Numerológia
Výrok: Kto sa usiluje dosiahnuť niečo veľké, nesmie myslieť na seba. (Turgenev)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 01.06.2020

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Vhodný deň na komunikáciu a rokovania na úradoch. Môžete si tiež bez obáv presadiť si napríklad zvýšenie platu a vaše výchovné rady padnú na úrodnú pôdu. Energia vynaložená teraz sa odrazí nielen na pozitívnom výsledku, ale hlavne vám neprasknú nervy. Pripravte sa tiež na mimoriadne výdavky. A pozor na podvodníkov a zlodejov. Ak sa cítite byť nespokojná, tak si len posilnite nervy vitamínom B v potravinách. Príjemné voľné chvíle môžete stráviť v spoločnosti milovanej osoby. Popustite uzdu svojej fantázii.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Nemusíte mať strach o pracovné miesto. Je pravdepodobné, že dostanete ponuku na zlepšenie svojej pracovnej pozície. Výhodnú ponuku neodmietajte a informácie od kolegov si dôkladne preverte. Z ich strany vám totiž hrozia podrazy. Závisť často zmarí snaženie a to vám môže do budúcnosti priniesť finančný úspech. V osobných vzťahoch sa vážnejších konfliktov nemusíte obávať, ale zamyslite sa nad životosprávou. Veľa oddychu, pravidelné cvičenie, masáže by mali byť pravidelnou súčasťou života.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
V pracovnej sfére si dokážete presadiť svoje záujmy, ak na vec pôjdete priamo. Intuícia vám už napovie, aká miera otvorenosti je vhodná. Držte sa strednej cesty medzi ctižiadosťou a obozretnosťou a prekonajte riskantnú túžbu po ľahko získaných finančných prostriedkoch. Ak podnikáte samostatne, snažte sa dopriať si aj oddych. Ide o vaše zdravie. Čo takto cvičenie, prechádzky na čerstvom vzduchu a zdravá výživa? Večery strávte relaxáciou s vyloženými nohami v tichu domova a v blízkosti milovaných.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Dnes je deň ako stvorený na upratovanie vo všetkom možnom. Všetko vám pôjde od ruky, do čoho sa pustíte, pretože máte správny odstup od problémov. Nič si nenechávajte až na večer, aby ste sa mohla venovať už len rodine, priateľom a sebe. Už dlhšie vám chyba osobný odpočinok. Uplatnite dnes svoj perfektný vkus pri nákupoch, alebo zariaďovaní, či upratovaní bytu. Nenechajte sa odradiť frflaním mužských členov rodiny. V partnerovi nájdete pochopenie, aj keď to nebude na prvý pohľad príliš zreteľné. Umožnite mu, aby bol na vás hrdý.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Vnútornú nervozitu, ktorá vás dnes sprevádza celý deň by ste mali rýchlo premeniť na nejaký pozitívny čin. Napadla vás neodolateľná túžba nakupovať? Zavolajte priateľke a hor sa do najbližšieho obchodu s odevmi. Isto vám niečo skvele sadne. Ak ste minuli priveľa peňazí, nič si z toho nerobte, zase bude lepšie, najmä ak v práci všetko pôjde tak dobre ako doteraz. Ste plná energie. Určite si cieľ, po ktorom už dávno túžite, a uvidíte, že dokážete aj to, na čo ste sa kedysi báli len pomyslieť.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Tento deň máte sklon k unáhlenému konaniu. To by sa vám nemuselo vyplatiť najmä v samostatnom podnikaní, v ktorom by ste mohli ľahko dôverovať nespoľahlivým spoločníkom a podvodníkom. Šetrite si sily, máte pred sebou početné príležitosti na zlepšenie finančnej situácie. Nepodliehajte sladkým slovám tých, ktorí sa tvária ako vaši priatelia. Keď nemáte istotu o ich úprimnosti, radšej sa im vyhýbajte. Ak sa strmhlav nepustíte do niečoho, s čím nemáte žiadne skúsenosti, pravdepodobne zostanete uchránená pred sklamaním.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Dnes sa nebudete cítiť práve pracovne naladená. Ale iste by vám pomohlo to, pokiaľ sa stretnete so svojimi priateľmi a spoločne si niekam vyrazíte. Nebojte sa verejne vyjadriť na nič svoj názor. Tí, čo vás skutočne poznajú, vás iste aj pochopia a pravdepodobne sa pridajú na vašu stranu. Ak sa dnes túžite skontaktovať s niekým, koho ste už dlho nevideli, neváhajte. Uvidíte, že časy sa zmenili, vy a vaša priateľka takisto. Pravdepodobne je to jediná spoľahlivá cesta, ako nájsť vnútornú rovnováhu. Podeliť sa o nové dojmy s partnerom nie je nevyhnutné. Skôr by to mohlo uškodiť.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Využite náklonnosť hviezd na schôdzku na súdoch, úradoch alebo na nástupe do kondičného kurzu. Dokážte, že viete byť rozhodná, vytrvalá a samostatná. Neočakávajte, že sa čokoľvek zmení bez vášho pričinenia. Svojou pasivitou si potom pomaly zbúrate vzťah, ktorý mal ešte nedávno veľmi silné základy. Ešte stále máte čas a ak sa rýchlo spamätáte, môžete veľa zachrániť. Dôležitý bude váš postoj k partnerovmu úspechu. Nezaťažujte svoje pľúca dýchaním exhalátov alebo fajčením. Dýchajte zhlboka zdravý vzduch v prírode.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Vaša energia sa vám teraz zíde. Istá udalosť vás dnes zastihne rýchlejšie, ako ste očakávali. Tento celý deň máte veľmi dobré podmienky na plánovanie potomstva, založenie si rodiny alebo zveľaďovania celého majetku. Dobrý úspech dnes môžete očakávať i na pracovnej úrovni. Najmä, ak sa vám rysuje dobrá možnosť spolupráce s niekým so spoločnými záujmami. Nedorozumenia okolo vás budú ustupovať pravde. Očakávajte dobrú správu. Pri skratovej situácií si zachovajte rozvážnosť a nekonajte proti sebe ani proti iným.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Práca nie je všetko. V kontakte s kolegami sa vyhýbajte kritickým rozhovorom o nadriadených, neviete kto je na ich strane a či vám to viac pomôže alebo uškodí. Spravte si radosť. Pokiaľ sa vám bude len trochu dať, choďte aspoň raz zo zamestnania skôr. Zavolajte niekoho, s kým vám je príjemne, navštívte zopár obchodov, kúpte si niečo, po čom ste už dávnejšie túžili a podebatujte pri káve. Nezabudnite na romantiku večera v podobe sviatočného prestierania, svetla sviečok, tlmenej hudby a vlastnej neodolateľnosti.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Lekcie vstupujúce vám do cesty, preverujú vaše sily a odhaľujú skryté rezervy. Nemusíte však byť hrdinkou z románov, stačí byť slušným človekom. Pokiaľ máte veľa pracovných starostí, zamyslite sa nad tým ako kompenzovať svoju neprítomnosť v očiach drobných, ale aj väčších ratolestí. Veľa času môžete tráviť mimo domova a oni si to určite všimnú. Rovnako si však aj všimnú, že ste im nezabudli kúpiť strašne dôležitú drobnosť, upiecť fantastickú tortu a usporiadať oslavu, splniť sľúbený výlet. Dodržiavajte sľuby.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Tempo tohto dňa bude mať pomalší priebeh. Vďaka voľnejšiemu pracovnému programu budete podvedome neustále analyzovať svoj súčasný vzťah. Snažte sa byť objektívna a ešte hľadajte cesty na jeho vylepšenie. Obrňte sa trpezlivosťou. Vyhnite sa akýmkoľvek radikálnym riešeniam. Pri takýchto myšlienkach sa radšej vrhnite opäť do práce. Pite viac ovocných štiav namiesto energetických nápojov. Vyhýbajte sa nadmernej psychickej a fyzickej záťaži najmä v popoludňajších hodinách.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (539394 čitateľov)Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.09 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.