Numerológia
Výrok: To je otázka pre slepca, odpovedal, keď sa ho spýtali, prečo má rád pekné ženy. (Aristoteles)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 16.07.2019

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Dnes sa vaša túžba po nezávislosti v pracovnej sfére vystupňuje na maximum. Váš postoj sa prejaví aj v slovných potýčkach na tému: tradičné hodnoty a zaužívané spoločenské pravidlá. Jednoducho, budete okolo seba šíriť atmosféru revolúcie. Ak nezbláznite seba aj okolie veľkolepými plánmi, malo by všetko prebiehať príjemne. Možno bude na vás tej rodinnej lásky a zhovievavosti až príliš, ale vydržte, stojí to za to. Pokojne požiadajte o zvýšenie platu - ak už nie ste závislá od rodičov.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
V zamestnaní sa budete cítiť ako ryba vo vode. Prácu budete zvládať pomerne ľahko, len neodporujte nadriadeným. Myslieť si môžete, čo chcete. V súkromnom živote sa stane niečo zaujímavé. Je viac než pravdepodobné, že stretnete mimoriadne zaujímavú bytosť, ktorá na vás skutočne veľmi dobre zapôsobí. Zadané pozor na nebezpečenstvo flirtovania. Vo voľnom čase zorganizujte výlety, prechádzky v prírode, plávanie alebo prácu na záhrade. Dávajte si pozor na životosprávu. V strave si doprajte viac dusenej zeleniny, polievok a cestovín.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Dnešný deň vám prinesie odpočinok po predchádzajúcom napätí a zníženú fyzickú energiu. Využite čas na dočerpanie síl. Urobte tak dobrovoľne, inak vás k tomu prinútia vonkajšie okolnosti. V práci budete musieť zabojovať. Nezľaknite sa množstva úloh, ktoré sa vŕšia na vašom stole, všetko by malo ísť hladko. Vyvarujte sa falošných chvál svojej kolegyne. V súkromí sa vám podarí dobrý obchod a vaši blízki prejavia nadšenie. Urobte radosť sebe aj im a zorganizujte rodinnú oslavu.

RAK
(22.6. - 22.7.)
V práci je dnes dosť pravdepodobná hektickosť, ak vy sama neprenesiete do rodinného kruhu nervozitu, deň prebehne v pohode. Pokúste sa oddeliť súkromie od práce, prospeje to vám, aj vaším blízkym. Nesnažte sa zistiť, kto o vás šíri nepravdivé informácie. Nie je to dôležité. Doma v rodine sa začína obdobie plné pokoja, lásky a mieru. Nenarušia ho ani názorové nezhody. Ak sa vám zdá, že vaše dieťa či príbuzný nie je vo svojej koži, neobťažujte ho zbytočnými otázkami. Sám vám dá vedieť, kedy vás bude potrebovať.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Práca vás v poslednom čase akosi vyčerpáva. Sťažujete sa na úbytok inšpiračných zdrojov a málo síl? Pokúste sa zmeniť svoj životný štýl a prístup k životu a možno sa zmení aj váš pohľad na svet a začne sa vám opäť dariť. Chce to len trochu snahy. Nemali by ste podľahnúť strachu z neistej budúcnosti. Nemusíte sa trápiť, situácia sa bude zlepšovať, aj keď pomaly. V rodinnom živote nájdete uspokojenie a naplnenie svojich tajných snov. Navštívte svoju kaderníčku, kozmetičku, doprajte si relax so svojou obľúbenou knihou.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Byť priateľskými a láskavými je viac, než mať pravdu. To platí aj v zamestnaní aj v partnerskom vzťahu. Z drobných nezhôd s vašimi spolupracovníkmi si nerobte ťažkú hlavu. Kontakt s priateľmi je to pravé orechové, čo vás povzbudí. V súkromí je pre vás skutočne dôležité, aby ste sa vyhýbali nepriaznivo naladeným, alebo tým, ktorých nemáte radi. Nik podráždený predsa nie je ideálnym spoločníkom na rozhovor a zábavu. Ste síce plná sily a entuziazmu, ale v oblasti zdravia sa vyhýbajte omamným látkam.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Od rodičov dostávame do vienka nielen hmotné statky, no i rady, poznatky, skúsenosti a tým stúpa zodpovednosť za vykonané činy. Je možné, že dospievate do bodu, kedy sa musíte rozhodnúť, či predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. Sťahovať sa alebo zostať v rodičovskom a tieto záležitosti sú úzko spojené so stavom partnerského vzťahu. Speje k prerodu a nič v ňom už nebude také ako pred tým. Prijímanie zmien v živote a finančné záležitosti súvisia zdravotne so stavom kĺbov. Masáže zapôsobia blahodarne.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Dnes budete priam rozdávať optimistickú náladu. Na úlohách dnešného dňa preukážete svoje výborné schopnosti a priebojnosť, pretože s kolegami dokážete konať veľmi veľkoryso a viete prehliadať, keď je to naozaj treba, drobné chybičky. Konajte! Nečakajte na morálny verdikt iných. Dnešok je pre vás ešte oveľa lepší ako ten včerajší deň - budete úspešné v psychickej činnosti, rokovaní s advokátmi, ale v obchodných a finančných transakciách veľmi neriskujte. Radšej si so sebou dnes vezmite menej peňazí ako obyčajne.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Neodkladajte svoje skúsenosti ako čajovú šálku na poličku. Zídu sa vám. Tento deň praje všetkým úradným rokovaniam a ak potrebujete čokoľvek vybaviť, od výmeny bytu až po nový cestovný pas, nepremeškajte príležitosť a vyberte sa na úrady. Všetko pôjde ľahko. Na oslavu úspešného vybavovania môžete svoju drahú polovičku pozvať napríklad na večeru do exotickej reštaurácie. Pokiaľ ste si dali čo i len pohárik alkoholu, za volant nesadajte. Platí to aj pre bicyklistov. Na nich sa tiež vzťahujú pravidlá cestnej premávky.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Tak ako sa počas roka mení príroda, mení sa aj vaša nálada. Kroťte výbušnosť. V blízkej budúcnosti totiž začne váš rodinný život rýchlo napredovať tým pozitívnym smerom. Ak sa v minulosti vyskytli partnerské starosti, nenechávajte si ich na poslednú chvíľu. Zdanlivo zložitá situácia sa môže po vzájomnej komunikácii zmeniť na malichernú záležitosť hodnú rýchleho zabudnutia a otvoria sa dvere romantiky. Nadbytočnú energiu nasmerujte do fyzickej práce v záhrade alebo začnite športovať.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Dnešný deň vás nepovzbudí, ani výrazne nepoteší. Vaša dnešná precitlivenosť, ktorá vás robí vnímavejšou a pritom veľmi ovplyvniteľnou, vám škodí. Niekto sa s vami nepekne zahráva a vaša poddajnosť ho stále viac podporuje. Na začiatku dňa si nenecháte nikým narušiť predstavy. V žiadnom prípade sa nepodvolíte cudzím príkazom. Zatiaľ sa cítite celkom fajn, ale pozor na blížiacu sa hrozbu celkovej vyčerpanosti. Určite je namieste skorigovať ľahké výkyvy vo svojej doterajšej životospráve. A hlavne, ak je to treba - povedať rázne - nie.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Zaujímavé nápady z vás vyvierajú ako z horského prameňa. Proste ste veľkým prínosom pre vášho zamestnávateľa a on si to samozrejme aj dobre uvedomuje. Je pravdepodobné, že v blízkej dobe dosiahnete postup na vyššie miesto. Nenechajte sa vyviesť z miery neprajníkmi, ktorých je okolo silných osobností vždy veľa. Rozumne disponujte s nasporeným financiami a doprajte si relaxačnú kúru so svojou láskou. Obaja sa naladíte na úplne inú vlnu a zintenzívnite hĺbku citu medzi vami.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.kurzy
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (459147 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.