Numerológia
Výrok: Ak súhlasím so ženou, znamená to že je to moja žena. Ak nesúhlasím so ženou, znamená to že nie je moja žena. (René Genin-francúzsky herec)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


Obchodné podmienkyKategória: Hlavná -> 03. Uzatvorenie kúpnej zmluvy a zmluvné vzťahy

Otázky
·  3. Uzatvorenie kúpnej zmluvy a zmluvné vzťahy

Odpovede
·  3. Uzatvorenie kúpnej zmluvy a zmluvné vzťahy

Využívanie platených služieb prostredníctvom formuláru na www.mystika.sk je možné bez registrácie. Pre využívanie platených služieb v e-shope na www.numerologia.sk je nutná registrácia užívateľského účtu.

Uzatvorenie kúpnej zmluvy medzi vami a nami nastáva vyplnením formuláru na www.mystika.sk a vyplnením registračného foruláru s povinnými údajmi (užívateľské meno, heslo, e-mail) na www.numerologia.sk. Potvrdením registrácie užívateľského účtu sa v systéme Prevádzkovateľa vytvára užívateľský účet, ktorý umožňuje prístup k objednávke, a teda nákupu produktov – služieb a tovaru, ich platbu, stiahnutie, doručenie a používanie.

Zmluvné vzťahy

Všetky objednávky podané prostredníctvom našich formulárov a nášho e-shopu sú záväznou kúpnou zmluvou. Podaním objednávky (vyplnením a odoslaním objednávkového formuláru, príp. telefonicky alebo e-mailom) Príjemca potvrdzuje, že sa oboznámil s ochranou osobných údajov pri zadávaní objednávky , ako aj s týmito obchodnými podmienkami a s reklamačným poriadkom pri potvrdení objednávky.

Prevádzkovateľ prevádzkuje stránky www.numerologia.sk a www.mystika.sk umožňuje Sprostredkovateľovi, aby predával tovar a služby informatívneho charakteru. Platobné operácie za účelom úhrady ceny služieb a tovaru prostredníctvom e-shopu a kontaktných formulárov sa realizujú medzi Príjemcom a Sprostredkovateľom.

Prevádzkovateľ má so Sprostredkovateľom uzatvorený zmluvný vzťah s presne stanovenými podmienkami na sprostredkovanie predaja tovaru a nehmotných služieb - informácií numerologického, tarotového a iného digitálneho charakteru pre Príjemcov – koncových zákazníkov.

Prevádzkovateľ sprostredkúva predaj tovaru a nehmotných služieb - informácií numerologického, tarotového a iného digitálneho charakteru pre Príjemcov - organizácie, fyzické osoby podnikajúce či právnické osoby, ktoré sú platcami DPH a v tomto prípade platia špecifické obchodné podmienky dojednané osobitnou zmluvou s konkrétnym Príjemcom.

Platnosť obchodných podmienok

Obchodné podmienky platia pre všetky objednávky.

Na vzťah medzi vami (Používateľ a Príjemca) a nami (Poskytovateľ a Sprostredkovateľ) sa vzťahujú ustanovenia občianskeho zákonníka a obchodného zákonníka.
 

[ Nahor ]Reklama
Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.