Numerológia
Výrok: Nádhera neba je v priezračnosti, nádhera zeme v hýrivosti farieb, nádhera človeka v jeho dokonalosti. (Sun C)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


Obchodné podmienkyKategória: Hlavná -> 02. Užívateľský účet

Otázky
·  2. Užívateľský účet

Odpovede
·  2. Užívateľský účet

Používanie portálov, bez registrácie a rovnako aj registrácia do užívateľského účtu v systéme na www.numerologia.skwww.carodejnica.sk, je dobrovoľná. Pre prístup do neverejných zón je registrácia nevyhnutná.

Pre registráciu je nutné uviesť minimálne prezývku (nick) a platnú e-mailovú adresu. Po úspešnej registrácii je Používateľovi vytvorený virtuálny účet a na e-mailovú adresu zadanú pri registrácii je doručená e-mail správa, ktorá obsahuje aktivačný link. Používateľ kliknutím na link aktivuje svoje konto. Ak Používateľ neklikne do 24 hodín od registrácie na link, virtuálny účet nebude aktívny a konto sa zruší.

Zo svojho užívateľského rozhrania môže Používateľ zadaním ďalších údajov (meno a priezvisko, dátum narodenia, hodina a miesto narodenia) vykonávať objednávanie tovaru a služieb a stáva sa Príjemcom. Používateľ aj Príjemca platených služieb a tovaru môže kedykoľvek zmeniť svoje údaje či registráciu zrušiť. Prípadne nám napísať na info@numerologia.sk a registráciu na žiadosť Prevádzkovateľ zruší.

Používateľ portálu pri registrácií súhlasí, že vyplnením registračného formulára udeľuje súhlas s tým, aby predmetné údaje boli uložené a spracúvané systémom a Prevádzkovateľom. Používateľ a Príjemca, ktorý uviedol nepravdivé údaje, nesie plnú zodpovednosť za vzniknuté škody spôsobené Prevádzkovateľovi a Sprostredkovateľovi. Akýkoľvek užívateľský účet vzbudzujúci pohoršenie v rozpore s etickými a morálnymi pravidlami (napr. v diskusnom fóre), neoprávneným zviditeľňovaním sa reklamami a spamom, bude okamžite bez varovania vymazaný.
 

[ Nahor ]Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.
Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.37 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.