Numerológia
Výrok: Výhoda naivky je že psychicky zostáva stále mladá... (Aforizmus)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


Horoskop týždenný partnerskýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Partnerský týždenny horoskop 23. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
City: Je ťažké dosiahnuť to, aby vaša rodina vychádzala s vašou milovanou láskou. Niekedy sa právom cítite ako medzi dvoma mlynskými kameňmi. Ak hľadáte príčinu, je to práve vaša rodina, ktorá neakceptuje ľudí vám blízkych, lebo nie sú podľa jej gusta. Nie ste odkázaní iba na názor rodičov.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
City: Ak zabojujete, môžete si získať sympatie človeka, o ktorého pozornosť ste si netrúfli sa uchádzať. Dajte si záležať na detailoch a nebojte sa byť odvážni. Ak pri tom všetkom dokážete byť ešte dostatočne záhadnými, podnietite zvedavosť, a tak ľahko si vás nepustí od tela.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
City: Ohúril vás nejaký príťažlivý objekt a vy ste teraz celí bez seba, že vás vôbec chce? Seba príliš podceňujete, a tak nechcete nechať žiadnu príležitosť nevyužitú. Nič ale neurýchľujte a všetkému doprajte veľa času, ináč sa vám môže veľa vecí pokaziť a vy budete opäť sklamaní.

RAK
(22.6. - 22.7.)
City: Nevnímate dostatočne potreby svojej lásky. Mýlite sa, ak si myslíte, že chce vždy to, čo vy. Milovať niekoho, to ešte neznamená, že mu aj telepaticky odčítavate, čo chce a čo zas nie. Ani ten druhý vám nemôže splniť nevyslovené želania. Bohužiaľ vy ich často neplníte, aj keď na nich upozorňuje.

LEV
(23.7. - 23.8.)
City: Vypočítavosť sa niekedy nevypláca. Robiť niečo na oko iba kvôli tomu, aby ste niekomu padli do oka nemá zmysel. Teraz totižto na to príde a ak sa chcete vyhnúť trápnym situáciám, už to viac neskúšajte. Ste takí bohatí vedomosťami a vy sa potrebujete hrať na niečo, čo nie ste.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
City: Máte strach prejaviť to, čo cítite. Tajne dúfate, že za vami príde a urobí prvý krok. Bohužiaľ čakáte márne. Máte len dve možnosti, buď zabudnete, alebo to budete práve vy, kto dá jasne najavo, že stojíte o priazeň lásky a nielen o ňu. Odvaha sa aspoň vám vždy vypláca.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
City: Raz rozmýšľate o tom, že si svojho partnera nezaslúžite. Druhýkrát zas o tom, že on si nezaslúži vás. Vašu rovnováhu udržujú extrémy na obidvoch stranách. Napriek tomu by ste mali byť šťastní. Len si dávajte pozor, aby ste nešliapli v niečom vedľa, lebo máte na podobné veci talent.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
City: Špekulujete o všetkých možných variantoch vášho života? Prečo to vôbec robíte, ak ste spokojní? Hľadáte niečo, čo vám azda chýba? Alebo si myslíte, že po boku novej lásky by ste sa mohli mať lepšie? Všetko je zbytočné, na vás čakajú zmeny, ktoré vám môžu niečo nové naozaj priniesť.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
City: Besniete od radosti, šťastím ste celí bez seba. A to všetko iba preto, že váš vzťah pokročil tam, kde ste chceli. Konečne už nachádzate uspokojenie, ktoré ste tak dlho hľadali. Dá sa povedať, že teraz sa vám začalo najlepšie obdobie roka. Už ste pripravení na prichádzajúce zmeny.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
City: V práci by ste mali spoznať nového kolegu alebo kolegyňu. Ani netušíte, že o pár mesiacov môže byť váš vzťah aj iný ako iba pracovný. Nateraz v ňom nájdete dobrého priateľa či priateľku a mnohému vás naučí. Hlavne nezabudnite, že prvý dojem má svoje čaro, ktoré môže ovplyvniť celkový pohľad.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
City: Nezneužívajte to, že je po vás veľký dopyt. Ak zo seba urobíte totižto iba krásny talizman, uchmatne si vás iba niekto, kto je príliš povrchný a u takých potom nenájdete to, čo chcete. Málokto má totižto krásny obal aj krásne vnútro zároveň. Neoklamte sami seba.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
City: Stojíte na tenkom ľade. Čím viac ľudí vám bude chcieť pomôcť, tým viac sa bude váš ľad pod vašimi nohami prelamovať. Všetko si potrebujete ujasniť sami v súkromí. Nežiadajte nikoho o radu, lebo váš problém môžete vyriešiť iba vy a takto by ste iba zmanipulovali svoj verdikt.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (131528 čitateľov)Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.06 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.