Numerológia
Výrok: Keď nevedia uchovať žiadne ženské tajomstvo. (Čo vraj neznášajú ženy na ženách)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Horoskop týždennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Týždenny horoskop 26. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Neveríte príliš konzervatívnym názorom, ale tentoraz vám pomôže, ak sa poradíte s rodičmi, alebo s niekým kto je od vás o generáciu starší. Možno zmeníte svoj postoj k zásadovým a prísnym názorom keď zistíte, že iba takou cestou sa dajú dosiahnuť veci, ktoré sú vaším cieľom.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Všetko, čo sa vám dostane pod ruky, zvládnete priam bravúrne. Nemusíte mať strach ani z tých náročnejších povinností. Dávajte si však pozor na to, aby ste neprecenila svoje sily a neprepracovala sa. Veď je predsa obdobie dovoleniek. V súkromí prejavte tolerantnú stránku svojej povahy.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Mnohé úlohy v zamestnaní budete zvládať len tak-tak a preto by ste sa radšej nemala ničím rozptyľovať. So staršími kolegami sa budete môcť porozprávať a spoločne riešiť situácie, ktoré by ste samostatne ani nezvládli. Pozornosť zamerajte aj na zdravie.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Všetko do čoho sa pustíte sa vám podarí. V zamestnaní veľmi ľahko presadíte svoje názory a plány, ktoré všetci doteraz len odsúvali. V súkromnom živote pôjde taktiež všetko ako po masle. Dávajte si však dobrý pozor na úrazy, ku ktorým by ste mohla prísť.

LEV
(23.7. - 23.8.)
V povinnostiach sa budete priam topiť. Našťastie sa objaví niekto, kto vám ochotne podá pomocnú ruku a všetko zvládnete v dohodnutom čase. V súkromí sa skúste viac venovať svojmu partnerovi a celej rodine. Nepreháňajte to s prísnosťou voči blízkymi i neznámym ľuďom.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Myšlienky vám budú neustále blúdiť k mužovi, ktorý vás nesmierne zaujme, no vy mu budete ľahostajná. Nestrácajte čas zbytočným fantazírovaním. Plňte si pracovné povinnosti a zájdite si s priateľkami na kúpalisko. Hľadajte tam, kde vám to môže priniesť vytúžený výsledok.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Znova klepnete klinec po hlavičke. Niekedy až príliš dobre viete odhadnúť ľudí. Nechýba vám ženská intuícia. Škoda, že tým mnohým pokazíte ich plány. Ale netrápte sa tým, to je problém ich zaslepených očí a nie váš. Nakoniec si vás budú ľudia vážiť za to, čo ste pre nich urobila.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
I keď vám osud ponúkne obrovskú šancu, ak odvediete len polovičatú robotu, príležitosť sa môže stratiť do nenávratna. Nepremýšľajte preto veľmi dlho, či sa naozaj oplatí bojovať. Odmena bude niekoľkonásobne vyššia ako vynaložené úsilie. Musíte byť ale trpezlivá.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
V súkromnom živote to nemusí byť práve ako med lízať, ale naopak v zamestnaní vás prekvapí niečo bombastické, s čím ste nerátali. Porozumiete si na počudovanie so svojimi kolegami a dokonca aj s nadriadenými. Postup v zamestnaní bude vítaným prínosom.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
V zamestnaní sa na vás usmeje šťastie priam obrovským úsmevom. Dostanete ponuku na oveľa lepšie pracovné miesto. So svojim miláčikom by ste sa mali zamyslieť nad spoločnou budúcnosťou, alebo riešiť finančnú situáciu. Nerobte si ťažkú hlavu zo zbytočností.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
V profesionálnom živote si viac všímajte svojich kolegov. Práve oni by mohli spôsobiť, že šéf sa na vás bude pozerať ako na niekoho, kto nerešpektuje jeho autoritu. Venujte sa viac vašim drahým milovaným. Vaša náladovosť im zapríčiňuje zbytočné starosti.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Hravo sa si poradíte so všetkými nevyhnutnými povinnosťami a zvládnete ich dokonca aj s fantastickým prehľadom. Nemajte strach z ničoho nového. Ukážte nielen sebe, ale aj svojmu okoliu, čo vo vás je. Dbajte však vo zvýšenej miere na bezpečnosť pri šoférovaní.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Reklama
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (148151 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.04 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.