Numerológia
Výrok: Za každým mužom, ktorý dosiahne úspech, stojí matka, manželka a daňový systém. (Ethel Jadobsen)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky

Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo

Partneri

SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT

...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...

Jedinečné kurzy

Naše kurzy na eduworld.sk

Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk

Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica

Facebook

Obsah fóra Numerologia.sk
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Verejná poradňa
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Petronela

Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017

PríspevokZaslal: ne apríl 04, 2010 4:49 pm    Predmet: Verejná poradňa Odpovedať s citátom

Naši pravidelní návštevnící zvyknutí na názov "Verejná poradňa" zo starého webu www.numerologia.sk a aj vy, čo ste nás práve objavili, svoje otázky môžete písať sem do vytvorenej témy. Keď sa pýtate, nezabudnite uviesť dátum narodenia.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Heliana
Newbie
Newbie

Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010

PríspevokZaslal: ut apríl 06, 2010 11:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Môžem sa spýtať či sa mi úspešne podarí skončiť štúdium? A aká je prognóza mojeho terajšieho zamestnania, či tam mám perspektívu?
1.2.1972
Ďakujem.
Návrat hore
Isidor
Newbie
Newbie

Zaregistrovaný od: 02. 02. 2010

PríspevokZaslal: ut jún 01, 2010 7:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý den,

trochu pozdě, ale přesto se pokusím reagovat. Nejprve mě trošku škodolibě napadlo, že úspěch či neúspěch ve studiu záleží v prvé řadě na vás a nikoliv na numerologii Very Happy , ale to asi víte.
Nacházíte se právě (od letošních narozenin) v osobní roční vibraci 6, vaším Tarotem růstu je karta Milenci. Oboje tedy ukazuje na rok, ve kterém dojde ve vašem životě k určitému přelomu, k něčemu, co ve větší míře nasměruje váš život novým směrem. V kombinaci s devítiletým cyklem trojky přináší osobní roční vibrace šestky hodně tvůrčí energie, tudíž máte-li dokončit studium letos, je zde naděje na úspěch myslím veliká.
Na perspektivu v aktuálním zaměstnání by bylo asi lépe vyložit karty, což se mohu pokusit příště, teď na to nemám dostatek času.

Zdravím vás a přeju všechno dobré!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Petronela

PríspevokZaslal: ut jún 01, 2010 12:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem Isidor. Sama by som to nenapísala lepšie. Smile
Návrat hore
Isidor
Newbie
Newbie

PríspevokZaslal: ut jún 01, 2010 1:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Petronela napísal:
Ďakujem Isidor. Sama by som to nenapísala lepšie. Smile

Děkuji převelice za dodání sebevědomí, je mi ho třeba! Smile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Isidor
Newbie
Newbie

PríspevokZaslal: st jún 02, 2010 7:01 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Heliana napísal:
A aká je prognóza mojeho terajšieho zamestnania, či tam mám perspektívu?
1.2.1972
Ďakujem.

Dobré ráno,
vyložil jsem Tarotové karty na vaší druhou otázku a můj výklad k nim je takovýto: použil jsem výklad na čtyři karty (dle Hajo Banzhafa) zvaný Kompas.

O to se jedná: Mág
Tak se to započne (aktuální stav): Král pentaklů
Reakce okolí: Viselec
Kam to směřuje (dlouhodobá perspektiva): Čtyřka mečů

Jako první mě napadá, že v tomto zaměstnání řešíte něco zásadního pro svůj život s lidmi zde z karmického hlediska, neboť karty popisující situaci a reakci lidí v této firmě (či oč jde) jsou z Velké arkány (Mág, Viselec).
V této práci získáváte důležité zkušenosti a dovednosti, které vám budou užitečné i v budoucnu (Mág) a zároveň je to pro vás aktuálně solidní zdroj materiálního zabezpečení (Král pentaklů).
Okolí však na vaší snahu a práci reaguje poněkud mdle, jako by si moc nevěděli rady, co si s vašimi aktivitami počít, není tam v podstatě žádná pro vás zajímavá odezva na vaší snahu (Viselec). Možná i proto se z dlouhodobého hlediska ukazuje Čtyřka mečů, která naznačuje, že na tomto místě byste postupně stagnovala. Z tohoto dlouhodobého pohledu asi nebude od věci porozhlédnout se i po jiných příležitostech (třeba po onom dokončení studia?), ale v tuto chvíli je pro vás ještě dobré v tomto zaměstnání být.

Tož asi tak. Poskytnete-li zpětnou vazbu, budu velmi rád.

Ať se vám daří!

Isidor
Návrat hore
Heliana
Newbie
Newbie

Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010

PríspevokZaslal: st jún 09, 2010 2:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem pekne, už som ani nedúfala, že mi niekto odpovie, pri tom s touto poradňou mám veľmi dobré skúsenosti už aj v minulosti a niekde v archíve sa určite nachádzajú aj moje otázky.
Ako vidím zase som sa nesklamala.
Ak mám sprostredkovať spätnú väzbu, tak potom musím povedať, že zatiaľ k zmene nedošlo a zatiaľ nevidím ani žiadnu perspektívu, kde k by nej mohlo dôjsť, možno sa to časom ukáže....však ešte mám väčšinu tohoto obdobia pred sebou.

Naproti tomu, výklad kariet veľmi reálne zobrazuje situáciu u mňa v zamestnaní. Je tam určitý druh manipulácie so zamestnancami, niečo v pozadí, niekomu tam nesedím, hoci to cítim, rady si s tým dať neviem.
Už raz som na tomto pracovisku pracovala, a osud ma tam za zvláštnych okolností zavial zasa späť. Ale neviem, čo tam mám vyriešiť....neviem, možno sa mám naučiť chodiť v takýchto situáciach... Táto práca je pre mňa istota, a som rada, že mám taký príjem ako mám.

Okolie reaguje naozaj mdle, a naozaj nevedia, čo si so mnou počať, lebo
lebo študujem odbor, ktorý sa mojej práce netýka, čiže ak sa všetko podarí a ja skončím túto školu, tak vlastne nebudú vedieť, čo majú so mnou robiť...povýšiť ma nemôžu, ale predsa budem mať akademické vzdelanie...takže tam je ten rozpor...Ale pre mňa je naozaj zatiaľ dobré zostať v tomto zamestnaní, keďže zatiaľ žiadne iné vo vyhliadke nemám....

Je to presné v podstate celý rozbor, klobúk dole Smile

Ďakujem.
Návrat hore
Isidor
Newbie
Newbie

PríspevokZaslal: st jún 09, 2010 3:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuji velice - jako v podstatě tarotovému začátečníkovi jste mi dodala sebevědomí a ještě více chuti do práce! Smile

Příležitost se jistě dříve či později objeví, držím moc palce.

Zdravím Vás,

Isidor
Návrat hore
Isidor
Newbie
Newbie

PríspevokZaslal: so september 11, 2010 8:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Přeji dobrý den sheronqa/Klaudia,
nacházíte se právě v devítiletém cyklu pod vlivem čísla 6 (potrvá do Vašich devětadvacátých narozenin v roce 2015). Šestka přináší velmi silné propojení se členy rodiny a přáteli, kteří poměrně často potřebují Vaší pomoc a to někdy i v nejméně vhodných (z Vašeho pohledu) chvílích. Můžete proto mít pocit, že nic nestíháte, že nemáte čas na své vlastní záležitosti.
Osobní roční vibrace 3 (do letošních narozenin) do této situace vnáší mnoho energie, máte spoustu nápadů jak a co zařídit a vyřešit. Intenzita energie, kterou pociťujete, je opravdu vysoká, chcete všechno vyřešit nejlépe hned nebo na počkání, což paradoxně může být pro Vaše okolí rozčilující. Jelikož je ale Vaším aktuálním Tarotem růstu karta Viselec, tato vaše energická snaha se točí v bludném kruhu a většinou nikam nevede. Je dobré se podívat, zda se v těchto bludných kruzích opravdu točíte vinou okolností, nebo zda sama nechcete v některých oblastech vykročit vpřed.
V příštím roce Vás čeká osobní roční vibrace 4 a Tarotem růstu bude karta Smrt (prosím nelekejte se, jedná se o symbol, nikoliv o smrt faktickou!). Práce bude čím dál víc, je velmi důležité, abyste si naordinovala pravidelný odpočinek. Nebude to rok dobrý pro důležitá rozhodnutí, a pokud takové rozhodnutí nebudete muset nezbytně nutně dělat, nedělejte jej. Pravděpodobně totiž po uplynutí nějaké doby zjistíte, že se vlastně už ani není o čem rozhodovat. Pozor na finance, buďte na ně v příštím roce velmi opatrná. Zmíněný Tarot růstu ale naznačuje, že určité období skončí a objeví se něco nového, bude ovšem třeba něco starého (vzorce myšlení, přístup k problémům či lidem - těžko říci, to poznáte sama) opustit, aby nové mělo ve Vašem životě prostor, do kterého může přijít.
Tolik ve stručnosti vidím ve Vašich číslech, doufám, že Vám tyto informace budou k užitku. Máte-li nějaké doplňující otázky, ptejte se. Smile
Zdravím vás,
Isidor
Návrat hore
Petronela

PríspevokZaslal: pia september 17, 2010 8:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

sheronqa napísal:
Dobrý deň, už dlhší čas prežívam veľmi hektické obdobie, plné problémov, čo sa týka partnerstva, rodiny, financií a dokonca aj bývania. Potrebovala by som vedieť, ako sa to bude vyvíjať ďalej a či sa to vôbec všetko niekedy vyrieši.

Mila sheronqa, Isidor velmi pekne vystihol Vasu situaciu z hladiska vibracii devatrocneho cyklu aj rocnej vibracie. Dolezitym rokom na zmeny je rok po Vasich narodeninach. Teraz ste v obdobi pred narodeninami, tak setrite silami, ukoncujte zatazujuce a nefunkcne vztahy, zbavujte sa zbytocnosti, sustredte sa na to najpodstatnejsie pre Vas samotnu, aby ste ziskali dostatok sily na zmeny a nove zaciatky po narodeninach. Vsetko dobre.
Návrat hore
Petronela

PríspevokZaslal: so september 25, 2010 10:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

sheronqa napísal:
O svoju pracu prisla pred dvomi rokmi, a to nespravodlivo, ... a pol roka na to prepustili po 36 rokoch aj mojho otca (pracoval tiez v tej firme). ... Mna to samozrejme tiez velmi trapi, lebo vidim aki su nestastni. Chcem Vas teda poprosit o vyklad pre moju maminu, prip. aj mojho otca. Moja mama sa vola Klára, narodila sa 26.3.1957 a moj otec Ján sa narodil 11.3.1955.
Dakujem velmi pekne:)

Milá sheronqa!

Každý z nás v živote vníma spravodlivosť a nespravodlivosť subjektívne, ale z hľadiska osudu je situácia, v ktorej sa ocitneme, nech je akákoľvek, VŽDY spravodlivá.

Chápem Vašu starosť o svojich rodičov, ale z hľadiska Vašej pozície voči nim v rodovom systéme, nie je vo Vašej kompetencii pomáhať im týmto spôsobom. Ak prejavia rodičia sami, alebo niektorí z nich, záujem o naše numerologické alebo tarotové služby, radi ich uvítame v našom konzultačnom stredisku http://www.numerologia.sk/osobne-konzultacie-20026.html. A ak neovplývajú finančnými prostriedkami, môžete im túto službu zaplatiť, vtedy Vaša pomoc dcéry rodičom bude v poriadku. Rovnováhu však narúša, ak chcete pre nich milodary.

Pekný deň.
Návrat hore
Isidor
Newbie
Newbie

PríspevokZaslal: ne september 26, 2010 7:26 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Numerologia napísal:
sheronqa napísal:
O svoju pracu prisla pred dvomi rokmi, a to nespravodlivo, ... a pol roka na to prepustili po 36 rokoch aj mojho otca (pracoval tiez v tej firme). ... Mna to samozrejme tiez velmi trapi, lebo vidim aki su nestastni. Chcem Vas teda poprosit o vyklad pre moju maminu, prip. aj mojho otca. Moja mama sa vola Klára, narodila sa 26.3.1957 a moj otec Ján sa narodil 11.3.1955.
Dakujem velmi pekne:)

Milá sheronqa!

Každý z nás v živote vníma spravodlivosť a nespravodlivosť subjektívne, ale z hľadiska osudu je situácia, v ktorej sa ocitneme, nech je akákoľvek, VŽDY spravodlivá.

Chápem Vašu starosť o svojich rodičov, ale z hľadiska Vašej pozície voči nim v rodovom systéme, nie je vo Vašej kompetencii pomáhať im týmto spôsobom. Ak prejavia rodičia sami, alebo niektorí z nich, záujem o naše numerologické alebo tarotové služby, radi ich uvítame v našom konzultačnom stredisku http://www.numerologia.sk/osobne-konzultacie-20026.html. A ak neovplývajú finančnými prostriedkami, môžete im túto službu zaplatiť, vtedy Vaša pomoc dcéry rodičom bude v poriadku. Rovnováhu však narúša, ak chcete pre nich milodary.

Pekný deň.

Dobrý den,

k tomu bych doplnil ještě jeden aspekt, který mě napadl při čtení této odpovědi: pokud se ptáte ve veřejné poradně přístupné komukoliv na sebe, je to v pořádku, pokud na situaci někoho druhého, už to vidím jako problematické. Rodiče by se opravdu měli ptát případně sami.

Držím jim i Vám palce,

Isidor
Návrat hore
Petronela

PríspevokZaslal: ne september 26, 2010 2:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Isidor napísal:

...pokud se ptáte ve veřejné poradně přístupné komukoliv na sebe, je to v pořádku, pokud na situaci někoho druhého, už to vidím jako problematické.

Áno, dostávame sa tu aj k problematike profesionálnej etiky. V súvislosti s poradňami z predchádzajúcich rokov - nie raz sa stalo, že ma kontaktovali čitatelia Poradne, aby som zmazala údaje, otázky a odpovede, ktoré sa ich týkajú. A to sa na nich pýtali ich najbližší.
Petronela
Návrat hore
Isidor
Newbie
Newbie

PríspevokZaslal: ut október 26, 2010 6:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tigrica182 napísal:
prajem pekny den,

smiem sa opytat co by ste mi vedeli povedat o datume 22.1.2011 - nakolkko sa v tento datum vydavam a rada by som o nom vedela viac, ci je to vhodne a tak... dakujem za odpoved.

zaneta kubanekova - 18.2.1986
peter pekarovič - 16.12.1986

dakujem

Dobrý den,

zásadní životní kroky není příliš vhodné dělat v poslední čtvrtině osobní roční vibrace, kdy má energie klesající tendenci až k největšímu útlumu v okolí narozenin, proto není dobré plánovat svatbu do období tří měsíců před narozeninami ani jednoho partnera.
Navíc Tarotem růstu vztahu bude v období od 16.12.2010 do 18.2.2011 karta číslo 18 - Měsíc. Měsíc odhaluje skryté temnější stránky věcí, tlačí k řešení záležitostí, o kterých lidé neradi slyší, neradi je vidí, neradi o nich mluví. Po vašich narozeninách v únoru bude Tarotem růstu vztahu číslo 19, tedy karta Slunce. Bude to mnohem lepší období pro nové začátky, pro šťastné naplnění rodinného života.
Samotné datum jako takové nese silnou energii tří dvojek (ty, partnerství, pochopení pro druhého), ale také tří jedniček (já, egocentrismus, nahlížení na věci jenom z vlastního úhlu pohledu). Navíc číslem dne je čtyřka (2 + 2), tedy poněkud tuhé, neromantické číslo, které navíc nijak zvlášť nesouzní ani s vašimi čísly dnů narození (9 a 7), ani s vašimi životními čísly (8 a 7).
Je-li to možné, zvážil bych na vašem místě posun data na období po vašich únorových narozeninách.

Přeji krásnou svatbu i následnou společnou cestu a zdravím vás,
Isidor
Návrat hore
       Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: