Numerológia
Výrok: Len hlupák žiarli na ženu, ktorá ho miluje, pretože len hlupáka môže žena klamať. (Miguel Unamuno)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


Obchodné podmienkyKategória: Hlavná -> 03. Uzatvorenie kúpnej zmluvy a zmluvné vzťahy

Otázky
·  3. Uzatvorenie kúpnej zmluvy a zmluvné vzťahy

Odpovede
·  3. Uzatvorenie kúpnej zmluvy a zmluvné vzťahy

Využívanie platených služieb prostredníctvom formuláru na www.mystika.sk a www.carodejnica.sk je možné bez registrácie. Pre využívanie platených služieb a kúpu produktov v e-shope na www.numerologia.sk je nutná registrácia užívateľského účtu.

Uzatvorenie kúpnej zmluvy medzi vami a nami nastáva vyplnením formuláru na www.mystika.sk a www.carodejnica.sk a vyplnením registračného formuláru s povinnými údajmi (užívateľské meno, heslo, e-mail) na www.numerologia.sk. Potvrdením registrácie užívateľského účtu sa v systéme Prevádzkovateľa vytvára užívateľský účet, ktorý umožňuje prístup k objednávke, a teda nákupu produktov – služieb a tovaru, ich platbu, stiahnutie, doručenie a používanie.

Zmluvné vzťahy

Všetky objednávky podané prostredníctvom našich formulárov a nášho e-shopu sú záväznou kúpnou zmluvou. Podaním objednávky (vyplnením a odoslaním objednávkového formuláru, príp. telefonicky alebo e-mailom) Príjemca potvrdzuje, že sa oboznámil s ochranou osobných údajov pri zadávaní objednávky , ako aj s týmito obchodnými podmienkami a s reklamačným poriadkom pri potvrdení objednávky.

Prevádzkovateľ prevádzkuje stránky www.numerologia.sk, www.mystika.skwww.carodejnica.sk a umožňuje Sprostredkovateľovi, aby predával tovar a služby informatívneho charakteru. Platobné operácie za účelom úhrady ceny služieb a tovaru prostredníctvom e-shopu a kontaktných formulárov sa realizujú medzi Príjemcom a Sprostredkovateľom.

Prevádzkovateľ má so Sprostredkovateľom uzatvorený zmluvný vzťah s presne stanovenými podmienkami na sprostredkovanie predaja tovaru a nehmotných služieb - informácií numerologického, tarotového a iného digitálneho charakteru pre Príjemcov – koncových zákazníkov.

Prevádzkovateľ sprostredkúva predaj tovaru a nehmotných služieb - informácií numerologického, tarotového a iného digitálneho charakteru pre Príjemcov - organizácie, fyzické osoby podnikajúce či právnické osoby, ktoré sú platcami DPH a v tomto prípade platia špecifické obchodné podmienky dojednané osobitnou zmluvou s konkrétnym Príjemcom.

Platnosť obchodných podmienok

Obchodné podmienky platia pre všetky objednávky.

Na vzťah medzi vami (Používateľ a Príjemca) a nami (Poskytovateľ a Sprostredkovateľ) sa vzťahujú ustanovenia občianskeho zákonníka a obchodného zákonníka.
 

 

[ Nahor ]Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu
Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.08 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.