Skočiť na hlavný obsah
 • Tarot dňa s Witch v 51. týždeň roku 2020

  Preklenuli sme sa do posledného, možno náročného, týždňa pred tým vianočným. Začali sme plánovaním počas novolunia, metlami upratujeme vo vzťahoch, ale nezabúdajme užívať si aj sladkosť života. Sledujte nás denne na Instagrame a Facebooku. 

   

    ČÍTAŤ VIAC
 • 35. Kto bude vravieť "ale"?

  Potlesk, ktorý sa po tomto Čučoriedkovom vyjadrení rozľahol sálou, patril síce ukončeniu schôdze, ale Šťuka si právom môže predstavovať, že patril jej.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Tarot dňa s Witch v 50. týždeň roku 2020

  Každý človek žije vo svojom vesmíre, v ktorom sú javy opodstatnené. Snažíme sa o súlad a potrebujeme na to cit pre mieru, načúvať inštinktom a odovzdanosť. A niekedy inšpirovať sa mystikom - niekým starším a skúsenejším, alebo tým v našom srdci.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Tarot dňa s Witch v 49. týždeň roku 2020

  Prvý týždeň po adventnej nedeli sme začali výzvami Metiel = vzduchu = myšlienok. Nastáva lúčenie so starým spôsobom myslenia a zvykanie na novú situáciu. Koncom týždňa sa započúvajme aj do svojho srdca. Sledujte nás denne na Instagrame a Facebooku. 

    ČÍTAŤ VIAC
 • Tarot dňa s Witch v 48. týždeň roku 2020

  Veľa úloh, mnoho emócií variacich sa ako v kotli dáva predpoklad na vyplavovanie skrytého z našej duše. V magický spln na Ondreja, čoby počiatok dní zasvätených čarovaniu, podľa pohanských tradícií. Obdarujme ostatných láskou, dôverou, ale aj úctou a rešpektom.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Tarot dňa s Witch v 47. týždeň roku 2020

  Začíname láskou, pokračujeme červenou niťou života, aby sme odlíšili zrealizovateľné sny od ilúzií a prevzali zodpovednosť vo vzťahu. V každom z nás driemu intuitívne vnuknutia. A môžeme dobyť svet alebo pomôcť niečomu užitočnému.

    ČÍTAŤ VIAC