Numerológia
Výrok: Ruka, ktorá kolíše detskú kolísku, je ruka, ktorá hýbe svetom. (Alfred Wallace)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


Náhodne vybratý Relax pre Vás

Horoskop týždenný partnerskýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Partnerský týždenny horoskop 50. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Prehnané výkyvy nálad môžu viesť k narušeniu partnerských vzťahov a k duševnému úpadku. Ak to súvisí so žiarlivosťou, hrozia ešte ďalšie problémy. Dôvera a sebadôvera sú cestou k vašej duchovnej vyrovnanosti, preto sa snažte zmeniť zlé na dobré.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Neustále prekvapujete svoje okolie. Vaša osobnosť sa neustále vyvíja a vaši najbližší už nevedia, čo majú od vás očakávať. Nebojte sa, že partner vás vo vašich predstavách nepodporí. Aj keď najprv nebude návrhom nadšený, časom sa pridá na vašu stranu.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Je to výborný čas na úprimný rozhovor s partnerom. Snažíte sa vymaniť z osídel zaužívaných zvykov. Neberte si príliš k srdcu, že nemôžete hrať prvé husle. Skúste sa oslobodiť od zabehnutých prístupov, uvoľniť sa a prežijete týždeň plný smiechu.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Prehnané sústredenie na prácu môže spôsobiť uzavretosťou, osamelosťou v partnerskom živote, zvlášť ak sa vo vašom súkromí vyskytli problémy, ktorých riešenie odsúvate na vedľajšiu koľaj. Preto venujte trochu viac svojej energie aj vášmu súkromnému vzťahu.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Uvoľnite sa. Voľné dni sú ako stvorené na návštevu spoločenských podujatí. Vyrazte si niekam s priateľmi, napríklad na dobrú diskotéku. Určite sa dobre zabavíte. A je tu veľká možnosť nadviazať nový vzťah, ktorý bude mať určite dlhšiu trvácnosť ako ten posledný.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Tým, že sa neustále snažíte nájsť partnera, ktorý by sa v ničom nepodobal na vášho otca, práve takéto typy priťahujete. Uvoľnite sa a dajte šancu aj tomuto nápadníkovi aspoň aby sa predviedol a dovoľte mu ďalšie stretnutie. Pre šťastne vydaté je vhodné riešiť práve vzťah k otcovi. Navonok alebo vnútorne.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Nebráňte sa bezhlavému zaľúbeniu, i keď už nepatríte medzi ,,tínedžerky". Ak sa spolu cítite skvele, bez výčitiek si darujte toto potešenie. Nespájate hneď natrvalo svoje životy a zábava je povolená. Musíte si predovšetkým dôverovať.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Prudké zmeny nálady spôsobuje kolísanie hladiny hormónov. Jedným z dôvodov, kedy sa tieto stavy vyskytujú, je aj tehotenstvo. Dopredu nikomu neprezrádzajte svoje podozrenie, najskôr si túto teóriu overte. Na radosť bude času dosť neskôr.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Starým rodičom doprajte potešenie z vnúčat a nechajte im ich na pár dní. Ich to poteší a verte, že ako staršia generácia s množstvom skúseností majú vašim deťom čo odovzdať a vy zorganizujte voľný čas len pre vás dvoch tak, ako za starých čias.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Jediné, čo teraz potrebujete - samozrejme, okrem peňazí - je dovolenka s niekým, kto vás dokáže rozmaznávať. Treba však rozlišovať medzi snami a realitou. Útechou nech vám je skutočnosť, že všetko, na čo teraz začnete, dovediete do úspešného konca.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Rodinné a priateľské návštevy, na ktoré sa vyberiete, budú príjemným spestrením týchto dní. Láska kvitne v každom veku a na to by ste nemali zabúdať. Vychutnávajte pohodu a vyžívajte sa v pohodlí, ktoré ste si pripravili.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
V poslednej dobe pôsobíte veľmi zaujímavo. Radosť zo života objavíte v spoločnosti osôb opačného pohlavia, viacero z nich o vás prejaví zvýšený záujem. Nezabúdajte ani na starších členov vašej rodiny - čo takto vybrať sa k nim na návštevu?


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (123483 čitateľov)Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.