Numerológia
Výrok: Skôr ako sa pustíme do zápasu, mali by sme o súperovi vedieť čo najviac. (Ezopova bájka o psovi a levovi)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


O nás       Slovenská Numerologia www.numerologia.sk vznikla na internete 1. mája 1998 ako výsledok úzkej spolupráce tímu nadšencov ezoteriky s cieľom podeliť sa o svoje skúsenosti a poskytnúť poradenské služby v rôznych životných situáciach  nielen internetovej verejnosti. V súčasnosti máme niekoľko interných aj externých spolupracovníkov. Počas svojej existencie sme si získali dôveru aj rôznych slávnych či inak verejne známych osobností, čo nás zaväzuje k neustálemu skvalitňovaniu všetkých našich služieb pre vás. Náš tím postupne absolvoval aj zahraničné študijné stáže, vďaka ktorým vám dnes môžeme poskytnúť profesionálne spracovanie vášho problému, otázky či riešenia rôznych situácii. Naša vďaka však patrí Vám - našim návštevníkom či klientom, pretože v našej práci dvojnásobne plati "učením iných naučíš hlavne sám seba". Sme radi, že zachovávate svoju priazeň našim internetovým stránkam a my Vám na oplátku môžeme prisľúbiť, že nás tu vždy nájdete pripravených pomôcť vám.
 

Mgr. Zlatica Mokráňová
(7.3.1972, 3:52 v Topoľčanoch)
spirituálny rozvoj

V práci s ľuďmi, ktorí ju vyhľadávajú, využíva bohaté skúsenosti nadobudnuté v oblasti sociálneho poradenstva, poradenstva v oblasti zdravej výživy a vedomosti zo sféry sociálnej práce, psychológie, psychoterapie, biochémie, psychotroniky a etnografie. 

V preferovaných nástrojoch so spirituálnom podstatou človeka sa opiera o numerologiu, tarot, astrológiu, regresnú terapiu, neurolingvistické programovanie, techniku emocionálnej slobody (EFT), arteterapiu a parapsychológiu.  

Uprednostňuje individuálne konzultácie s klientom, skupinovú prácu s malými skupinami do 8 členov (kurzy a semináre) a publikačnú činnosť (life-style články v rôznych periodikách, horoskopy, numerologické a tarotové analýzy). 
 

Vyštudovala sociálnu prácu na Filozofickej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci a magisterské štúdium dokončila na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Absolvovala výcvik supervízie sociálnych pracovníkov, semináre energo-informačnej medicíny, arteterapeutický výcvik, kreslenie pravou hemisférou, autogénny tréning, Jacobsonovu relaxáciu, hypnózu, NLP, EFT, rôzne sociálno-psychologické výcviky i reiki. 


Pôvodným vzdelaním je zdravotnícka laborantka s praxou v Detskej fakultnej nemocnici v Bratislave. Po rekvalifikácii pôsobila v štátnej správe na oddelení rozpočtu, správy majetku a financií na Okresnom úrade. V roku 2004 za podpory Národného projektu vytvorila chránené pracovisko (SZČO) a neskôr chránenú dielňu (s.r.o), ktorú aj v súčasnosti prevádzkuje.

Vo voľnom čase sa venuje kondične joge, jazde na koni, veľmi výnimočne agroterapii, no hlavne cestovaniu za poznávaním histórie, kultúry a miluje kúpeľné pobyty.

Je členkou Slovenskej psychotronickej spoločnosti a registrovaná v svetovej encyklopédii Who is Who na Slovensku.


Som ilúzia alebo inšpirácia...
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 18.09. 2009 (26713 čitateľov)Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.04 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.