Numerológia
Výrok: Posledné vyznanie rozumu je, že sú mnohé veci čo ho prevyšujú. Ak k tomu nedôjde, vystaví si svedectvo chudoby. (Pascal)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Náhodne vybratý Relax pre Vás

Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 20.10.2019

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Pokiaľ vám to vo vzťahoch zaškrípe ako zhrdzavené pánty na nepoužívaných dverách, nehádžte flintu do žita. Láska sa nezmestí do žiadnych tabuliek a grafov. Riadi sa neznámymi pravidlami medzi nebom a zemou. Neprilievajte preto zbytočne olej do ohňa. Vzťahy vplývajú na to, či sme zdravé alebo ochorieme, pretože psychický stav je prepojený s telom. Ak ste ochoreli z vášho partnera, tak najskôr liečte váš vzťah. Vzťah s vlastnej iniciatívy upokojte alebo partnera vymeňte.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Mali by ste sa už konečne postaviť zoči-voči problémom, ktoré vám v poslednom čase nedajú spávať. Čím skôr sa s nimi popasujete, tým skôr za ich zbavíte a budete môcť začať riešiť podstatné veci, ktoré sa kopia pred vami. Ak si dnes chcete zachovať čistú myseľ a chladnú hlavu, nemiešajte sa do cudzích sporov. Mohlo by sa stať, že by ste obišli najhoršie. Radšej sa držte v úzadí a nevyslovujete svoje závery pred rozhádanými príbuznými. Všetko čo poviete môžete byť použité proti vám.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Počas tohto dňa sa zvýrazní vaša zmyselná stránka povahy. Vášne vami budú zmietať. Najmä voľno láka pokušením odviazať sa na spoločenskej zábave, rodinnej oslave alebo kamarátskej slávnosti. V práci, aj v láske sa výslovne riaďte inštinktami, no nepreceňujte svoju obdivuhodnú stabilitu v názoroch, alebo v plánoch. Realizovať sa najlepšie budete v prostredí plnom zmien, kontrastov a nových fascinujúcich vecí. Vyhnite sa aspoň káve a čokoláde. Nahraďte ich ovocím a zeleninou.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Dnes je ideálny deň pre rodinné založené osoby. Vašu vzornú starostlivosť životná polovička ocení. Budete zožínať slová chvály, nech sa postíte do čohokoľvek. Dokonca prehliadne aj drobné chyby, ktoré by vám inak vytkla, len ich nesmie byť priveľa. Tento deň je pre vás skutočne šťastný. Ste milá, láskavá a stále usmiata. Čoho sa chytíte vám pôjde skutočne od ruky. Návšteva, na ktorú sa spoločne s rodinou vyberiete dopadne v skutku zaujímavo. Dbajte viac na svoje zdravie.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Ráno budete vstávať s úsmevom na tvári. Táto fantastická nálada vám vydrží počas celého dňa. Veď voľný deň je tiež dôvod na radosť. Nedajte žiadnu šancu neprajníkom, ktorý sa budú snažiť pokaziť náladu. Naučte sa hovoriť v práci nie, keď od vás žiadajú nemožné a večer sa môžete ísť napríklad niekam zabaviť s tými naozajstnými priateľmi. Dávajte si však pozor na hádky. Je vhodné otestovať silu vôle a vyhýbať sa káve, alkoholu a cigaretám aspoň v primeranej miere.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Vo finančných záležitostiach máte vynikajúce predpoklady vykročiť na cestu za naplnením vysnívaných cieľov. Návrh, ktorý dostanete od svojej rodiny bude veľmi delikátny, ale o to zaujímavejší. Nech už to bude čokoľvek, pozitívne to ovplyvní váš osobný život. Rozoberte načrtnutý plán s partnerom a rozhodnite sa spoločne, čo urobíte. Vyprážané jedlá si doprajte inokedy ako tento víkend, zbytočne by zaťažili zažívací systém.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Niekedy plytváte energiou, alebo vás naopak vyčerpáva, ako energiou šetríte a to predovšetkým v obdobiach veľkých zmien. Asi prídete na to, že veci sa často menia i k lepšiemu, ak sa zmenám, čo prichádzajú nebránite. Jedinou istotou v živote je totiž neistota. Bývate nepríjemná predovšetkým, ak sa cítite zranená, opustená alebo ponížená. Držte sa spiatky a pokúste sa vyjadrovať city konštruktívnym spôsobom, pomôže vám to vyliečiť rany a naučíte sa riešiť konfliktné situácie pozitívne.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Čas je ako stvorený na riešenie problémov, ktorými sa trápite už dlhšie. Už na začiatku dňa sa budete na svoje minulé počínanie a zámery dívať celkom inými očami. Ak ste v poslednej dobe niekoho chtiac-nechtiac urazili, je vhodný čas na ospravedlnenie. Trošku by ste sa mohli zamyslieť nad tým, ako žijete a čo jete, začnite otužovať v studenej vode a cvičiť. Uvidíte, že vaša kondícia bude hneď lepšia - a nielen to. Aj medzi ľuďmi sa budete cítiť lepšie. S partnerom by ste mohli prebrať finančnú situáciu.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Ak sa vám prihodí niečo, čo vám pokazí náladu, alebo budete bez nálady len tak, bez zjavných príčin, nezostávajte sami. Navštívte priateľov alebo ich pozvite k vám a pripravte malé pohostenie. Netrápte sa tým, že niektorí ľudia, ktorých máte radi, odmietli pozvanie na oslavu. Predpokladali ste, že bude rušná, ale skutočnosť prekoná všetky vaše očakávania. Či už oslavujete doma v kruhu priateľov, alebo v spoločnosti, na prípitok si pripravte nejaké prekvapenie. Niekomu možno bude viac vyhovovať iba večera vo dvojici s milovanou osobou.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Aktivity, ktorými sa v poslednom čase zaoberáte vám nielenže zaberajú všetok voľný čas, ale môžu ohroziť aj vaše zdravie. Nepodceňujte opatrnosť a dávajte si na seba väčší pozor. Hazardovaním so svojim zdravím škodíte len sebe. Šéf vám to nepreplatí. Ak sa vám dnes podarí niečo rozbiť, pomyslite si, že črepy prinášajú šťastie. A to dnes skutočne budete potrebovať. S pozitívnym myslením sa vám však bude dariť a všetko dotiahnete bez väčších problémov do úspešného konca.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
V blízkosti sa nachádza príležitosť k dosiahnutiu šťastia. Príležitosť čaká len na objavenie. Dariť sa vám bude v každej oblasti, ak ju postavíte na vlastných myšlienkach a úprimnej snahe. Prežijete intenzívny a na udalosti bohatý deň. Nie je vhodný čas pre rutinnú činnosť. Prejavte dôveru v svoje ideály a nebráňte svojej intuícii, aby vás viedla. Len analytickým myslením sa k splneniu priania nedopracujete. Môžete nechať rozvinúť a dozrieť nové nápady, ktoré ste začali. Mnohí ani netušia, aký majú vo vašej flexibilnej povahe poklad do budúcnosti.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Dnes vás čaká zaujímavá spoločenská udalosť, ktorá ponesie nádych pracovného charakteru. Získate tam zaujímavé kontakty a informácie, ktoré uplatníte vo svoj prospech. Začnete túžiť po zmene, po nových zážitkoch a životnom štýle. Majte sa pamäti, že všetko sa nedá zmeniť zo dňa na deň. Zvážte či tie staré veci nesvedčia predsa len o určitej stabilite. S partnerom budete konzultovať o téme týkajúcej sa spoločenských hodnôt a cieľov. V partnerskom živote zostaňte radšej tou úprimnou chápavou.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (482331 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.