tú┼żite. Pobyt u priate─żov alebo s priate─żmi v ─Ćalekej destinácii vám dodá potrebnú dávku pozitívnej energie. Liekom pre vaše telo je všetko, ─Źo skonzumujete s mierou.

Kvalita ─Źísla 4 – Pevnos┼ą, spokojnos┼ą a kritika dookola. Prelomte zväzujúci ka┼żdodenný stereotyp, ktorý blokuje vaše emocionálne pre┼żívanie. Konverzujte s rodinou mimo dosahu pracovných zále┼żitostí. Srdcu sa niekedy nedá rozkáza┼ą, lebo tam logické rozhodnutie nemá miesto. Poko┼żke prospeje prírodná kozmetika.

Kvalita ─Źísla 5 – Financie sú na obzore, len si ich pritiahnite. ─îo je pre vás  motiváciou, aby ste sa vybrali za nebezpe─Źenstvom a objavili netradi─Źné cesty k bohatstvu? Kultúrno-spolo─Źenské podujatia inšpirujú. Sex je zasa fyzickým uvo─żnením nevyu┼żitej tvorivej energie a zárove┼ł príjemným spestrením ┼żivota vo dvojici. Nemyslíte?

Kvalita ─Źísla 6 – Zvyšuje sa vám cit pre inscenáciu romantických chví─ż, preto prekvapte milovanú bytos┼ą originálnym nápadom, ktorý sa z─Ćaleka nemusí obmedzova┼ą na aktivity v horizontálnej polohe. Zásobte kuchy┼łu zdravými jedlami a surovinami. Ve─żkodušne pohostite aj nepriate─ża. Budovanie vz┼ąahov sa stáva prioritou.

Kvalita ─Źísla 7 – Ceníte si samotu a súkromie a nie ste závislí na kultúrnych normách spolo─Źnosti. Aspo┼ł teraz. Vo vašom podvedomí sú akési zákutia, ktoré ─Źakajú, kým ich odkryjete a prídete na to, ─Źo vám bráni vidie┼ą lásku, ktorá sa vám ponúka. Pätnás┼ą minút pobytu v rannom slne─Źnom kúpeli denne sta─Źí na udr┼żanie zdravia, aj osvietenie ducha.

Kvalita ─Źísla 8 – V ┼żivote sme raz hore a raz dole. Usmievajte sa. Nech vidno, ┼że ste veselí. Bude sa na vás rados┼ą pozrie┼ą. Máte mo┼żnos┼ą stretnú┼ą vplyvného ─Źloveka, ktorý vám mô┼że pomôc┼ą v h─żadaní lukratívnejšieho zamestnania. Základom kariérneho úspechu z h─żadiska logiky je zrozumite─żné vyjadrovanie a efektívna ─Źinnos┼ą.

Kvalita ─Źísla 9 – Ve─ża svojej energie investujete do práce a starostlivosti o blízkych, a tak vám neostáva ─Źas na to najdôle┼żitejšie - ┼żi┼ą si vlastný ┼żivot. V letnom období vás udalosti privedú k realistickému odhadu vlastných síl a budovaniu zdravého sebavedomia. Tie┼ż vitamíny v ─Źerstvom ovocí sú neoddelite─żnou sú─Źas┼ąou zdravého ┼żivotného štýlu. Nezabúdajte! 

Zlatica Mokrá┼łová
Písané pre ─Źasopis Mágia ┼żivotakurzy

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
V╣etky prßva vyhradenÚ

 
S˙visiace odkazy
· Viac o Predpovede, progn├│zy, proroctv├í a ve┼ítby
· ¤al╣ie Ŕlßnky od autora: Numerologia


NajŔÝtanej╣Ý Ŕlßnok na tÚmu Predpovede, progn├│zy, proroctv├í a ve┼ítby:
Numerologická prognóza roku 2011Hodnotenie Ŕlßnku
PriemernÚ hodnotenie: 0
Hlasov: 0

ZvoÁte poŔet hviezdiŔiek:

Vynikaj˙ci
VeÁmi dobrř
Dobrř
Priemernř
ZlřMożnosti

 VytlaŔi╗ Ŕlßnok VytlaŔi╗ ŔlßnokS˙visiaca tÚma

Články o numerológii

"Numeroskop na j├║l - august 2017" | Prihlßsi╗/Registrova╗ | 0 komentßrov
Za obsah komentßrov je zodpovednř użÝvateÁ, nie prevßdzkovateÁ třchto strßnok.

Ako anonymnř użÝvateÁ nem˘żete posiela╗ komentßre, prosÝme zaregistrujte sa


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Poslednß aktualizßcia: 2020-01-24
╚as potrebnř k spracovaniu strßnky 0.06 sek˙nd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ´al╣ie ╣Ýrenie obsahu z třchto strßnok bez predo╣lÚho pÝsomnÚho s˙hlasu je zakßzanÚ.