Numerológia
Výrok: Najlepšie druhých učíš to, čo sa sám potrebuješ naučiť. (Richard Bach - Ilúzie)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 19.09.2019

BARAN
(21.3. - 20.4.)
V práci to vyzerá, akoby ste tam rok neboli. Na stole sa hromadí práca, telefóny vyzváňajú a termíny sa neúprosne blížia. Vyzerá to na prácu nadčas, a vy sa akurát teraz necítite vo svojej koži, najradšej by ste išli k lekárovi a pár dní si odpočinuli. Vyzerá to tak, že svojou pracovitosťou ste si na seba uplietli bič. Nič sa bez vás nezaobíde. Všetci si zvykli na to, že prídete v pravú chvíľu a nájdete správne riešenie. Možno by ste mali odísť na dlhšiu dovolenku a dať tak ostatným možnosť uvedomiť si, že treba na sebe pracovať.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
V práci vám nehrozia žiadne nepríjemné prekvapenia. Šéf bude v dobrej nálade a práce nebude až tak veľa. S kolegami zažijete veľa zábavy a aj partner bude samý úsmev. Proste deň, akých by sme si priali mať najviac. Nedajte sa zlákať k žiadnym športovým experimentom. Naopak je to so sexom, kde sa môžete pustiť do tých najodvážnejších pokusov. Prípadne si s deťmi zaspomínajte na školské roky a prezraďte na seba rôzne nezbednosti svojej mladosti.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Ak sa vás dnes niekto pokúsi na niečo nahovoriť alebo vyprovokovať k unáhleným činom, zachovajte rozvahu a zamyslite sa, o čo dotyčnému skutočne ide. Mohlo by sa stať, že v rozrušení by ste súhlasili aj s návrhmi, ktoré ste doteraz ostro kritizovali. Nedovoľte, aby vám niekto nepovolaný, najmä z partnerovej rodiny, zasahoval do súkromia, jeho rady by mohli mať nežiaduci vplyv na váš spoločný život. Vo finančnej oblasti čakajte zlepšenie. V zamestnaní nenastanú žiadne vážnejšie problémy.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Umenie žiť spočíva v tom, správne sa rozhodnúť, čo je podstatné a čo nepodstatné. V zamestnaní nezabúdajte na svoje povinnosti, mohlo by sa vám stať, že premeškáte niečo naozaj veľmi dôležité. Práca je práca, avšak bez lásky človek umiera skôr ako nadíde čas pre fyzické telo. Tento čas je by mali nezadané využiť na získanie objektu túžby, ale iba vtedy, ak ukážu v spoločnosti viac rafinovanosti ako má cukor. Nezabúdajte, prevencia v oblasti zdravia je lacnejšia ako liečba choroby, ktorá nemusela vzniknúť.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Rozhodnete sa pre radikálne riešenie v súvislosti s prácou alebo financiami. V celej záležitosti sa snažte byť chladná a triezvo posudzovať svoje možnosti. Zachovajte si zdravú dávku skepsy. Zodpovednosť za vykonané činy narastá. Udalosti nadväzujú na situácie z predchádzajúcich dní. Vo vzťahu a v rodine vás čaká celkom pokojný deň. Neudeje sa nič nečakané. Možno nastanú menšie problémy, ale vy ich zvládnete s nadhľadom. Nerobte nič, čo robiť nemusíte. Oddýchnite si, veď povinnosti vám nikam neutečú. Venujte čas a úsmev svojmu partnerovi a aj deťom.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Prijmite novú ponuku na prácu, ak sa o zmenu snažíte. Čakajú tam na vás lepšie platové podmienky. V kolegiálnych vzťahoch akceptujte postoj starších a skúsenejších. Veľa ním získate na ceste profesionálneho rastu. Z domova si vytvorte záštitu pohody, dostatku a šťastia, kde môžete zregenerovať svoje sily. Tento deň je v oblasti zdravia ideálny na detoxikáciu organizmu. Zvoľte dni strávené iba jedením ovocia, lebo zeleniny. Podľa toho, čo vám viac chutí. Prípadne si doprajte pôst.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Príliš veľa času snívate, málo času venujete ceste k dosiahnutiu cieľa. Nič nepríde samo. Postavenie planét vám dáva predpoklady, aby ste uskutočnili svoje odvážne plány. Nič vám nebude stáť v ceste a problémy prevalcujete. Chce to len sa do toho pustiť s odhodlaním. Tento deň dostanete druhú šancu. Vrátite sa k niečomu, čo už bolo zabudnuté, zanedbané. Toto obdobie más prinúti zastaviť sa a premyslieť si korekcie, ktoré chcete urobiť, aby ste boli v budúcnosti vo svojom konaní úspešná. No ako to už býva, nič nie je zadarmo, ani druhá šanca.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Užite si spoločenské stretnutia s priateľmi na víkendovom záhradnom grilovaní alebo inej príležitosti. Dobre si skontrolujte, či aj niektorý člen vašej rodiny nemá sviatok - bolo by veľmi nepríjemné, keby ste na niekoho jednoducho zabudli. V zamestnaní sa sústreďte najmä na svoje povinnosti a až po ich splnení pomáhajte s problémami iným. Možno medzi kolegami máte aj nepriateľa, avšak nerobte si z toho ťažkú hlavu. V oblasti zdravia sa viac chráňte pred prievanom alebo prechladnutím.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Striedanie názorov podľa toho, s kým sa rozprávate, vás môže zosmiešniť v očiach osoby, na ktorej vám záleží. V zamestnaní by ste si mali vypracovať presný zoznam záležitostí, ktoré musíte vybaviť v prvom rade. Inak sa môžete dostať do slepej uličky. Doteraz ste celú vec nebrali príliš vážne, je dôležité túto skutočnosť zmeniť. Mali by ste dať zreteľne najavo, na koho strane stojíte. Inak by sa mohlo stať, že vás začnú považovať za váhavého človeka. Ak sa čo najskôr nerozhodnete, mohla by vás začať jedna aj druhá strana využívať.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Prostredníctvom enormného množstva pracovných záležitostí si práve teraz prehlbujete svoje vedomosti a v konečnom dôsledku rozširujete obzor. Viac si budete rozumieť so svojim partnerom ako s priateľmi, ale s kolegami to nemusí byť až také ružové. Takže sa rýchlo ponáhľajte z práce domov. V kruhu svojich najbližších sa budete cítiť veľmi dobre a sebaisto. Komunikujte s nimi o ich pocitoch. Neprepínajte svoje vlastné sily. Urobte si kúpele členkov v slanej vode, ak nie ste pri mori.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Láska nemusí mať podobu zamilovanosti. Úplne stačí, keď sa urovnajú susedské spory, stretnete starého priateľa a dobrý známy vás s uznaním potľapká po pleci a podá srdečne ruku. A vy ste práve na tejto ceste. Čaká vás čas plný povinností, ale aj návštev a kontaktov s novým zaujímavými ľuďmi. Zisk je v dohľade, no pozor na náladovosť a rozptýlenú pozornosť, aby vás oň nepripravil zlodej. Vyhnite sa módnemu nariekaniu na nedostatok času a zanedbávaniu vzhľadu. Dbajte o svoj perfektný výzor.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Mali by ste využiť dnešný priaznivý vplyv hviezd na budovanie kariéry a medziľudských vzťahov. Dnes vás ani hašterivý partner nemôže vyprovokovať k domácej hádke, tobôž k výstupu na verejnosti, pretože sršíte optimizmom a dobrou náladou. Ak je niekto vo vašom okolí do vás zaľúbený a vy do neho nie, potom by bolo múdrejšie, keby ste mu to otvorene povedali. Bude to ťažké, pretože jeho záujem vám lichotí a vy máte navyše príliš mäkké srdiečko. Nezabúdajte však, že môže byť nebezpečné živiť v niekom falošnú nádej.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.


Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (474724 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.05 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.