feedback thank you

Referencie

Lula

Rada využívam lunárny kalendár spracovaný Zlaticou Mokráňovou a Irinou Cagáňovou 😉 Dopĺňa mi vlastnú intuíciu a otvára iné rozmery súvislostí.

person holding baby s feet

 

Renáta B.

Zlatku, poznám už veľa rokov a viem, že v zložitých životných situáciách som nikdy nezostala sama. Individuálny a empatický prístup mi dodal istotu a silu… Ona je môj anjel strážny

 

woman sitting on the floor using a laptop

Marianna M.

Zlatica je vynikajúca odborníčka v rôznych alternatívnych oblastiach coachingu, psychoanalýzy a psychoterapie. Mne sa veľmi osvedčila EFT technika. Odporúčam.

 

Eva D.

Pani Zlaticu poznám 10 rokov. Konzultujem s ňou dôležité životné situácie a môžem povedať, že nikdy nesklamala. Osud nám prináša často prekážky, s ktorými si nevieme poradiť. Mne osobne pomohla prekonať veľmi náročné obdobie.

photograph of chocolate cupcake with red strawberry toppings

 

Alexandra Š.

Osobne som rada, keď môžem konzultovať životné kroky, v ktorých nie som si celkom istá s niekým, kto ma vie naviesť na správnu cestu. Zlaticu môžem len odporučiť. Jej empatický, milý, prívetivý prístup mi pomohol vždy zvládnuť situáciu oveľa ľahšie a s veľkým nadhľadom. 

adult tiger

 

Michaela M.

NUMEROLÓGIU a jej ponuku „služieb“ vrelo odporúčam. Pokiaľ hľadáte empatický, špeciálny prístup, ktorý je naviac podložený reálnym štúdiom a pernamentným vzdelávaním v oblasti psyché, ste na správnom mieste. Ak hľadáte pomoc v tejto oblasti, idete ku človeku, ktorý vás citlivo, ale pevne núti ísť k podstate veci, ktorý Vám pokladá správne otázky, motivuje Vás premýšľať a snažiť sa pochopiť súvislosti, ktoré Vás vedú k náhľadu na vlastné konanie v živote a z toho vyplývajúcich následkov. Univerzálny návod, ako žiť a byť v psychickej rovnováhe Vám nikto nedá, je to vždy v rukách jednotlivca a jeho ochote pozrieť sa na seba s odstupom, bez vnútorných príkras vlastných domnienok. Táto práca vyžaduje aktívne zapojenie oboch strán a hlavne ochotu dotazovateľa vedieť nielen pomenovať svoj problém, ale aj schopnosť prijať vysvetlenie, zamyslieť sa bez prílišných emócií a nehľadať nepriateľa tam, kde Vám ponúkajú pomoc, naviac na báze Vašej dobrovoľnosti. Keďže žijeme v hmotnom svete, kde služby majú svoje ceny, tie sú jasne stanovené a oznámené vopred. Nečakajte prosím prácu s podprahovými marketingovými nástrojmi, ktoré akceptujete denne v bežnom živote bez zamyslenia, a ktoré sú pod úroveň dôstojnosti každého súdneho človeka a ani „trhovnícke“ praktiky. Pani Mokráňovú pokojne môžem označiť za skvelého „psychológa“, ovládajúceho bravúrne svoje „remeslo“. 

close up photo of person s eye

 

Erika S.

Keď potrebujem dobrú radu, tak ju dostanem. Vychádzajú mi rýchle veštby. Môžem sa o ne oprieť, keď neviem, čo sa bude diať.

monáda ako biely a čierny vlk v kruhu

 

Jakub K.

Veľmi pekne ďakujem za osobný profil, sedí to na mňa presne v duchu staroindiánskeho príslovia: „Každý má v sebe dobrého a zlého vlka, ale vyhrá ten, ktorého kŕmime najviac.“ a to som prečítal len 4 strany z 22, zatiaľ. Je to skvelé čítanie, lebo sa sám čudujem, že tam sú aj niektoré informácie, ktoré som nikomu nepovedal a sedia dokonale. Ešte raz Vám veľmi ďakujem (objal by som Vás).

 

Monika K.

Ďakujem krásne, ste ma veľmi potešila, veľmi ma bavia čísla a zjavujú sa mi stále rovnaké čísla a čísla môjho dátumu narodenia (odkedy som ochorela), sú to krásne znamenia zhora 🙏. Idem študovať ďalšiu časť, som šťastná, že som sa dala na váš kurz numerológie.

Kytica kvetov

 

Juliana L.

Dobrý deň, pani Zlatka,
chcem vám okrem priania na sviatky, ku ktorému patrí pokoj, láska, zdravie a pohoda s blízkymi ľuďmi, poslať aj krátku spätnú väzbu vášho výkladu kariet. Aj napriek skvelým skúsenostiam u vás, drieme vo mne kúsok neveriaceho Tomáša, lebo okolnosti vôbec tomu nenasvedčovali. Veštba a karty vraveli: „Prídu vám do života peniaze.“ Aké? Nemajú odkiaľ. Prišli. Našli sa akési pozemky po dedovi a babke. Nie veľa, moc vnúčat, ale potešili.
„Ide vám do života muž, ešte v tomto kalendárnom roku, ktorého budete musieť riešiť.“ Čo ste ozaj, po mojich 300 nevydarenych vzťahoch? Ja už nič nechcem. Prišiel. A teraz ho musím riešiť… 😊❤️ Mal to byť človek z minulosti. Je. Poznáme sa roky, ale mali sme každý svoje životy. Poznáme sa máličko, ale ako keby som ho poznala, alebo čakala 100 rokov. To isté tvrdí on.
Čo so vzťahom, ktorý je chorý, nikam nevedúci? „Počkajte si na informácie.“ znela odpoveď. Dostali sa ku mne také, že som s tým bola vysporiadaná z minúty na minútu a viac som nepotrebovala. Skoncovala som s tým vo všetkých mojich úrovniach vnímania a bytia.
Tak na záver sa vám chcem veľmi pekne poďakovať, že ste mali (zase raz) pravdu, viem, že sa pousmejete, že to nie vy, ale karty, ktoré som si vytiahla ja… 🍀❤️
Že by sa to šťastie unavilo, aj na mňa sadlo? Tak keď si poriešim toto, čo sa momentálne deje, sama som zvedavá, aký smer to naberie. Sa prídem znova spýtať, čo hovoria čísla a karty… Prajem vám pekný, deň, veľa energie do vašej práce, života a ešte raz krásne sviatky. Ďakujem.