Numerológia
Výrok: Vieme veľakrát čo sme, ale málokedy vieme čím môžeme byť. (Shakespeare)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Náhodne vybratý Relax pre Vás

Horoskop týždennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Týždenny horoskop 46. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Očakávajte týždeň plný povinností. Mala by ste si bez stresu utriediť svoje myšlienky. Nemajte obavy z ničoho nového. Dávajte si však pozor na stratu peňazí. Vo vašej finančnej situácii by to nebolo práve najpríjemnejšie. V komunikácii s okolím vsaďte na diplomaciu.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Zamerajte sa na riešenie dlho odkladaných problémov. V zamestnaní sa sústreďte len na svoju prácu. Nerozptyľujte sa. V súkromí pre vás nastáva príjemnejšie obdobie, s partnerom si budete veľmi dobre rozumieť najmä na poli citov.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Prežijete skutočne podnetný týždeň. Ak vás ohrozuje kopec povinností, pustite sa do nich so silou leva. Všetko nakoniec hravo zvládnete. Zamyslite sa nad svojou životosprávou a tak ako plánujete povinnosti, naplánujte si aj oddych.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Neutrálny týždeň. Stane sa veľa príjemného, ale naopak aj nepríjemného. V práci hrozí, že sa dostanete do konfliktu so staršími a skúsenejšími kolegami, ktorí sa vás budú snažiť ovplyvniť. V súkromí vás váš partner príjemne prekvapí.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Urobte si zo všedných dní príjemný týždeň - strávte ho v pokojnej atmosfére svojej rodiny. Nenechajte sa znechutiť žiadnymi problémami a už vôbec nie vyviesť z miery mladšími členmi vašej rodiny a ich správaním. Sú to predsa len deti.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Teraz vás čaká zaujímavý týždeň plný pozitívnych chvíľ, čo bude mať vplyv na váš optimistický pohľad na svet. Nie všetci vo vašom okolí však dobrú náladu budú s vami ochotne zdieľať. Skúste to pochopiť a kúpte si radšej niečo, čo vám urobí radosť.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Tento týždeň je obdobím dobrých správ hlavne vo finančnej oblasti. Pokiaľ ste nedávno nasadli na vlak ambicióznosti, teraz si jeho plody môžete užívať. Aj keď peniaze nie sú všetko, začnete ich uprednostňovať pred vzťahmi.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
V profesionálnych záležitostiach môžete mať menší problém s novými povinnosťami, ale postupne ich zvládnete. Nebojte sa prejavovať nahlas svoje názory a nápady, potom sa veľmi ľahko presadíte. Ak využijete svoju pevnú vôľu, ak pôjdete tvrdo za svojimi cieľmi, všetko dosiahnete.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Error: contact administrator.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Nemyslite na to, že v zamestnaní na vás čaká veľa práce. Strávite krásny týždeň. Zažijete veľa zábavných chvíľ. Radšej sa však vyhnite neviazanej zábave a najmä alkoholickým nápojom. Neflirtujte zbytočne. Mohlo by to niekomu veľmi ublížiť.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Tento týždeň je ako stvorený na dohnanie zameškaných povinností v zamestnaní. Ak ich však necháte bez pohnutia, určite vám pribudnú aj ďalšie a nebudete mať dostatok času dokončiť nové ani predchádzajúce. Je vhodné venovať sa naplno práci a nielen zábave.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Terajší týždeň je pre vás ako stvorený na to, aby ste si v pokoji utriedila svoje myšlienky a pouvažovala o ďalších krokoch do budúcnosti. Nemajte strach rozhodovať v žiadnych situáciách, všetko hravo zvládnete. Nie je však veľmi vhodný týždeň na sťahovanie.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.


Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (159154 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.