Numerológia
Výrok: Odpustenie je magnetická sila priťahujúca dobro. (Catherine Ponder)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Relax pre Vás
Horoskopy
Aztécky horoskop
Čínsky lunárny kalendár
Denná zábavná predpoveď
Horoskop denný
Horoskop denný podrobný
Horoskop týždenný
Horoskop týždenný partnerský
Lunárny kalendár
Partnerský horoskop
Znamenia zvieratníka
Veštenie
Čo mi povedia kocky?
Farby o vás hovoria
Fun ezotérium
I-ting
Veštenie z kávy
Numerologické bonbóniky
Analýza mena a priezviska
Hlavolamy
Iniciály mena a priezviska
Vaša životná cesta
Ezoterické obrazce
Biožiarič - generátor energie
Hologramy alebo 3D pohľady
Liečivé a meditačné obrazce
Magické oko
Vibračno-meditačné obrazce
Tarot
Bohyne svetla
Comparative Tarot
Živel na každý deň


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 
 

 


Facebook


Náhodne vybratý Relax pre Vás

Horoskop týždennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Týždenny horoskop 39. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
V zamestnaní, v škole či doma pred televízorom sa snažte tráviť čo najmenej času. Radšej choďte na prechádzku, zašportujte si alebo pracujte doma. Vyhnite sa aj alkoholu a fajčeniu či iným zlozvykom. Môžu vám spustiť zdravotné problémy.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Tento týždeň neočakávajte príliš veľké finančné prilepšene. V súkromnej oblasti bude prevažovať vaša dobrodružná povaha, ale ďalší vývoj vášho vzťahu je vo hviezdach. Platí najmä jedno : Ako si to urobíte - zariadite, tak sa potom budete mať.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Čím hlbšie preniknú korene do zeme, tým vyššie sa duša môže vznášať a zostať pokojná. Učte sa používať svoje krídla. Bohatstvo je prirodzený stav a vy si ho predsa zaslúžite. Objavia sa prvotné príležitosti k vybudovaniu novej materiálnej základne.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Tento týždeň vás v práci prekvapí zaujímavý telefonát. Osoba, ktorá sa vám dlho neozvala a takmer ste zabudli, že existuje, vás náhle požiada o pomoc. Buďte veľkodušná, a ak je to vo vašich silách, pokúste sa vyhovieť jej prosbe. Bude sa vám revanšovať.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Môžete sa tešiť veľmi prospešný týždeň. Bude sa vám dariť najmä vo finančnej oblasti. Nebojte sa presadzovať tvrdo svoj názor a všetko zvládnete, a dokonca aj s výborným prehľadom. V spoločnosti vystupujte sebaisto a presvedčivo.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
V súvislosti so zdravím sa v tomto období výraznejšie prejavuje vaša premenlivá a nestála povaha podnecujúca celkovú vitalitu. Jednoducho budete mať nadmieru energie. Ak budete mimoriadne diplomatická a môžete očakávať len úspechy.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
V práci môžete rátať i s pomocou dobrého priateľa. Pozor na hazard spojený s emóciami, ktorý môže narušiť harmóniu vo vašom súkromí! Napriek všetkému sa tento celý týždeň bude niesť v duchu lásky a postupnom odkrývaní vlastných vnútorných pocitov.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Všetko alebo nič. S váhavosťou neuspejete. Využite všetky príležitosti na spoločenské napredovanie. Radi tipujete? Vyplňte tiket, či kúpte los, pretože toto obdobie skrýva šancu na výhry, prípadne iné získanie hmotných statkov.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Čo najprecíznejšie si plňte pracovné povinnosti. Neobanujete. Vašu aktivitu si všimnú aj nadriadení a určite to náležite ocenia. Nemajte strach presadzovať nahlas svoje názory. Stretnete sa aj s odporcami, ale ak budete neoblomná, dosiahnete to, čo plánujete.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Nadobúdate pocit neohroziteľnosti, ale je aj skutočnosť taká ako vaše túžby a sny? Usporiadajte si svoje myšlienky a predstavy o ďalších životných krokoch v nasledujúcich dňoch. Pokiaľ ste vodička venujte maximálnu pozornosť šoférovaniu.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Vo všetkých oblastiach života sa riaďte zákonmi rovnováhy, inak ponesiete následky svojich činov. Keď budete musieť zložiť nejaký sľub alebo podpisovať dokumenty, všetko si dôkladne premyslíte a rozhodnite sa, až keď jasne porozumiete podmienkam.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Tento týždeň vás čakajú - citové naplnenie, rozkoš a spokojnosť v partnerstve. Vášnivosť a optimizmus, sexuálna príťažlivosť budú na osoh hlavne tým, ktorých nezväzujú manželské putá. Úspech v práci a materiálne prilepšenie môžete dosiahnuť vďaka tvorivosti.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Hviezda na nebi záhad
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (181290 čitateľov)Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.05 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.