Numerológia
Výrok: Vystríhajte sa ľudí, ktorí vás odrádzajú od predsavzatia konať dobro, len preto, že dokonalosť je podľa nich utópia. (J. Ruskin)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Obchodné podmienkyKategória: Hlavná -> 09. Autorský zákon

Otázky
·  9. Autorský zákon

Odpovede
·  9. Autorský zákon

Obsah portálu je duševným vlastníctvom Prevádzkovateľa. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti stránok. Všetky práva k obsahu sú vyhradené podľa autorského zákona 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.

Obrazové stvárnenie loga portálu www.numerologia.sk je registrovaná ochranná známka.

Autormi stránok sú všetky osoby spolupodieľajúce sa od vzniku a pri údržbe portálu. Pri zasielaní domácich úloh ku kurzom, článkov, hodnotných komentárov či iných písomných dokumentov od nás aj od vás sa na informácie vzťahuje autorský zákon. Prevádzkovateľ preberá niektoré z informácií publikovaných na stránkach z iných zdrojov, ktoré sú v takomto prípade uvedené. Pri vkladaní písomných, obrazových a zvukových dát do komentárov a diskusných fór nesiete vy ako Používateľ  a Príjemca plnú zodpovednosť za to, že dáta nie sú v rozpore s autorským zákonom.

Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.

Výnimkou sú články zo sekcie „Prečítajte si články“. Články (aj úryvky z nich) je možné šíriť len s aktívnym odkazom na náš portál s textom: „Článok prevzatý z www.numerologia.sk.“

Odmietnutie a obmedzenie zodpovednosti

Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek vzniknuté priame, nepriame, súvisiace alebo následné škody, straty, resp. iné výdavky spojené s nepovoleným použitím časti alebo celého obsahu tohto portálu.

Informácie publikované na týchto stránkach, vrátane výkladov horoskopov, sú výhradne informačného charakteru. Prevádzkovateľ neručí za správnosť a úplnosť informácií, môže kedykoľvek prevádzať zmeny na internetových stránkach a nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné škody, ktoré Používateľovi a Prijímateľovi môžu vzniknúť v súvislosti s používaním internetových stránok.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo kedykoľvek pozastaviť činnosť servera, zmeniť vzhľad stránky či ponúkanej služby.

[ Nahor ]Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.
Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.