Numerológia
Výrok: Manželský sľub je absurdita vynútená spoločnosťou. (George Sand)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


Náhodne vybratý Relax pre Vás

Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 26.05.2020

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Vhodný deň na komunikáciu a rokovania na úradoch. Môžete si tiež bez obáv presadiť si napríklad zvýšenie platu a vaše výchovné rady padnú na úrodnú pôdu. Energia vynaložená teraz sa odrazí nielen na pozitívnom výsledku, ale hlavne vám neprasknú nervy. Pripravte sa tiež na mimoriadne výdavky. A pozor na podvodníkov a zlodejov. Ak sa cítite byť nespokojná, tak si len posilnite nervy vitamínom B v potravinách. Príjemné voľné chvíle môžete stráviť v spoločnosti milovanej osoby. Popustite uzdu svojej fantázii.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Neodkladajte svoje povinnosti na druhý deň. Skutočnosť, že sa neviete dostať do tej správnej nálady, je zrejme zavinená počasím, nie je to vaša vina. Napriek tomu, by vám neuškodilo zaujímať sa o isté technické veci, pretože aj keď je dnes niečo dostačujúce, zajtra môže byť všetko inak. Konajte rozumne a opatrne s orgánmi štátnej správy. Neberte všetku vinu na seba, ak sa niečo problematické vyskytne. Vôľu namierte na dosiahnutie vašich osobných túžob. Venujte sa viac svojmu telu, pretože je oslabené. Nepite alkohol, ak sa chystáte šoférovať.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Čaka vás skutočne zaujímavý deň. Dostanete výhodnú ponuku na zmenu zamestnania, alebo dokonca aj bydliska. Závažnejšie rozhodnutia si však starostlivo premyslite, aby ste neurobili niečo, čo vás bude neskôr mrzieť. Pozor na podvody. Aj keď množstvo vašej energie pohltí práca, venujte veľa pozornosti aj deťúrencom, lebo rastú ako z vody a voľný čas mnohým z nich pohltia povinnosti. Zahrajte si s nimi športové hry, alebo vyberte sa na turistiku či len tak na prechádzku do lesa.

RAK
(22.6. - 22.7.)
V práci vás počká hŕba úloh, ktoré sa na vás budú valiť. Ale nerobte si z nich ťažkú hlavu. Vy to hravo vyriešite. Vyhýbajte sa akýmkoľvek konfliktom. Teraz radšej s ničím neobchodujte, hlavne nič nekupujte. Mohlo by sa stať, že sa dostanete do rúk podvodníkov, ktorí vás len okradnú o peniaze. každú zmluvu si prečítajte radšej dvakrát. So svojim partnerom by ste sa spoločne mali zamyslieť nad problémami, ktoré vás v poslednej dobe oboch trápia. Nevyvolávajte žiadne hádky, vypomstilo by sa vám to na zdraví.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Čím skôr deň začnete, tým skôr si budete môcť dlhšie vychutnať tento skvelý deň. Čaká vás mnoho príjemných stretnutí a nových známostí. Načerpáte novú energiu a chuť do života. Zostaňte sebou a nič neskrývajte. Pretvárka vám moc nesvedčí. Postavenie planét vám zaručuje dobré zdravie a výkonnosť. Je čas na dôležité rozhodnutia a úspechy sa dostavia okamžite. Finančný zisk príde čoskoro. Nezabudnite sa však poďakovať i tým ľudom, ktorí vám k dosiahnutiu vášho úspechu pomáhali.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Postavenie hviezd vo váš môže vyvolať zvýšenú precitlivenosť a podráždenosť vašich reakcií na kritiku namierenú voči vám. Nedajte sa zbytočne vyviesť z miery, ale sa snažte z kritiky zobrať ponaučenie pre budúcnosť. Nesnažte sa kritizovať aj vy. Potom v zamestnaní očakávajte dni, ktoré vám pomôžu v kariére. V partnerskom vzťahu sa môžu vyskytnúť menšie nedorozumenia, ktoré úmyselne zapríčiní tretia osoba. Mali by ste si dávať pozor na neuvážene investované peniaze, ľahko by ste mohli prerobiť.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Váš postup vpred vám zabezpečí nejaká pomocná ruka. Neváhajte a ukážte, čo vo vás je! Ak prídete do nového kolektívu, pokúste sa pôsobiť skromne, no nie príliš pokorne. Čaká vás skúška charakteru. Použijete svoje právomoci aj za hranicami ich dosahu? Cesty k úspechu sú síce kľukaté, ale mali by ste aj naďalej konať čestne a otvorene. V osobnom živote sa vyhýbajte známym, ktorí chcú zasahovať do vášho života. Aj keď sú o správnosti svojho konania presvedčení, ich činy môžu ublížiť.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Využite náklonnosť hviezd na schôdzku na súdoch, úradoch alebo na nástupe do kondičného kurzu. Dokážte, že viete byť rozhodná, vytrvalá a samostatná. Neočakávajte, že sa čokoľvek zmení bez vášho pričinenia. Svojou pasivitou si potom pomaly zbúrate vzťah, ktorý mal ešte nedávno veľmi silné základy. Ešte stále máte čas a ak sa rýchlo spamätáte, môžete veľa zachrániť. Dôležitý bude váš postoj k partnerovmu úspechu. Nezaťažujte svoje pľúca dýchaním exhalátov alebo fajčením. Dýchajte zhlboka zdravý vzduch v prírode.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Dnes budete mať skvelú náladu, budete rozdávať úsmevy na všetky strany. Nenechajte si pokaziť ten úžasný pocit radosti zo života neprajníkmi. V práci sa polepšíte, na svet sa budete pozerať veselšie, čo obchodných partnerov ale aj milovanú osobu určite veľmi poteší. V rozhodovaní buďte rozvážna, aby ste neurobila chybu, ktorú by ste mohla neskôr veľmi oľutovať. Nezadané čaká možný flirt, ale je možné, že to nebude len to. Dokonca aj večer budete mať ešte veľa energie. Dnes je vhodný deň na to, aby ste sa šli niekam príjemne zabaviť.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Pokiaľ sa vám správanie vašej drahej a milovanej polovičky zdá čudné, mali by ste opatrne presondovať, či neprišla na niečo, čo ste pred ňou chceli utajiť. Možno len potrebujete zažiť prostredníctvom blízkych studenú sprchu, aby ste stlmili nepriaznivé vibrácie, ktoré vás ovládajú. A možné je aj to, že vám v poslednom čase kvôli pracovným povinnostiam chýba zmysel pre humor, a preto nikoho nedokážete aspoň občas rozosmiať. Usmejte sa. Smiech lieči. Aj zajtra, aj pozajtra vychádza slnko a s ním aj nové finančné možnosti.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Rozum je často v poslednom čase u vás na prvom mieste, poriadok na druhom a dokonalosť na treťom. Postupne sa ale učíte, že láska prináša viac šťastia ako zmysel pre povinnosť. Možno vás trápia záležitostí spolupracovníkov, či blízkych a vzdialených príbuzných viac ako je treba. Zhoďte tú záťaž zo svojich pliec. Vyobjímajte, vystískajte a vyrieknite horúce slová zo srdca tým, ktorí po vašom boku dlho stoja a dajte viac priestoru na vzlet vlastnej kreatívnej aktivite.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
V práci dostanete návrh, ktorý vás môže zaskočiť. Nenechajte sa zmiasť prvým dojmom a uvedomte si vlastnú výnimočnosť a originalitu. Bezpečnosť, istota a pevnosť zaužívaného každodenného stereotypu je vždy iba ilúziou. Otvorte sa zmene. Urobte rez vo viacerých oblastiach a začnite inak. Budujte priateľské vzťahy postavené na skutočné dôvere. Tie vytvárajú neviditeľné a kúzelné putá do budúcnosti. Rodinný rozpočet predsa nie je vašim celým svetom. Šetrite viac svoje kĺby a trénujte vznešený postoj tela so vztýčenou hlavou.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (538041 čitateľov)Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.08 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.