Numerológia
Výrok: Čo je zlé, na to vplyv nemá, čo je dobré, to prejde samo. (Zákon pesimistu)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Horoskop týždenný partnerskýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Partnerský týždenny horoskop 38. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Nemali by ste zabúdať na svoj rodičovský inštinkt. Možné problémy vo vzťahu, prejavujúce sa celkovou neschopnosťou zapojiť sa do citového a osobného života, naznačujú vašu možnú pretvárku. Odloženie masky je cestou, ako sa stať sama sebou.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Ak sa túžite skontaktovať s niekým, koho ste už dlho nevideli, neváhajte. Uvidíte, že časy sa zmenili, vy a váš priateľ takisto. Pravdepodobne je to jediná spoľahlivá cesta, ako nájsť vnútornú rovnováhu. Podeliť sa o nové dojmy so súčasným partnerom nie je nevyhnutné. Skôr by to mohlo uškodiť.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Tým, že okolo seba šírite pokoj a vzbudzujete dôveru, získate sympatie osoby, ktorá vás už dlho zaujíma. Nepokúšajte sa vylepšiť na jej obraz, zachovajte si prirodzenosť. V blízkom čase prerušíte kontakty s niekým, kto sa k vám nezachoval priateľsky. Počítajte s tým, že má veľký vplyv.

RAK
(22.6. - 22.7.)
V zamestnaní vás zaskočí reakcia jedného muža. Aj samu vás prekvapí, že vám to nebude vôbec nepríjemné. Nezamestnávajte tým svoje myšlienky. Bolo by to zbytočné, pôjde len o jednorazovú záležitosť, ktorá si nebude vyžadovať ani vysvetlenie.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Jednorazový flirt zájde ďalej, než ste plánovali. Netrápte sa mučivými výčitkami a v žiadnom prípade to neprezraďte partnerovi. Nechajte si to ako malé príjemné tajomstvo. Ak však nechcete mať problémy, nedajte sa nahovoriť na jeho zopakovanie.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
S partnerom budete odrazu vo všetkom jednotní. Zaplaví vás pocit šťastia, ktorý vám vydrží až do konca týždňa. V euforickom opojení vám pôjde všetko ako po masle. Dobrou náladou nakazíte celé svoje okolie a zabodujete aj po nociach.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
V partnerskom vzťahu pokročíte o pár dôležitých krokov dopredu. Aby bolo všetko podľa vašich predstáv, mala by ste prehodnotiť svoj prístup ku svojmu partnerovi. Je načase vyriešiť nezhody posledného obdobia. V komunikácii buďte úprimná.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
S priateľmi vás spoja spoločné projekty ako začiatok novej činnosti. Spracujte a uskutočnite výnosný plán pre všetkých. V partnerskom vzťahu sa úplne uvoľnite a oddajte sa zmyslovým rozkošiam. Nebudete banovať.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Pokiaľ pôjdete do spoločnosti určite stretnete veľké množstvo zaujímavých ľudí, s ktorými nadviažete nové priateľstvá. Je možné, že rozviniete známosť s takým človekom, ktorý vám pomôže s postupom v kariére. Nič nie je nemožné.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Cítite dôležitosť situácie, v ktorej sa nachádzate a hľadáte možnosť ako prostredníctvom nej dospieť k pochopeniu zmyslu svojej existencie. Venujte čas hlavne svojim blízkym, ktorým tým poskytnete veľké množstvo energie.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Na každom konci je pozitívne, že dáva priestor novému začiatku. Nechajte odísť toho, ktorý už nechce zostať a odožeňte melanchóliu plánovaním budúcnosti. V žiadnom prípade sa neutápajte v k ničomu nesmerujúcom smútku.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Slobodné môže prekvapiť nečakaný partnerský alebo ľúbostný vzťah. Vaše tajné sny sa začnú plniť. Buďte trpezlivé, lebo tým bude vaša trpezlivosť pre opačné pohlavie o to príťažlivejšia a väčšia. Iskra v očiach a romantické správanie, to je správna cesta.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (119275 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.