žena pod vodou plnou čísel

Mediálne aktivity

Reklama, prednášky, tvorba horoskopov   

       Vibrácie čísel vládnu svetom a v dávnych časoch tento fakt pomenoval už Pytagoras. Zvlášť teraz v digitálnom svete jednotiek a núl, vo svete plusových a mínusových finančných transakcií, vo svete formulárov a úradných inštitúcií, alebo len keď vyjdete do obchodu na nákup – všade samé čísla. Numerológia sa zaoberá kvalitou čísel a ich zmyslom práve pre Vás.

Máte záujem o kvalitu tých Vašich čísel? Uvažujete o kvalite svojho života, ako zostať na vlne vibrácií úspechu, o reklame svojich kvalitných výrobkov a služieb? Ste tu správne. Vaša reklama prostredníctvom portálu numerologia.sk, môže mať grafickú podobu bannerov, publikačnú vo forme článkov, horoskopov, osobnou prezentáciou a moderovaním na kultúrno-spoločenských akciách firiem a spoločností. Spoľahlivo fungujeme už od roku 1998 s rôznymi subjektmi – viď portfólio našich aktivít.

Poskytneme Vám reklamu, ktorá prirodzenou a nenútenou formou prezentuje a odkazuje na Vaše produkty. Záujemcovia sa môžu zabaviť, veľa naučiť, či inšpirovať a kvalitný obsah sami radi odporučia svojim priateľom či rodine. Ponúkame Vám mediálny priestor na PR reklamu, natívny článok alebo spracujeme horoskopy podľa Vašich požiadaviek – texty ideálne na čítanie k poludňajšej kávičke.

Podmienkou zverejnenia je, aby Vaša reklama mala súvis s obsahom a tematikou portálu NUMEROLOGIA.SK, s.r.o. Cenník uvedený bez DPH. Úspešnosť a štatistiky kampane môžete sledovať online po registrácii a pridelení hesla: prihlásenie TU. V dlhodobej spolupráci máme záujem dohodnúť sa na príjemných obojstranne výhodných a individuálnych podmienkach.

Tešíme sa na kontakt a úspešnú spoluprácu!