Numerológia
Výrok: Priatelia ta v prvej minúte vášho stretnutia budú poznať lepšie než tvoji známi po tisíc rokoch. (Richarda Bach ? Ilúzie)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo






Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri



 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 


Facebook


Horoskop týždenný



Publikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Týždenny horoskop 3. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Pouvažujte nad skutočnými hodnotami. Utrieďte si svoje ciele a túžby. Začnite ich realizovať, máte na to vhodné obdobie. Úsmevom nič nepokazíte a bude sa vám lepšie dariť. Investujte energiu do plánovania vlastných krokov a tie vám určite vyjdú.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Nevšímajte si svojich neprajníkov. Nevenujte im už žiadnu energiu a radšej sa snažte myslieť na svoj cieľ. Vaša energia sa vám vráti v tom najlepšom smere. Sústreďujte sa cielene na svoje túžby a splnia sa vám. Nesúďte ľudí na základe prvého dojmu.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Sústreďte sa viacej na to, čo chcete a nie na to, čo nechcete. Svoju vloženú energiu dostávate naspäť. Nenechajte sa ovplyvňovať a konajte podľa seba. Vyberte si oblasť, ktorá vás najviac trápi, pretože dostanete to, na čo upriamujete najviac svoje celé bytie.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Nemusíte sa obávať žiadnych finančných problémov. Nemyslite na zlé veci a radšej si privolávajte svojím myslením tie pozitívne. Nezabúdajte nato, pretože je to veľmi dôležité. Uvažujte v takej rovine, v akej chcete, aby sa vám veci diali, funguje to, tak do toho.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Hodnoťte sa pozitívne. Máte v sebe veľkú silu a nové možnosti, ktoré sa vám otvárajú určite využite. Nepochybujte o sebe a svojich schopnostiach. Máte veľký potenciál, ktorý čaká na realizáciu. Hodnotenie od ostatných využite vo svoj prospech a využite ho.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Majte zo seba dobrý pocit. Nepozerajte sa stále na svoje nedostatky. Upriamte sa na to, čo vás najviac teší. Nebuďte smutná zo svojej váhy, či zlého účesu. Zmeňte svoje vnútorné presvedčenie o sebe a zmeníte tým aj svoj život. Cíťte sa lepšie, je to len na vás.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Zdá sa, že to tu už bolo a nie raz! Všetko, na čo siahnete sa podarí. Či už je to vaše súkromné podnikania, pracovná aktivita v zamestnaní, všade vás budú chváliť. Dobré vyhliadky má aj svadba a dokonca aj hazardné hry. Čo z toho vyskúšate?

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Starosti, ktoré vás zasiahli, riešte s kľudom. Nestresujte seba a ani svojich blízkych. Vaša reakcia nech je primeraná. Pokojné správanie si určite udržte. V tejto situácii by nebolo vhodné, aby ste vybuchli. Použite svoju diplomaciu a rozvahu, máte možnosť prejaviť sa.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Rozčúlenie, ktoré v sebe máte, zahoďte za hlavu. Naprogramujte sa tak, že sa rozčuľovať nebudete. Oberá vás to o vzácnu energiu. Pochváľte sa za to a zmeňte v tomto svoje vnútorne ja. Prijmite svoju zmenu pozitívne a bude sa vám ľahšie reagovať na kritické situácie.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Nevzdávajte sa svojho sna. Aj keď okolnosti vás budú smerovať inak. Investujte svoju energiu a choďte dopredu. Nenechajte sa zatlačiť svojimi negatívnymi myšlienkami, nie sú na mieste. Uvedomte si, že život vám ponúka jedinečnú šancu, tak ju nepremárnite.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Zabudnite na strach. Strach neexistuje a vy sa pustite do svojich plánov. Nech sa vám nezdajú odvážne, podarí sa vám všetko, čo ste si zaumienili. Nenechávajte sa zatlačiť do kúta od ostatných ľudí, či zastaviť. Vy ste strojcom svojho života, tak držte opraty vy.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Zabudnite na zlé. Zbavte sa toho čo najskôr, doriešte si v sebe staré záležitosti a upriamte sa na zmenu svojho života. Máte otvorené cesty, tak vykročte a nemajte obavy. Pracujte na sebe a starostlivo si vyberajte. To čo vás baví, to budete priťahovať.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.



kurzy




Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (135387 čitateľov)



Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.