Numerológia
Výrok: Mravouka je čosi, čo sa stále vyvíja. (Tolstoj)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Články
Astrológia (20)
Čínska astrológia (13)
Ezopové bájky (63)
Ezoterika (2)
Filozofia (2)
História (11)
Krstné mená (101)
Ľudová slovesnosť (4)
Mágia (2)
Mystika (1)
Nezaradené (8)
Novinky (8)
Numerológia (25)
Prognózy (16)
Psychológia (3)
Recenzie (7)
Štukológia (0)
Tarot (16)
Z denníka (5)
Zdravie (5)


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 

 


Facebook


 Numerológia piatich novembrových mien pre dieťa
Články o numerológii
       Každý človek dostáva do vienka určité vibrácie čísel, ktoré ho ovplyvňujú a sprevádzajú po celý jeho život. Nielen dátum narodenia, ale aj vibrácia mena, ktorým od prvej chvíle s láskou mama svoje milované dieťa oslovuje, trvalo na jeho vývin pôsobí. V novembri nájdete vypracované mená: Denisa, Martin, Katarína, Milan a Andrej.


1.11. Denisa
Toto silné dievča, vie čo chce a svojou obdivuhodnou vytrvalosťou to vždy aj dosiahne. Aktivita, živosť, neposednosť nie sú jej silnými stránkami osobnosti. Vyznačuje sa skôr rozvážnosťou, poslušnosťou a zmyslom pre tradičné hodnoty. Povzbudzujte ju a vyvarujte sa ironických poznámok, na ktoré je mimoriadne citlivá. Mohla by sa zatvoriť do svojej ulity a zostať v nej navždy. Je možné, že pomalým ranným vstávaním do škôlky alebo do školy potrápi celú rodinu. Kamarátky si však vyberá zvyčajne podľa vkusu rodičov a húževnato sa púšťa do učenia aj písania domácich úloh. Zdravie má skvelé, lebo zbytočne neriskuje. V dospelosti vynikne vo vedúcej pozícii a v práci s financiami. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Lev a posilňuje životné číslo 2.
 
11.11. Martin
V mene Martin sa spája praktickosť s vierou, spoločenskosť s etikou a tvorivé sebavyjadrenie. Prepožičiava svojmu malému, a neskôr veľkému, nositeľovi schopnosť naladiť sa na iných a presne vystihnúť, čo cítia. To však neznamená, že sa občas neprejaví ako malý rebel. Vzdor mu je blízky, ak mu rozprávate rozprávky namiesto úprimných slov. Maznanie si nechajte pre jeho mladšiu sestričku, u tohto nezávislého jedinca nepochodíte. Obklopuje ho veľa rovesníkov, ale občas zatúži byť sám. Okolie posudzuje podľa vlastných predstáv. V škole sa učí rád, ale má často viac šťastia ako rozumu vo výbere povolania. Hodí sa pre neho buď intelektuálna práca učiteľa a právnika alebo uplatní manuálnu zručnosť remeselníka. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Býk a posilňuje životné číslo 7.
 
25.11. Katarína
Labuť menom Katarína sa rodí ako škaredé káčatko, ktoré pobehuje z miesta na miesto, všade chce byť, všetko chce spoznať a ešte to treba aj okomentovať. Proste živosť a činorodosť prevláda. Od rodičov by sa jej malo dostať pokojnej rodinnej atmosféry a pravidelného životného režimu. Za týchto okolností pre jej emotívnu dynamickú osobnosť vytvoria dostatok priestoru, aby sa našla a utriedila si dojmy pekne po poriadku. V opačnom prípade zostane zmätok v nej, aj okolo nej. Tým nie je myslený neporiadok v izbe, ale skôr chaos vo vzťahoch pre štipľavý jazyk. Výrazným intelektom prekrýva intuitívne vnuknutia a spája príjemné s užitočným. Vytvára pocit, že je nepostrádateľnou a vynikne v práci spojenej s cestovaním alebo v reklame. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Lev a posilňuje životné číslo 1.
 
27.11. Milan
Toto milé chlapča si natriete ako maslo na chlieb. Za nezameniteľným čarom osobnosti vyžarujúcim na prvý pohľad z jeho priezračne čistých očí možno vyčítať prirodzenú inteligenciu, lásku k ľuďom, zvieratám, prírode a vôbec všetkému vôkol neho. Pristupujte k nemu s citom, aby ste ho nezlomili. Načúvajte jeho tichej nežnosti a jemne usmerňujte. Vzťahy k ostatným deťom nadväzuje opatrne, ale keď si ho niekto získa, tak je to navždy. S odvahou sa postaví za milovaných a bráni ich, ak treba, aj päsťami. Zodpovedný a seriózny prístup k školským povinnostiam mu zaručí skvelé výsledky, no nemusí nejako zvlášť vynikať v konkrétnom predmete. Uplatní sa v poľnohospodárstve, stavebníctve, vo vojsku i v športe. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Kozorožec a posilňuje životné číslo 9.
 
30.11. Andrej
Andrej to je div sveta. Venujte sa rozvoju jeho bystrého analytického ducha už od plienok, inak vás schová do vrecka aj s vašimi konvenčnými pravidlami. Ideálnou možnosťou sa javí zahltiť ho aktívnymi športovými tréningami. Prirodzene si tak zvykne na disciplínu. Zmysel pre spravodlivosť a objektívny nadhľad mu prinášajú výhody v škole a získa si nimi veľa priateľov. Občas prekvapí lávou emócií, preto je treba naučiť ho sebaovládaniu. Nezávislosť a sebavedomie mu síce nechýba, ale aj napriek tomu chce počuť ubezpečenia o láske a priazni. Je silne vyhranený typ. Učí sa iba to, čo sa mu páči. V profesii vynikne v technickej a vedeckej oblasti. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Vodnára a posilňuje životné číslo 5.
 
 
Zlatica Mokráňová, uverejnené v časopise Mamina, rok 2010
 Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

 
Súvisiace odkazy
· Viac o Články o numerológii
· Ďalšie články od autora: Numerologia


Najčítanejší článok na tému Články o numerológii:
Význam číselHodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýMožnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článokSúvisiaca téma

Predpovede, prognózy, proroctvá a veštby

"Numerológia piatich novembrových mien pre dieťa" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.06 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.