Numerológia
Výrok: Nečinnosť človeka znamená to že vôbec neexistuje. (Cicero)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 24.06.2019

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Deň by ste mala využiť na hĺbanie a celkové pozastavenie. Urobte niečo pre svoje zdravie, stereotyp vám nesvedčí. Usilujte sa zaviesť nové metódy a postupy do svojej práce. Máte okolo seba rodinu, na ktorú sa môžete spoľahnúť a ktorá vám vždy dobre poradí. Ak sa vám v práci veľmi nedarí plniť úlohy, uplatnite iné praktiky a v prípade, že máte možnosť nechať to tak, urobte to a venujte sa radšej niečomu inému. Dnes by ste mala požiadať svoju lásku, aby sa pokúsila niečo uvariť. Vy, i vaše deti to s nadšením privítajú.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Držte sa svojho názoru a svojej rozvážnosti. Príliš sa zaoberáte tým, čo si a vás kto myslí. Starostlivo skúmate každé slovo i pohľad. Nedorozumenia so súrodencami či priateľmi sú prechodné. Urobte prvý ústretový krok. Zamerajte sa radšej viac na seba, hľadajte v živote tiež radosti, nie len samé prekážky. A aj tie zdolávajte pokiaľ možno s úsmevom. O istej finančnej transakcii sa poraďte so svojím partnerom. Aj pri jeho súhlasnom stanovisku si všetko ešte raz premyslite. Potrebovali by ste si tiež niekam vyraziť a odreagovať sa.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Ak na vás v súčasnosti doľahli finančné problémy, nezúfajte. Pokúste sa túto situáciu riešiť racionálne. Možno cítite akési vnútorné napätie a nervozitu. Nenechajte sa však týmto stavom vyviesť z miery. Každý problém sa dá zvládnuť a aj pre ten váš sa nájde vhodné riešene. Niekedy sa vám zdá, že hoci vám niektorí ľudia chcú pomôcť, v podstate vás len vodia za nos a chcú na vás len zarobiť. Najhoršie je, keď zistíte, že sa takto správajú aj vaši známi či priatelia, od ktorých by ste to vôbec nečakali. Život prináša i nepríjemné prekvapenia a odkrýva charaktery.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Už ste dostatočne dospelá a nepotrebujete prebaľovať z plienok, tak nerozmýšľajte nad nesmrteľnosťou chrústa a konajte. V zamestnaní máte predpoklad k upevneniu pozície. Realizácia plánov vám čoskoro prinesie finančný zisk, rešpekt kolegov i nadriadených. V súkromnom živote nie je vôbec nič nové, ale buďte vďačná za pretrvávajúci pokoj a pohodu. Investujte viac do svojho zdravia. Minimalizujte korenené a slané jedlá. Konzumujte viac melónov alebo uhoriek, lebo napomáhajú vyplavovaniu toxických látok.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Dnešný deň charakterizuje premenlivosť. Učí, že nič nie je trvalé a zo všetkého, čo pominie, vzniká opäť niečo nového. Nebojte sa citového výbuchu, ktorý sa tlačí na povrch. Na svetlo sveta sa pýta to, čo ste zatlačila do úzadia duše. Tí, čo vás majú skutočne radi, vás príjmu aj s vašou úprimnosťou. Pre tých ostatných si nemusíte robiť ťažkú hlavu. Pozriete sa triezvym pohľadom na všetky požiadavky svojho tela a akceptujte seba samú, aká ste. Povedzte si: Som krásna, milá, dobrá a inteligentná za každých okolností.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
V pracovnej oblasti môžete očakávať pozitívnu zmenu smerom hore, ktorá bude zaslúženou odmenou za vašu námahu. Uzatvára sa isté obdobie v pracovnej aj v súkromnej oblasti a umožní vám vydať sa novým smerom. Nebojte sa nebude to nič dramatické len prirodzený beh života. V rodine sa od podaktorých nedočkáte uznania za svoje schopnosti a toho, čo ste dokázali vybaviť, ale nech vás to netrápi. Podstatnejšie je vybaviť si dovolenku pre dvoch. Môžete sa tešiť rôznym návštevám, stretnutiam. Priateľky si vás zvolia za bútľavú vŕbu. A nerozčuľujte sa! Niektorí ľudia za to skutočne nestoja.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Pokiaľ ste sa vybrali na dovolenku a tá nesplnila vaše najtajnejšie očakávania, nezúfajte. Vaši nadriadení totiž konečne ocenia, že ste pre nich veľkým prínosom. Možno je postup v profesionálnej oblasti slabou náplasťou za bolesť v srdci, ale veď dnes predsa nekončí svet. Nebojte sa zariskovať vo finančnej oblasti a uvidíte, že nebudete vôbec ľutovať. Máte dostatok energie, aby ste zvládli všetky nástrahy. Zapracujte na rodinných vzťahoch a zlepšite komunikáciu v tom partnerskom a nastane vyrovnanosť.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
V pracovných vzťahoch uprednostnite úprimnosť a informovanosť, zmiernite tým napätie medzi kolegami. Ak ste sa rozhodli absolvovať pracovné cesty alebo začať študovať cudzí jazyk, vsadili ste na výbornú kartu. V štúdiu, ohľadne školení, sa však môžu vyskytnúť fakty, s ktorými ste nepočítali. Dajte lásku a pozornosť aj domácim miláčikom. Tie nemé tváre vám oplatia lásku tisícnásobne. Prvotná príčina každej choroby je v spôsobe myslenia a preto sa pozitívne nalaďte. Vyberte sa na rekondičný pobyt alebo si zaistite dovolenku.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Teraz uspejete v kariérnych i úradných veciach. Ak nemáte čo vybavovať, zapojte svoju fantáziu a tiež spoločenské kontakty a čo nie je, tak práve teraz môže veľmi rýchlo byť. Určite sa vyberte na návštevu inštitúcií, vybavíte, ale plány do budúcnosti držte ešte v tajnosti. Pred ľuďmi z okolia zamknite svoj tajný zápisník na zámok. Nedozrel ešte čas na vyjavenie budúcich zámerov. Vyhýbajte sa alkoholickým nápojom a radšej sa posilnite bylinkovými čajmi na detoxikáciu organizmu.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Otvárajú sa pred vami nové možnosti. Nemusíte sa ich obávať len preto, že ľudia, s ktorými momentálne prichádzate do styku, sú vám nesympatickí. Ak budete vinu za neuskutočnený plán zvaľovať na druhých, možno sa dočkáte uznania, ale vašu situáciu to nevyrieši. Aspoň v duchu si priznajte, v čom sú vaše slabé stránky. V partnerskom živote nadchádza obdobie častejších, ale bezvýznamných nedorozumení. Tu by ste sa mali riadiť pravidlom - nebudem robiť inému to, čo sama neznášam.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Nezľaknite sa množstva úloh, ktoré sa vŕšia na pracovnom stole, všetko by malo ísť hladko. Ak by ste radi výhodne nakúpili a vaša peňaženka je podozrivo útla, rovnako na tom je aj váš účet, s nákupmi počkajte na lepšie časy. Všetky lákadlá obchádzajte oblúkom. V súkromí máte dosť času, aby ste si pretriedili plevy od zrna. Hlavne vo vzťahoch. Zistíte, že toho zrna až tak veľa nie je. Nezáleží na kvantite, ale na kvalite. A tú práve teraz okolo seba potrebujete. Večer oddychujte s vyššie položenými nohami.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Tvorivosť a štipka rafinovanosti vám prinesú prospech v pracovnej oblasti. Aj keď ste v poslednom čase veľa neurobili, v blízkej budúcnosti sa to napraví. Situácia, ktorá sa začala predierať na povrch, stojí za vašu námahu, aj keď teraz vám spôsobuje bolesť. Skúste dnes prekonať nechuť k nejakej veci, alebo činnosti, je nato tá vhodná chvíľa. V dobre fungujúcich vzťahoch môžete premýšľať o založení rodiny či počatí potomka. Môžete sa začať tešiť, koľko chcete, len nepodliehajte ilúziám. Stretnutie s priateľmi možno nevyjde. Nebuďte smutná, každému sa stáva, že občas niečo musí zrušiť.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Som ilúzia alebo inšpirácia...
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (453838 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.