Numerológia
Výrok: Keď sa žena vo chvíli svojej zranenej hrdosti zasmeje, vedzte, že ste stratili u nej všetko. (Gary Cooper -americký herec)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Obchodné podmienkyKategória: Hlavná -> 02. Užívateľský účet

Otázky
·  2. Užívateľský účet

Odpovede
·  2. Užívateľský účet

Používanie portálov, bez registrácie a rovnako aj registrácia do užívateľského účtu v systéme na www.numerologia.sk, je dobrovoľná. Pre prístup do neverejných zón je registrácia nevyhnutná.

Pre registráciu je nutné uviesť minimálne prezývku (nick) a platnú e-mailovú adresu. Po úspešnej registrácii je Používateľovi vytvorený virtuálny účet a na e-mailovú adresu zadanú pri registrácii je doručená e-mail správa, ktorá obsahuje aktivačný link. Používateľ kliknutím na link aktivuje svoje konto. Ak Používateľ neklikne do 24 hodín od registrácie na link, virtuálny účet nebude aktívny a konto sa zruší.

Zo svojho užívateľského rozhrania môže Používateľ zadaním ďalších údajov (meno a priezvisko, dátum narodenia, hodina a miesto narodenia) vykonávať objednávanie tovaru a služieb a stáva sa Príjemcom. Používateľ aj Príjemca platených služieb a tovaru môže kedykoľvek zmeniť svoje údaje či registráciu zrušiť. Prípadne nám napísať na info@numerologia.sk a registráciu na žiadosť Prevádzkovateľ zruší.

Používateľ portálu pri registrácií súhlasí, že vyplnením registračného formulára udeľuje súhlas s tým, aby predmetné údaje boli uložené a spracúvané systémom a Prevádzkovateľom. Používateľ a Príjemca, ktorý uviedol nepravdivé údaje, nesie plnú zodpovednosť za vzniknuté škody spôsobené Prevádzkovateľovi a Sprostredkovateľovi. Akýkoľvek užívateľský účet vzbudzujúci pohoršenie v rozpore s etickými a morálnymi pravidlami (napr. v diskusnom fóre), neoprávneným zviditeľňovaním sa reklamami a spamom, bude okamžite bez varovania vymazaný.
 

[ Nahor ]Reklama
Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.