Numerológia
Výrok: Pravé hodnoty života často spoznáme keď trpíme a nie sme v zabezpečenom postavení. (Krišnamurti)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Náhodne vybratý Relax pre Vás

Horoskop týždenný partnerskýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Partnerský týždenny horoskop 42. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Buďte tolerantnejšia hlavne voči mladším členom svojej rodiny a najmä deťom, pretože môžu mať pocit, že ich nikto nedokáže pochopiť. To by ich mohlo priviesť na myšlienku, ako sa nejakým spôsobom zviditeľniť a to by sa vám naozaj nemuselo páčiť.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Dostanete možnosť prejaviť svoju kreativitu. Ak si naplánujete rande, uskutoční sa vo vynikajúcej atmosfére. Táto úžasná chvíľa by vás však nemala doviesť k tomu, aby ste urobili veci, ktoré by ste už zajtra mohli ľutovať. Trošku pribrzdite a vyčkajte. Tým len zvýšite svoju cenu.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Teraz sa naozaj nemusíte trápiť nad tým, ako vyzeráte. Ak si myslíte, že láska závisí od vizáže, zbláznili ste sa. Priateľský úsmev a milý pohľad sú v prípade lásky oveľa dôležitejšie ako tie nové topánky, za ktoré ste vyvalili mesačné úspory.

RAK
(22.6. - 22.7.)
S tým, že váš manžel patrí medzi patriarchálne založené typy, už nič nenarobíte. Môžete to len tolerovať a pokúšať sa zmierňovať jeho prejavy. Čiastočne vám môže pomôcť vyhýbanie sa spoločnosti rovnako zmýšľajúcich ľudí ako sú on. A pamätajte, že za maskou suverénnosti je často veľká zraniteľnosť.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Planéty sú vám naklonené. Prišiel čas nadviazať nové kontakty. Priaznivé postavenie vám prináša do citového života harmóniu, samé milé skúsenosti a otvorenosť voči potrebám partnera, ktorý vám to, čo do neho vo veciach lásky a vášne investujete, viacnásobne vráti k vašej spokojnosti.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Milióny ľudí denne hľadajú niekoho, s kým by si rozumeli a kto by ich mal rád. Pokiaľ po niekom naozaj túžite, nemali by ste nič nechať len na náhodu a mali by ste sa snažiť zabojovať svojím šarmom. S milým úsmevom a zmyslom pre humor budete aj v stálom vzťahu absolútne neodolateľná.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Získate sympatie, ktoré zohrajú významnú úlohu vo vašom ľúbostnom vzťahu. Ani netušíte, ako vzrastá vaša schopnosť nadviazať kontakt s novou láskou. Svoju pozornosť venujte všetkým blízkym vzťahom, láskam a priateľom.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Ste rodenou herečkou, ktorá sa vie vynikajúco prispôsobiť, vžiť do hocijakej úlohy. So svojou úlohou ste schopná sa stotožniť do tej miery, že sa vám darí oddeliť vlastnú osobnosť od práve prijatej úlohy. Len pozor, aby ste city nehrala aj sama pred sebou a nepodľahla vlastným ilúziám.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Ak máte vo výhľade nejakého zaujímavého muža, nespoliehajte sa na náhodu a pomôžte svojmu šťastiu. Hviezdy sú teraz naklonené partnerským zväzkov a možno sa z tejto známosti vyvinie sľubný vzťah. V domácom prostredí by ste sa mali krotiť a neriešiť všetky problémy krikom.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Byť chladnou a zatvárať sa do ideálnych predstáv vám lásku neprivodí. Nepodarí sa vám nájsť takého muža, ktorý by zodpovedal vašim ideálom. Je vašou chybou, že máte sklony vytvárať si celkový obraz z povrchných poznatkov. Skúste poľaviť so svojich ideálov a dočkáte vysnívanej lásky.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Zmeňte taktiku a presedlajte z tichej romantičky na dravú šelmu. Najdôležitejšie je upútať. Srdce si budete otvárať neskôr. Ak ani to neprinesie zmenu, aspoň sa pobavíte. Zaraďte spiatočku pred každým darebákom ešte skôr, ako si všimne, že ho skúmate.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Pekne okolo seba dráždite ľudí. Urobili by ste oveľa lepšie, keby ste napočítali do desať, kým vyrieknete nejakú štipľavú poznámku. Venujte sa ručným prácam, alebo vybite zlosť v posilňovni, či iným športom. Nie na ľuďoch v okolí a už vôbec nie najbližších.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Hviezda na nebi záhad
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (120770 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.