Numerológia
Výrok: Keď odsunú dobrú priateľku kvôli inému mužovi, na ktorom im ani veľmi nezáleží. (Čo vraj neznášajú ženy na ženách)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Horoskop týždenný partnerskýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Partnerský týždenny horoskop 29. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Vyhnite sa moralizovaniu. Mohli by ste si znepriateliť svojich najbližších. Vyjadrujte sa radšej len okrajovo a nezaujímajte konečné stanovisko. Buďte chápavou a maximálne nekonvenčnou. Veď večer si môžete vyliať dušu pred partnerom. Možno vás bude určite ochotne počúvať.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Hviezdy podporujú vašu zvedavosť. Zamerajte ju na svojho partnera. Ak ju správne nasmerujete, prekvapíte ho a budete jeho bohyňou. Nebojte sa príjemných experimentov. Keď vám bude dochádzať fantázia, pomôžte si literatúrou. Stačí si správne vybrať.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Ak budete otvorenejšia a prístupnejšia ako v poslednom období a nezastrašíte svojich kurizantov prílišnou samostatnosťou a nezávislosťou, určite sa vám podarí začať nový vzťah. Nebojte sa dopredu výsmechu a odmietnutia a jasne prejavte svoje sympatie, ak ich cítite.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Skúste to roztočiť. Zabávajte sa, zvádzajte partnera tak ako kedysi, buďte neviazaná. Odbúrate tak všetok nahromadený stres a načerpáte novú prepotrebnú energiu. Doprajte si obaja malý luxus. Spoločne sa budete cítiť výnimočne a zo vzťahu sa vytratí nuda.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Melanchólia, ktorá vás môže pochytiť začiatkom týždňa, nebude práve príjemným spoločníkom. Snažte sa nepokaziť náladu aj partnerovi. Kúpte si knihu, ktorá bude liekom na vašu ubolenú dušičku, alebo pri voňavej sviečke strávte večer s milovaným mužom. Hneď budete opäť fit.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
O tom, že pravé priateľstvo je veľmi krehké, sa presvedčíte na vlastnej koži. Nevzdávajte sa blízkeho človeka len pre neoverenú informáciu. Dajte si pozor na zlomyseľnosť a neprajníkov. Ak vaše priateľstvo vydrží tieto otrasy, prerastie do vzťahu s celkom novým rozmerom.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Neočakávajte príliš veľa od spoločenskej akcie, ktorú možno musíte absolvovať. Dôležitejšie budú okrajové stretnutia. Neprehliadnite pri nich osobu, ktorá naozaj stojí za povšimnutie. I u ľudí platí, že čím je niečo nenápadnejšie, tým väčšiu hodnotu to má. Buďte detailistka.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Bojovného ducha budete potrebovať pri odstraňovaní škôd, ktoré napáchate zaslepenosťou z lásky. Nikto okrem vás našťastie neodhalí vašu prehru. Poučte sa a s otvorenými očami vyjdite v ústrety novému vzrušujúcemu vzťahu. Buďte ale zodpovedná a nehazardujte zbytočne.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Oprávnene ste rozčarovaná zo stagnácie vášho návrhu riešenia vo vzťahu. Nevzdávajte sa. Zlosť vložte do svojho pracovného postupu. Vašu zaneprázdnenosť si ale partner môže nesprávne vysvetliť. Ozrejmite mu problém hneď na začiatku. Čakajú vás potom úspechy v oboch sférach.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Mali by ste sa vyhnúť pripomínaniu starých chýb partnerovi. Ak zabudnete na osobnú hrdosť, opäť medzi vami preskočí tá správna iskra. Do ničoho ho nenúťte, všetko musí byť založené na dohode a vyhovovať obidvom stranám.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
I napriek vašej skvelej kondícii partner neustále vyjadruje kritiku vašim výkonom. Popremýšľajte, či dôvod jeho nespokojnosti nepramení zo záujmu o inú ženu. Nezúfajte, ste plná elánu, pustite sa do činností, ktoré vám robia radosť.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Je načase, aby ste si všimli, že vzťah medzi vami a jedným mužom, ktorý vy považujete za kamarátstvo, z druhej strany už začína prerastať do niečoho celkom iného. Usmernite ho skôr, než vám to obom spôsobí komplikácie. Predídete tak strate dobrého priateľa a problémom.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (116139 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.