Numerológia
Výrok: Neexistuje človek, ktorý by sa narodil pod nešťastnou hviezdou. Sú iba ľudia, ktorí nerozumejú oblohe. (Dalajláma)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


Horoskop týždennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Týždenny horoskop 28. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Vaša hodnota v partnerových očiach po jednom veľkorysom geste stúpne. Aj keď vás už postupne začína doceňovať, k spokojnosti chýba ešte krôčik. Nedovoľte, aby vás zhadzoval pred mamou, svokrou a najmä deťmi, malo by to zlý vplyv na ich výchovu. Zadané aj nezadané - budujte svoju ženskú hrdosť doma i v práci.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Máte pocit, že niekto vás v zamestnaní ohrozuje, že sa príliš snaží o vaše miesto? Dajte mu patrične najavo, čo vo vás je a kam patrí. Nenechajte sa vyviesť z miery ohováračkami a ani ničím podobným. Vyhnite sa akýmkoľvek zvadám. Komunikujte o tom, čo vás trápi so svojou drahou polovičkou.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Tento týždeň je pre vás ako stvorený na to, aby ste spoločne so svojim partnerom alebo priateľom začali riešiť finančnú situáciu. Táto téma môže vyvolať napätú situáciu medzi rodinnými príslušníkmi. Radšej držte v úzadí, v tejto otázke nemusíte byť stredobodom pozornosti.

RAK
(22.6. - 22.7.)
V súkromnom živote to pôjde ako po masle, no v zamestnaní sa situácia nejaví až tak ružovo. Mala by ste sa dobre zamyslieť nad tým, či náhodou nechcete zmeniť profesionálne smerovanie. Ak áno, môžete si byť istá, že teraz je na to ten najvhodnejší čas.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Všetko do čoho sa pustíte zvládnete, ale pozor, to platí len o zamestnaní. V súkromí by ste si mala dávať veľmi dobrý pozor na podrazy od závistlivých členov rodiny. Skúste viac komunikovať so svojim okolím. Neuzatvárajte sa do seba - nemalo by to dobré následky.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Máte mnoho povinností, ktoré vás už niekedy dusia? Vyberte sa niekam do spoločnosti na kultúrne podujatie. Zábava v spoločnosti najlepších priateľov zaženie všetky mraky na duši. Oprášené spomienky a nový objav v podobe tajomného mladíka vnesú svetlo do prežívania reality.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Pravdepodobne sa poškriepite so starším členom vašej rodiny. Preventívne tejto situácii zabráňte, lebo by to nebolo príjemné ani pre jednu stranu. Vyhýbajte sa akýmkoľvek konfliktom a hádkam. Nehazardujte so svojimi peniazmi. Viac sa venujte svojmu partnerovi. Strávte s ním aspoň jeden príjemný večer.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
V práci budete mať na všetko dostatok času a možno až nadbytok. Celkovo nerobte nič, čo vás nebaví a vyhýbajte sa takým situáciám, ktoré vás vyvádzajú z miery a rozčuľujú. Nevyvolávajte žiadne konflikty, aby sa ich následky náhodou neotočili proti vám.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Teraz nerobte žiadne unáhlené závery. Do ničoho sa nepúšťajte bezhlavo. Radšej si všetko vopred dobre premyslite. Nemíňajte zbytočne peniaze a v žiadnom prípade už vôbec nehazardujte s vyššími čiastkami peňazí. Sladké reči podvodníkov sú ako med, ale nechutia tak.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Zanietenosť, s akou sa pustíte do uskutočňovania plánu vám síce nevydrží celý týždeň, ale urobíte veľký kus práce. Nedovoľte partnerovi, aby všetky domáce povinnosti nechal len na vás. Má dosť času i síl. Rozdeľte si preto úlohy a stanovte časový harmonogram ich plnenia.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
V práci to nebudete mať práve najľahšie. Budete mať na pleciach kopec nových a veľmi zložitých problémov, no vy ich bez problémov zvládnete, ale pripravte sa na to, že im budete taktiež musieť venovať oveľa viac času. Pozor na financie a to, kde ich máte a míňate.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Veľmi dobre si budete rozumieť s mladšími členmi vašej rodiny. Venujte im svoj čas a vráti sa vám to v podobe radosti. Medzi priateľmi získate inšpiráciu a v práci sa nad ničím nerozčuľujte. Aj tak tým nič nevyriešite. Posilnite imunitu, aby ste nepodľahli chorobe.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (176674 čitateľov)Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.06 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.