Skočiť na hlavný obsah

Články z oblasti západnej astrológie

 • Dieťa Kozorožec

  Seriózne pôsobiaci drobec narodený v znamení Kozorožca ocení pravidelný denný režim už od plienok. Je skôr mĺkve, vážne dieťa s výrazným zmyslom pre zodpovednosť a šetrnosť. Z výchovného hľadiska nie sú pre neho dôležité lichôtky, ale morálna opora.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Dieťa Strelec

  Strelec je zvedavé dieťa v pohybe, ktoré je s každým kamarát či kamarátka. S dôverčivým srdcom sa vrhá do každého dobrodružstva. Chce spoznať svet. Pobyt na čerstvom vzduchu miluje, rovnako ako hru s vrstovníkmi aj zvieratkami.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Dieťa Škorpión

  Charizmatická osobnosť malého Škorpiónika pozerá na vás hlbokým, skúmavým a tajuplným pohľadom z postieľky a uspokojí sa iba, keď naplníte jeho túžby a predstavy.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Dieťa Váhy

  Nežné, kultivované správanie a nezameniteľný pôvab vyžaruje bábätko narodené vo Váhach. Obklopte ho jemnou krásou bez výstrednosti a cibrite jeho vrodený umelecký talent, či už sa týka kreslenia, hudby alebo poézie.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Dieťa Panna

  Prichádza na svet ako jemné, záhadné stvorenie. Máte chuť držať ho v čipkách a chovať ako v bavlnke. Keď drobec prvýkrát prehovorí, nikoho nenechá na pochybách, že racionálne uvažovanie a zmysel pre detail hrajú hlavnú úlohu v jeho živote.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Dieťa Lev

  Vaša výsosť kráľovské dieťa vládne už na nočníku celej rodine. Prebudí v mame, súrodencoch aj starých rodičoch veselosť a hravosť. Každá nová hračka je pre neho objavom.

    ČÍTAŤ VIAC