Numerológia
Výrok: Muž mení svet, ale muža vždy mení žena. (Miguel Cervantes -rímsky básnik)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Horoskop týždenný partnerskýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Partnerský týždenny horoskop 26. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
City: Aj keď je moderné byť emancipovanou ženou, nebojte sa byť závislou na partnerovi, ak vám to obom vyhovuje. Výchova detí je ušľachtilou činnosťou, ktorá zaberie množstvo času. Ak ste sa rozhodli pre veľkú rodinu, bude to vaša najbližšia niekoľkoročná náplň.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
City: Po období útlmu vás čaká explózia komplimentov. Netvárte sa prekvapene a nechajte nápadníkov chvíľu sa potiť v neistote. Ak nepodľahnete okamžite, budete pre nich vzácnejšia. Pri výbere sa tentoraz viac riaďte rozumom ako srdcom.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
City: Neoberajte sa o energiu hľadaním dobrej partie. Boháči svoje peniaze nepúšťajú tak ľahko, ako čakáte. Pravidlá, ktoré by ste boli nútená prijať, by zrejme zatienili prepych, ktorý by vám bol dožičený. Už dlho sa niekto usiluje o vašu priazeň. Všimnite si ho a chyťte svoje šťastie.

RAK
(22.6. - 22.7.)
City: Len vy sama viete, čo sa skrýva za vašim tajomným úsmevom. Neprezraďte sa zbytočnými chybami. Toto dobrodružstvo je krehké a len dočasné. Pokračujte, iba ak ste naozaj vnútorne vyrovnaná s jeho podmienkami. Dostane sa vám patričného ohodnotenia.

LEV
(23.7. - 23.8.)
City: Pocítite náznak spolupatričnosti k niekomu, koho ste sa dosiaľ dosť stránili. I keď pravdepodobne ani netušíte dôvod vašich niekdajších empatií voči tejto osobe, teraz vás k nej bude priťahovať čosi mimoriadne silné a magické. Cesty lásky sú nevyspytateľné.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
City: Neskoro zistíte, že vaša priateľka nevie byť diskrétna a všetkým známym ako hlasná trúba oznámi pikantnosti o vašom súčasnom vzťahu, s ktorými ste sa jej zdôverili. Bude lepšie, ak o tomto kopanci poviete partnerovi vy, ako by sa to mal dozvedieť z cudzích úst.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
City: Úspešne zvládate všetky úlohy a túžite po zaujímavejšom programe? Ak vás láka nostalgia prírody či diskotéková sála, potrebujete niekoho výbušného, energického a zároveň citlivého ako spoločníka. Vyhnite sa ľuďom, ktorí vás vyvádzajú z miery. Buďte sama sebou.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
City: Tento týždeň vám dá najavo svoje sympatie niekto, od koho by ste to vôbec nečakali. Skryte svoje prekvapenie a dotyčnému ešte ponechajte nádej. Časom možno zistíte, že práve s ním chcete vybudovať základy niečoho nevšedného.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
City: Nespoliehajte sa na to, že všetky vaše prešľapy vyrieši partner. Práve teraz by ste sa mohli potknúť. Okrem toho, z vašej ľahkovážnosti začína byť nervózny. Ak budete niesť zodpovednosť za svoje konanie a dopredu si poriadne zvážite kroky, ktoré sa chystáte urobiť, situácia sa upokojí.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
City: Váš terajší partner nie je pripravený na nezáväzný vzťah, aký od neho možno očakávate. Venujte čas bližšiemu spoznaniu sa a až potom sa rozhodnite. Je možné, že aj vy zatúžite po stálom a bezpečnom prístave. V opačnom prípade ho ihneď ukončite, aby ste neranila niekoho, koho si vážite.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
City: Zmieta vás nepokoj vášne, no zároveň nechcete ublížiť partnerovi. Akokoľvek sa rozhodnete, musíte byť pripravená znášať dôsledky. Buď možno prípadný rozpad terajšieho vzťahu, alebo nekonečné výčitky z nevyužitia šance.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
City: Priam magneticky vás bude priťahovať niečo zakázané. Budete mať chuť vyskúšať si neveru, hlavne po hádke s partnerom. Z takéhoto dobrodružstva by ste ale nemali to pravé potešenie. Niečo podobné vyskúšajte, keď si urovnáte partnerskú krízu.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Hviezda na nebi záhad
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (115069 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.