Skočiť na hlavný obsah
Info

Nicole Mokráňová

Umenie
Náš tím

Zakladateľka Bellisamade

Liečivé kamene dostupné TU

Všestranne zameraná umelkyňa využíva bohaté skúsenosti nadobudnuté v oblasti médii, moderovania podujatí, písaní divadelných scenárov a vyrábania šperkov z prírodných kameňov - handmade.
 
Má za sebou aktívnu prácu 12 rokov moderovania rôznych spoločenských podujatí, od detstva sa venuje činnosti hraniu v divadle a privoňala si aj k prírode a duchovnému životu vďaka numerologia.sk, pričom vznikla myšlienka výroby šperkov z prírodných kameňov - Bellisamade.
 
Uprednostňuje spontánny život a rozhodnutia podľa vlastného srdca.
 
Vyštudovala sociálnu prácu magisterské štúdium na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave. Absolvovala aj doplnkové pedagogické minimum v prípade, žeby sa rozhodla jedného dňa svoje skúsenosti odovzdať a vyučovať.
 
Pôvodne študovala na Strednej priemyselnej škole odbor obchod a podnikanie v Bánovciach nad Bebravou. Pôsobila pred niekoľkými rokmi aj v známej slovenskej firme so zlatými šperkami či ako miestna moderátorka. V roku 2016 sa pridala už dnes k známenu projektu po celom Slovensku - vnučka.sk, kde využíva svoje vysokoškolské schopnosti a riadi odbornú gesciu.
 
Vo voľnom čase sa venuje divadlu, tancu a cestovaniu po svete.
 
Je členkou rôznych charít a rada prispieva na pomoc zvieratkám a útulkom.