feedback thank you

Referencie

Lula

Rada využívam lunárny kalendár spracovaný Zlaticou Mokráňovou a Irinou Cagáňovou 😉 Dopĺňa mi vlastnú intuíciu a otvára iné rozmery súvislostí.

person holding baby s feet

 

Renáta B.

Zlatku, poznám už veľa rokov a viem, že v zložitých životných situáciách som nikdy nezostala sama. Individuálny a empatický prístup mi dodal istotu a silu… Ona je môj anjel strážny

 

woman sitting on the floor using a laptop

Marianna M.

Zlatica je vynikajúca odborníčka v rôznych alternatívnych oblastiach coachingu, psychoanalýzy a psychoterapie. Mne sa veľmi osvedčila EFT technika. Odporúčam.

 

Eva D.

Pani Zlaticu poznám 10 rokov. Konzultujem s ňou dôležité životné situácie a môžem povedať, že nikdy nesklamala. Osud nám prináša často prekážky, s ktorými si nevieme poradiť. Mne osobne pomohla prekonať veľmi náročné obdobie.

photograph of chocolate cupcake with red strawberry toppings

 

Alexandra Š.

Osobne som rada, keď môžem konzultovať životné kroky, v ktorých nie som si celkom istá s niekým, kto ma vie naviesť na správnu cestu. Zlaticu môžem len odporučiť. Jej empatický, milý, prívetivý prístup mi pomohol vždy zvládnuť situáciu oveľa ľahšie a s veľkým nadhľadom. 

adult tiger

 

Michaela M.

NUMEROLÓGIU a jej ponuku “služieb” vrelo odporúčam. Pokiaľ hľadáte empatický, špeciálny prístup, ktorý je naviac podložený reálnym štúdiom a pernamentným vzdelávaním v oblasti psyché, ste na správnom mieste. Ak hľadáte pomoc v tejto oblasti, idete ku človeku, ktorý vás citlivo, ale pevne núti ísť k podstate veci, ktorý Vám pokladá správne otázky, motivuje Vás premýšľať a snažiť sa pochopiť súvislosti, ktoré Vás vedú k náhľadu na vlastné konanie v živote a z toho vyplývajúcich následkov. Univerzálny návod, ako žiť a byť v psychickej rovnováhe Vám nikto nedá, je to vždy v rukách jednotlivca a jeho ochote pozrieť sa na seba s odstupom, bez vnútorných príkras vlastných domnienok. Táto práca vyžaduje aktívne zapojenie oboch strán a hlavne ochotu dotazovateľa vedieť nielen pomenovať svoj problém, ale aj schopnosť prijať vysvetlenie, zamyslieť sa bez prílišných emócií a nehľadať nepriateľa tam, kde Vám ponúkajú pomoc, naviac na báze Vašej dobrovoľnosti. Keďže žijeme v hmotnom svete, kde služby majú svoje ceny, tie sú jasne stanovené a oznámené vopred. Nečakajte prosím prácu s podprahovými marketingovými nástrojmi, ktoré akceptujete denne v bežnom živote bez zamyslenia, a ktoré sú pod úroveň dôstojnosti každého súdneho človeka a ani “trhovnícke” praktiky. Pani Mokráňovú pokojne môžem označiť za skvelého “psychológa”, ovládajúceho bravúrne svoje “remeslo”. 

close up photo of person s eye

 

Erika S.

Keď potrebujem dobrú radu, tak ju dostanem. Vychádzajú mi rýchle veštby. Môžem sa o ne oprieť, keď neviem, čo sa bude diať.

monáda ako biely a čierny vlk v kruhu

 

Jakub K.

Veľmi pekne ďakujem za osobný profil, sedí to na mňa presne v duchu staroindiánskeho príslovia: “Každý má v sebe dobrého a zlého vlka, ale vyhrá ten, ktorého kŕmime najviac.” a to som prečítal len 4 strany z 22, zatiaľ. Je to skvelé čítanie, lebo sa sám čudujem, že tam sú aj niektoré informácie, ktoré som nikomu nepovedal a sedia dokonale. Ešte raz Vám veľmi ďakujem (objal by som Vás).

 

Monika K.

Ďakujem krásne, ste ma veľmi potešila, veľmi ma bavia čísla a zjavujú sa mi stále rovnaké čísla a čísla môjho dátumu narodenia (odkedy som ochorela), sú to krásne znamenia zhora 🙏. Idem študovať ďalšiu časť, som šťastná, že som sa dala na váš kurz numerológie.