Skočiť na hlavný obsah

Z denníka numerologičky

 • Kde je teda to duchovno?

  Keby niekto so mnou kráčal v bežný deň po meste, tak by zistil, že sme sa rozprávali s predavačkou v butiku, srdečná kuchárka nám na obed naložila na tanier väčšiu porciu, popoludní nám kávu doniesol čašník v kaviarni a cestou sme stretli mamičku s kočíkom a sympatic

    ČÍTAŤ VIAC
 • Interview so Zlaticou Mokráňovou

  Horoskopy ju priťahovali už od detstva. Spolužiačkam veštila z ruky, pri hre obyčajných sedmových kariet mávala rôzne predstavy a vízie, ktorým vtedy vôbec nerozumela. Postupom času zistila, že toto je POSLANIE.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Rok duchovného prebudenia

   Školský rok začal. A ja som vtedy mohla nastúpiť do školy so starými známymi spolužiakmi. Tešila som sa spoločne s inými bezstarostne vykračujúcimi štebotajúcimi ratolesťami.

    ČÍTAŤ VIAC
 • Čo urobíte s vašim osudom?

  Osobnosť je ovplyvnená z jednej tretiny genetickou informáciou, ktorá už na fyzickej úrovni náchylnosťou k chorobám prezrádza skrytý vplyv predchádzajúcich generácií, druhú tretinu predstavuje prostredie, v ktorom našu individualitu formujeme a nakoniec je vyjadrená

    ČÍTAŤ VIAC
 • Čo sa vám snívalo?

  Orientačne som pozrela do lunárneho kalendára. Štatisticky, nezávisle od toho, či sa daný klient lunárnym kalendárom riadi, alebo nie, sa totiž ľuďom najviac sníva v období splnu.

    ČÍTAŤ VIAC