Numerológia
Výrok: Skorej vychová jedna mať sedmoro detí, ako sedmoro detí jednu mať. (Slovenské múdrosti)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 


Facebook


Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 20.01.2019

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Zaspievajte si. Len tak pre radosť. S ľuďmi, ktorých máte radi a oni majú radi vás. Povedzte im zopár hrejivých slov. Avšak nemávajte vo vzduchu iba svojim bezstarostným životom. Viete byt silnou aj v najťažších problémoch života, ale zatváranie oči pred problémami nič nevyrieši. Vás ochraňuje len klamná sila, v ktorú sa stále presviedčate. Ak sa však obzriete a k situácii postavíte čelom, riešenia rýchlo nájdete. A bude to len pre spokojnosť vašu aj okolia. V zdraví je prijateľná dávka slniečka liekom skoro na všetko.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Životná realita vo svojej obyčajnosti vás vyvádza z miery a šokuje. Avšak ak sa budete vyhýbať prirodzeným veciam, ktoré k nemu patria, sama si vás nájde. Ak jej budete naopak čeliť, pomôže vám to byť chápavejšou a viacej liberálnou. Považujete sa za schopnú. Pokiaľ niečo nedokážete, býva vám to ľúto alebo sa cítite hlúpo. Nemusíte sa položiť kvôli tomu, že ste boli chorá a nezvládate povinnosti, alebo proste len nestačíte desať vecí naraz! Neberte sa tak vážne a buďte spokojná s tým, čo sa vám podarilo dosiahnuť. Život nie je o dokonalosti.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Je tu pre vás opäť vhodný čas na získanie novej energie, ktorú budete v blízkych dňoch veľmi potrebovať. Venujte sa čo najviac sebe a rodine. Mohli by ste taktiež prehodnotiť svoj rebríček hodnôt v živote. Zmeniť priority. Postupne si zvykajte na myšlienku, že deti opustia rodičovské hniezdo, ak to už neurobili. Možno dočasne alebo natrvalo. Už teraz premýšľajte nad vyplnením času, ktorý vám potom s partnerom zostane. Robte si spoločné plány a hľadajte nové záľuby. Môžete sa tiež tešiť na ďalšie medové týždne.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Nastáva čas vnútornej spokojnosti a začnete sa zaoberať dôležitou úlohou alebo dokonca zmyslom vášho života. Pocítite, že ste narazili na zlatý poklad. V pravý čas oslovíte správnych ľudí a s ich pomocou si zlepšíte postavenie, získate lásku alebo vyriešite dávny problém. Teraz však nesmiete zabúdať posilňovať svoj imunitný systém. Najlepšími pomocníkmi v boji proti vírusom alebo alergii sú vitamíny, zdravá životospráva, otužovanie a športovanie. Držte sa týchto zásad a neochoriete.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Nespoliehajte sa na to, že niekto za vás mávnutím ruky vyrieši vaše problémy, ktoré sa nahromadili vo sfére partnerských vzťahov. Riešte ich, neutekajte pred nimi. Ak vás však naozaj láka nostalgia prírody, potrebujete niekoho citlivého ako spoločníka či spoločníčku. Zodpovedajte si na otázku, či je to tá bytosť, ktorá stojí pri vás? Uzavrite vzťahovú kapitolu a začnite sa pomaly sústrediť viac na finančnú situáciu. V oblasti zdravia podporte imunitný systém. Využite niektorý zo zázrakov prírody.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Konečne po niekoľkých rušných dňoch vychladnete. Odpočiňte si, pospite si, požiadajte partnera o masáž, pripadne sa vyberte na krytú plaváreň. Nájdite si činnosť, ktorá vás nenamáha, ale naopak vás dokáže úplne uvoľniť. Dnes aspoň na chvíľu zabudnite nato, aká ste niekedy fúria. Dnes vám hrozí, že budete reagovať až priveľmi precitlivene. Nepripúšťajte si tak veľmi k srdcu názory, ktoré sa líšia od vašich. Sme rôzni a každý má právo na svoj názor. Nenechajte si vziať ten váš, ale ani vy nikomu neberte ten jeho.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Dnešný deň bude pre vás viac-menej náročný, ale ako vždy sa vám ho podarí prekonať s úsmevom na tvári. Nenechajte sa znechutiť malými nepríjemnosťami, vyhýbajte sa nepríjemným a konfliktným situáciám. Dávajte si pozor na zdravie, nepreceňujte svoje sily. Pochybujete o sexuálnej orientácii svojho partnera? Niekedy je až vtipné aké hlúposti vás dokážu dokonale trápiť. Ľudia majú vždy pre vás nejakú tú uštipačnú poznámku, aby sa vyžívali a vysmievali na tom, ako vás niečo môže tak ľahko celú zobrať. Preboha, len sa netrápte.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Prečo by ste mali dnes sedieť zatvorená doma alebo v kancelárii, keď môžete čas viac tráviť aj pod šírym nebom na terase, v záhrade alebo v prírode. Dajte sa do rekonštrukcie chaty či chalupy. Prípadne aspoň upravte jej okolie podľa vlastných predstáv. V oblasti financií kupujte skôr cenovo prijateľné výrobky. Prípadne uvarte alebo ugrilujte sebe aj blízkym nejakú špecialitu. Odmena na seba nenechá dlho čakať. A každý večer si ľahnite do postele s myšlienkou - ,,Zajtra bude ešte lepšie".

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Dnes vás čaká celkom príjemný deň. Neudeje sa nič problematické. Možno nastanú menšie bežné starosti, ale vy ich zvládnete s nadhľadom. Nerobte nič, čo robiť nemusíte. Oddýchnite si, veď povinnosti vám nikam neutečú. Venujte sa svojmu partnerovi a aj deťom. Ak máte dnes na pláne dlho odkladané stretnutie s priateľmi, využite to aj na riešenie súkromných problémov. Nechajte si poradiť. Porozprávajte sa, čo vás trápi a o čom snívate, uvidíte, že tento večer bude pre vás príjemný. Buďte dnes citovo otvorená.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Och, už dávno ste nebola taká rozrušená, ako vám hrozí v tento deň. Všetko sa môže odohrať tak rýchlo, že nebudete vedieť, ktorú z ponúkaných možností si môžete vybrať. Šťastie praje pripraveným a úspech odvážnym. A preto keď vás niečo napadne, tak urobte všetky možnosti, ktoré vám prídu na rozum, aj keby sa vám zdalo, že sa vylučujú. Naozaj si myslite že vidieť čierne aj biele je ubíjajúce? To, čo sa vám zdá ako neprekonateľná prekážka, je núkané riešenie ako problém, ktorý sa vyskytne prekonať.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Dnešný deň vám položí mnoho otázok na ktoré budete musieť odpovedať. Preto si všetko v pokoji rozmyslite a nepoľavujte v načatom tempe. Postavenie hviezd je pre vás mimoriadne priaznivé a praje smelým plánom. Bude sa vám dariť i v citovej oblasti. Ste svieža a po doobedňajšom upratovaní si nájdete čas pre priateľa. Dnes budete znova zahĺbená v nekonečných filozofiách o svojom živote a živote iných. Vám robí dobre, keď rozprávate, iným, keď počúvajú tak sa nehanbite za to, že ste utáraná, však aj preto si vás mnohí cenia.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Čas je ako stvorený na riešenie problémov, ktorými sa trápite už dlhšie. Už na začiatku dňa sa budete na svoje minulé počínanie a zámery dívať celkom inými očami. Ak ste v poslednej dobe niekoho chtiac-nechtiac urazili, je vhodný čas na ospravedlnenie. Trošku by ste sa mohli zamyslieť nad tým, ako žijete a čo jete, začnite otužovať v studenej vode a cvičiť. Uvidíte, že vaša kondícia bude hneď lepšia - a nielen to. Aj medzi ľuďmi sa budete cítiť lepšie. S partnerom by ste mohli prebrať finančnú situáciu.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.


Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (409323 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.