Numerológia
Výrok: Obdivuhodná žena, ktorá dokáže nahradiť svojim deťom otca. (Johann Wolfgang Goethe-nemecký básnik)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


Náhodne vybratý Relax pre Vás

Horoskop týždenný partnerskýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Partnerský týždenny horoskop 33. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Ak začnete týždeň vo veľkom štýle a nasadíte rafinovanosť, nebude muža, ktorý by po vás aspoň na chvíľu nezatúžil. Vyberajte si typ, na aký máte práve chuť a zabávajte sa. Budete oplývať humorom a duchaprítomnosťou.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Stávate sa v širokom okolí známa poriadkumilovnosťou. Vaše správanie už ale hraničí so šikanovaním celej rodiny. Pokúste sa uvoľniť a začnite si svoj domov konečne aj užívať. Vylepšia sa tak vaše vzťahy nielen s rodinou, ale aj so známymi a stanete sa viac obľúbenou.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Ak hľadáte partnera, vyjdite von. Lásku nenájdete doma v kuchyni, ale medzi ľuďmi. Vďaka priaznivému vplyvu planét máte šancu spoznať fascinujúceho chlapíka, ktorý vám zaimponuje milým úsmevom a zistíte, že vám vôbec neprekáža fakt, že má pehavý nos.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Nebojte sa byť pri výbere partnera rovnako náročná, ako ste k sebe. Nepoľavte zo svojich zásad ani zo strachu, že takého nenájdete. Po svete určite chodí a z postavenia hviezd je jasné, že vám v tejto oblasti do budúcnosti prajú. Pokojne teda preberajte a čakajte na úlovok.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Zľavte zo svojej náročnosti. Partner nemá práve svoje dni. Čo môžete, urobte za neho a nechajte ho leňošiť. Dosiahnete, že sa vám vyžaluje a vy sa dozviete aj to, čo by si inokedy nechal len pre seba. Opäť budete jeho kráľovnou a môžete očakávať, že v prípade potreby vám to oplatí.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Ak túžite po vzťahu, buďte opatrná pri výbere partnera a dobre si zvážte, či vaše náhle splynutie nie je iba očarujúca, ale krátkodobá zamilovanosť. Rýchle nadchnutie pre čokoľvek a prudké zmeny názorov vás môžu v citovej oblasti vážne destabilizovať.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Budete mimoriadne spokojná. Partner sa rozhodne rozmaznávať vás. Keďže tým trafí klinec po hlavičke, nezabudnite ho výnimočne odmeniť. Aj keď vám vyhovuje rutina, skúste byť aspoň teraz vášnivá. Radosť zo zmeny pohltí aj vás.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Ak sa nenecháte rozladiť pravidelným ranným stresom v práci, môžete sa tešiť na nápaditý partnerov večerný program. Opäť sa prejaví ako skvelý organizátor, ktorý do vášho príliš stereotypného života vnesie potrebnú dávku adrenalínu.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Či už máte partnera alebo nie a máte pocit, že zostávate sama, bez silnej mužskej opory, nezúfajte. Váš čas určite príde. Zatiaľ sa venujte cestovaniu a spoznávaniu iných kultúr. Nie je vylúčené, že práve v inom, ako známom a domácom svete, vás osloví niečí temperament.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Dopredu si poriadne premyslite svoje rozhodnutia, pretože ich neskorším menením by ste hlboko zasiahli city terajšieho partnera. Toto je záležitosť, kedy by pri chybnom kroku druhej strane určite nestačilo len vaše ospravedlnenie.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Potreba nehy a pozornosti vystupuje do popredia. Aj napriek tomu, že sa objekt vášho záujmu alebo hlbokej lásky správa dosť váhavo a nedôverujete si, urobte prvý krok. Teraz nie je vhodné podliehať tradičným vzorcom dvorenia a zaužívaným schémam vzťahu.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Ukážte svoju starostlivú stránku povahy. Po večeroch sa totiž budete musieť postarať o dokonalú regeneráciu viac partnerových ako svojich síl. Vy budete takmer nezničiteľná. Po horúcom kúpeli mu môžete dopriať jemnú zdravotnú masáž a ráno už bude čulý ako rybička.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (134490 čitateľov)Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.07 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.