Numerolˇgia
Vřrok: Ka┼żd├í dokonalos┼ą je spojen├í s istou d├ívkou nedokonalosti, ka┼żd├ę filozofovanie akousi mr├íkavou. (Tom├í┼í Kempensk├Ż)
Odporuciť priateľovi | Prida╗ medzi obÁ˙benÚ | Nastavi╗ ako domovsk˙ strßnku |
Články
Astrol├│gia (20)
─î├şnska astrol├│gia (13)
Ezopov├ę b├íjky (63)
Ezoterika (2)
Filozofia (2)
Hist├│ria (11)
Krstn├ę men├í (101)
─Żudov├í slovesnos┼ą (4)
Mágia (2)
Mystika (1)
Nezaraden├ę (8)
Novinky (8)
Numerol├│gia (25)
Progn├│zy (16)
Psychol├│gia (3)
Recenzie (7)
Štukológia (0)
Tarot (16)
Z denn├şka (5)
Zdravie (5)


Prihlásenie
Vitajte, N├ív┼ítevn├şk
Prihlßste sa alebo zaregistrujte!

UżÝvateÁskÚ meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individu├ílne slu┼żby
Konzultácie
Kurzy
F├│rum
Články
Cenn├şk
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodn├ę podmienky
Ochrana osobn├Żch ├║dajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLO─îNOS┼Ą, VEDA, SPIRITUALITA, Z├üHADY, CIVILIZ├üCIE, EGYPT, MYST├ëRI├ü, KON┼áPIR├üCIE, UFO, SLOVENSKO, ├ÜVAHY-KOMENT├üRE-ANAL├ŁZY, KNIHY, ─îAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedine─Źn├ę kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Il├║zia alebo in┼ípir├ícia - ─Źarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


 Rok 2016 – rok dokonalej krajiny z├ízrakov
Predpovede, prognózy, proroctvá a veštby
       Najvyššiu dokonalos┼ą h─żadajte ako Alica v ríši divov vo vlastnej krajine zázrakov. Upínaním sa na ideál rozumu vo vonkajšom svete si koledujete minimálne o frustráciu, lebo znamenie Opice vás strhne a zomelie ako karma roku 2015.


Sedíme s priate─żmi na sklonku roka 2015 separé v ob─żúbenej Putike a vykladáme u┼ż tradi─Źne tarot dvanástich domov na nadchádzajúce obdobie. Kamarátka si povzdychne: "Nech u┼ż skon─Źí tento melúci sa rok!" Pre pochopenie výdychu v starom a nádychu v novom roku za─Źíname najskôr rekapituláciou.

Ke─Ć sa š┼ąastie v našej krajine pokazilo

V zajatí zrýchlene pôsobiaceho zákona kauzality (Poznámka: Aj ke─Ć rôzne spirituálne zdroje tvrdia, ┼że od karmy sme sa u┼ż oslobodili, ja svoje telo a vplyv ─Źasu cítim ka┼żdý de┼ł a vidím, ke─Ć pozriem do zrkadla.) sa nám v roku 2015 darilo existova┼ą iba v prítomnom okamihu a vníma┼ą dopad dávno spustenej reakcie. Nápor udalostí aj v druhej polovici testoval mentálnu a fyzickú silu a tie┼ż mieru sebareflexie s vierou v to lepšie a krajšie. Ke─Ć som pátrala, kedy stresujúce vplyvy nabrali obrátky, tak odhliadnuc od za─Źiatku ekonomickej vojny v roku 2008, opustenie konzumu s obávanou trinástkou pre Slovensko v roku 2009, (Vtedy, ke─Ć sa š┼ąastie v našej krajine pokazilo.) a zlomový bod so zmenou a transformáciou v roku 2012, tak ambivalentný rozpor v nás a vo vonkajšom svete za─Źal v roku 2010. Z numerologického h─żadiska súbe┼żnou prítomnos┼ąou vibrácií jedna (mu┼żná autorita ega) a dva (ne┼żná, ┼żenská láskavos┼ą citov) opísaných v horoskope na rok 2007. Prítomnos┼ą stálej vibrácie tretieho tisícro─Źia 2, s jednotkou, v kombinácii s Rovinami inšpirácie (bez 3-6-9) a oddanosti veci (bez 7-8-9), ktoré sme v predchádzajúcom storo─Źí nepreci┼ąovali, mô┼żu pôsobi┼ą na psychiku ve─żmi rôzne. V zásade od spomínaného obdobia ─żudia veštenie v klasickej podobe postupne prestali vyh─żadáva┼ą.  V roku 2013 zistili, ┼że všetko je mo┼żné. Navštevujú vo zvýšenej miere ─Źistenie ─Źakier, odklínanie prekliatí a iné ezoterické sedenia a semináre.  O tom podrobnejšie niekedy inokedy.

6 ─Źíslo dokonalosti

Okrem ─Źíslic 2, 0 a kvality ─Źísla 1, ─Źíslo roku kon─Źí vibráciou harmonickej šestky.  Pod─ża gréckych matematikov predstavuje ─Źíslo 6 dokonalos┼ą. V stredoveku sa poukazovalo na stvorenie sveta v šiestich d┼łoch, lebo Boh mohol svet stvori┼ą za jeden de┼ł, ale dal si šes┼ąd┼łovú lehotu. Pre Keltov bola šestka posvätným ─Źíslom a v mágii sa hexagram pou┼żíva na vyvolanie alebo ochranu pred démonmi. V modernej numerológii sa šestka spája s domovom, rodinou a priate─żmi. Svoj status, sebavedomie aj postavenie vo svete posilníme utu┼żovaním blízkych vz┼ąahov. V numerologickej mrie┼żke roku 2016 dominuje Rovina vízie. Sná─Ć nám, rovnako ako v roku 2014 prinesie schopnos┼ą predvída┼ą na základe vedomého rozpoznania osudových znamení a synchronicity. Teraz je pre Slovensko rok dvojky – pasívneho ─Źakania a prijímania. V roku 2014 na našu krajinu pôsobila energia ─Źísla 9, ktorá sa spája s obdobím zakon─Źovania cyklu, bilancie a odpútania sa od minulého.  

9 ako symbol najvyššej dokonalosti v roku 2016

Rok 2016 je pod─ża numerológie rokom ovplyv┼łovaným vibráciou ─Źísla devä┼ą (sú─Źet ─Źíslic roku) prinášajúcim zodpovednos┼ą, obetavos┼ą, ale aj zosilnenie základného tvorivého potenciálu (v dni a mesiaci narodenia) ka┼żdého ─Źloveka. ─îíslo 9 ako symbol najvyššej dokonalosti nás bude inšpirova┼ą ako 9 múz v gréckej mytológii, odhalí nám 9 svetov ako veštky┼ła v starogermánskej báji, ochráni ako 9 strá┼żcov a 9 psov krá─ża Artuša v keltskej bájke alebo bude sprevádza┼ą ako 9 chórov bla┼żených duchov pod─ża rímskej liturgie. Mo┼żno tých anjelov budeme potrebova┼ą.
V tarote deviatka predstavuje Pustovníka a stiahnutie do seba, do ústrania a zvnútornením vonkajších udalostí predchádzajúceho obdobia dospie┼ą k osobnému osvieteniu. Toti┼ż len s vlastnou skúsenos┼ąou vybudovanými etickými a morálnymi hodnotami v sebe doká┼żeme odola┼ą vonkajším pokušeniam a chuti riskova┼ą v nebezpe─Źných situáciách. Viac o vibrácii 9 z numerologického h─żadiska ako takej nájdete v prognóze ─îo prinesie rok 2009?. A malé odporú─Źanie na koniec tohto odstavca: Najvyššiu dokonalos┼ą h─żadajte ako Alica v ríši divov vo vlastnej krajine zázrakov. Upínaním sa na ideál rozumu vo vonkajšom svete si koledujete minimálne o frustráciu, lebo znamenie Opice vás strhne a zomelie ako karma roku 2015.

─îervená Opica  - odvaha, ─Źin a anarchia

Pod─ża ─Źínskeho lunárneho kalendára 8.2.2016 za─Źína rok ─îERVENEJ OPICE. Poskytne nám váše┼ł a nápady.  Rok Opice za─Źína 8.2.2016 a kon─Źí 27.1.2017. Jej symbolom je horiaca vetva. Rok ohnivej Opice je rokom odvahy, ─Źinu a anarchie. Jediné znamenie, v ktorom sa unikátne kombinuje váše┼ł, rafinovanos┼ą a smelos┼ą  s vysokou inteligenciou. Rozvoj nastáva v oblasti informa─Źných technológií, pokia─ż máte záujem o stálu prácu. Cie─żavedomos┼ą, sú┼ąa┼żivos┼ą, inovatívnos┼ą podnecuje k novým nápadom. Dôle┼żité je brilantné idey aj zrealizova┼ą. Ka┼żdý má chu┼ą uchmatnú┼ą si ─Źo najviac pre seba a iným nezanecha┼ą ni─Ź. Pýcha, podozrievavos┼ą, rivalita, pomstychtivos┼ą a hašterivos┼ą pod vplyvom strachu sa stávajú výzvami tohto roku. Výhrou za ka┼żdých okolností je prejav š─żachetného srdca.

Podrobnejšie lunárno-numerologicko-astrologické tendencie

Pod─ża lunárneho kalendára si v roku 2016 mô┼żeme vychutna┼ą štedré obdobie do februárového novu a za─Źiatku nového lunárneho roku. Hojnos┼ą ─Źerpá z úspechov minulého roka. ─îo je tým bohatstvom v ┼żivote konkrétneho ─Źloveka, tak to u┼ż závisí od viery (emócie) vlo┼żenej do realizácie ┼żelania meranej presved─Źeniami mysle. Marec za─Źína rozprávkovo a praje spolo─Źenským stretnutiam. V jeho druhej polovici je dobré orientova┼ą sa na zdravie a v apríli za─Źa┼ą efektívne uskuto─Ź┼łova┼ą vytý─Źené zámery. Prvá polovica roka je o stavbách postavených na osved─Źených pravidlách a stereotypoch. V tej druhej polovici, a u┼ż od leta, sú udalosti zahalené symbolikou.

Mo┼żno ste zvyknutí na klasický horoskop v podaní vysvetlení pre jednotlivé slne─Źné znamenia západnej astrológie. Nech sa pá─Źi! V stru─Źnej podobe na tému zdravie si mô┼żete pozrie┼ą môj výklad v Dámskom klube na RTVS v druhý januárový tý┼żde┼ł. Znamenia západnej astrológie som po┼łala z poh─żadu ─Źísla mesiaca. Energia ─Źísla 9 toti┼ż zosil┼łuje pôsobenie energie predchádzajúceho ─Źísla.
 
Kvalita ─Źísla 1 sa týka narodených v januári a októbri – Kozoro┼żec, za─Źiatok Vodnára, Váhy, za─Źiatok Škorpióna – dva póly realizácia a sebaovládanie, horú─Źkovité sna┼żenie v protiváhe k oddychu. Nadh─żad, rovnováha a zlatá stredná cesta predstavujú zdravie a spokojnos┼ą.
Kvalita ─Źísla 2 sa týka narodených vo februári a v novembri – Vodnár, za─Źiatok Rýb, Škorpión a za─Źiatok Strelca – vz┼ąahy, láska, spolupráca a ich kvalita formujú ostatné oblasti ┼żivota. Obli─Źky, ┼żalúdok a nervová sústavu treba udr┼żiava┼ą v pohode.
Kvalita ─Źísla 3 sa týka narodených v marci a v decembri  - Ryby, za─Źiatok Barana, Strelec, za─Źiatok Kozoro┼żca – vyjadrenie tvorivého potenciálu, uplatnenie nápadov v praktickej realite a dostaví sa naplnenie bez hnevu, ktorý by zbyto─Źne za┼ąa┼żil pe─Źe┼ł a zne─Źistil krv.
Kvalita ─Źísla 4 sa týka narodených v apríli – Baran a za─Źiatok Býka – tradícia, pevný systém a súbe┼żne otvorenos┼ą novým podnetom a flexibilita sú základnými témami roka. Zameranie pozornosti na pre┼żutie situácií (chrup), asertívny prístup (ko┼ża) a pru┼żné reagovanie (k─║by) prinesie vyrovnanos┼ą.
Kvalita ─Źísla 5 sa týka narodených v máji – Býk a za─Źiatok Blí┼żencov – sloboda verzus stabilita, domov verzus svet, ja verzus ostatní a zastavenia na ceste, ke─Ć sa ┼żeniete bezhlavo za nereálnymi cie─żmi bez pevnej kotvy. Viac radosti pre zdravie p─żúc a striedmosti pre panvovú ─Źas┼ą tela.
Kvalita ─Źísla 6 sa týka narodených v júni – Blí┼żenci a za─Źiatok Raka – mô┼żete lieta┼ą v oblakoch, no ka┼żdý pilot vie, ┼że najdôle┼żitejšou ─Źas┼ąou lietania, je bezpe─Źné pristátie na zemi. Zhlboka dýchajte, krá─Źajte  s otvoreným srdcom a zme┼łte ┼żivotný štýl, ak je treba.
Kvalita ─Źísla 7 sa týka narodených v júli – Rak a za─Źiatok Leva – zmysel pre spravodlivos┼ą vás vedie k boju s nespravodlivos┼ąou a riešeniu sporov. Súcit a spoluú─Źas┼ą na druhej strane osloví spriaznených ─żudí. Na úrovni tela sa postarajte o imunitu a zdravý lymfatický systém.
Kvalita ─Źísla 8 sa týka narodených v auguste – Lev a za─Źiatok Panny – zbierate dôsledky svojich ─Źinov z predchádzajúcich rokov. Ako ste sa správali k sebe, tak sa k vám postavia iní a ┼żivotné situácie výsledkom uká┼żu, ─Źi ste obstáli v skúškach. Strávte (za┼żívací systém), ─Źo príde, aby ste mohli ís┼ą ─Ćalej (kon─Źatiny).
Kvalita ─Źísla 9 sa týka narodených v septembri - Panna a za─Źiatok Váhy – múdros┼ą a osobná zodpovednos┼ą sú fajn, kým sa nespoja so strachom alebo pocitom viny. Vtedy nastupuje psychosomatika. Oddychom a uvo─żneným prístupom k ┼żivotu predídete infekciám, aj iným pohromám.

Stretnutia spriaznených duší

Prezentovala som vám všeobecné vplyvy na nás všetkých. ─îo prinesie rok 2016 vo viacerých sférach ┼żivota práve Vám? Svoj záujem o individuálny horoskop mô┼żete potvrdi┼ą cez objednávku Tarotová analýza roku 2016, osobnú konzultáciu alebo skype-konzultáciu (ak sa pobývate dlhodobo v zahrani─Źí), alebo sa nahlási┼ą na januárové utorkové arteterapeutické stretnutie s názvom Kolá┼ż môjho príbehu v roku 2016 v termínoch 12.1., 19.1. a 26.1.2016. Maximálny po─Źet zú─Źastnených na jednom skupinovom stretnutí je 5 bytostí, ktoré pritiahnu zákony prí┼ąa┼żlivosti.

─îlánok o prognóze na rok 2016 som za─Źala stretnutím spriaznených duší a tým ho aj kon─Źím. Ke─Ć som si robila súkromný prieskum medzi vnímavými (médiami) oh─żadne naladenia nového roku, dostali sa mi rozli─Źné indície. Pre niekoho bude radostný, pre ─Ćalšieho poriadne ve─żký „pr┼»švih „ a iná otvára dvere do trinástej komnaty. Je fajn, ┼że to majú rôzne. Ka┼żdý sme toti┼ż nejaký a jedine─Źný a krásne je, ┼że sme spolu, ┼że sme v kontakte, aby sme uvideli aj iné perspektívy ┼żivota. Podporujeme sa, aby sme ─żahšie zvládli nies┼ą vlastné bremená osudu. Nech rôzne poh─żady ostatných na realitu ┼żivota vidíme s nadh─żadom aj v aktuálnom roku. ┼Żelajme si, nech sa nám darí tvori┼ą, realizova┼ą a nap─║┼ła┼ą sny a tú┼żby a ochráni┼ą si vlastnú dokonalú krajinu zázrakov.
PF 2016
 

ZlaticaBellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
V╣etky prßva vyhradenÚ

 
S˙visiace odkazy
· Viac o Predpovede, progn├│zy, proroctv├í a ve┼ítby
· ¤al╣ie Ŕlßnky od autora: Numerologia


NajŔÝtanej╣Ý Ŕlßnok na tÚmu Predpovede, progn├│zy, proroctv├í a ve┼ítby:
Numerologická prognóza roku 2011Hodnotenie Ŕlßnku
PriemernÚ hodnotenie: 4.8
Hlasov: 5

Vynikaj˙ci

ZvoÁte poŔet hviezdiŔiek:

Vynikaj˙ci
VeÁmi dobrř
Dobrř
Priemernř
ZlřMożnosti

 VytlaŔi╗ Ŕlßnok VytlaŔi╗ ŔlßnokS˙visiaca tÚma

Vo─żn├Żm ┼ít├Żlom

"Rok 2016 – rok dokonalej krajiny z├ízrakov " | Prihlßsi╗/Registrova╗ | 0 komentßrov
Za obsah komentßrov je zodpovednř użÝvateÁ, nie prevßdzkovateÁ třchto strßnok.

Ako anonymnř użÝvateÁ nem˘żete posiela╗ komentßre, prosÝme zaregistrujte sa


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Poslednß aktualizßcia: 2020-01-24
╚as potrebnř k spracovaniu strßnky 0.06 sek˙nd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ´al╣ie ╣Ýrenie obsahu z třchto strßnok bez predo╣lÚho pÝsomnÚho s˙hlasu je zakßzanÚ.