cloud heart

Magický dátum 22.02.2022

22022022Dostala som zvedavú otázku v súvislosti s magickým dátumom 22.2.2022. Veľa dvojíc sa rozhodlo zložiť manželský sľub práve v deň piatich dvojok. Dátum je nesporne opticky zaujímavý a zároveň zrkadlí prvá časť číslic dňa a mesiaca – číslice v roku. Nazvala by som ho aj dňom zrkadliacich labutí. Navyše je to 22. lunárny deň Múdrosti. Na dátum svadby sú vhodnejšie 12., 14., 16. a 17. lunárny deň, ale aj tento má čosi do seba. A čo konkrétne?

Týmto magickým dátumom sa nesporne uvoľňuje obrovská sila vášnivej energie. Ak ste sa rozhodli v tento deň spojiť svoje osudy, otázka znie, či ste skôr pokojné, vyrovnané a zrelé povahy, ktoré dokážu zvládať emocionálne potreby, prijať svoje vášne, vytvoriť stabilný domov (2+2=4) a žiť v ústraní jednoduchý a užitočný život (karma 30). Ak je tento dátum výstrelkom spontánneho rozhodnutia, nemusí priniesť očakávanú trvácnosť.

Pre deti narodené v zajtrajší dátum platí určitý potenciál geniality a výnimočnosti. Rovina oddanosti veci, Rovina postrehu, Rovina inšpirácie, Rovina rozvoja i Rovina Saturnu sa menia síce na Rovinu myslenia s praktickým vyústením schopností v realite, dvojky však dokážu zahltiť množstvom mimozmyslových vnemov, inšpirácií, na ktoré treba dostatok času a priestoru na spracovanie.

Často tiež opakujem mladým dvojiciam, aby zvážili dátum svadby analýzou vhodnosti dátumu v súlade s ich dátumami narodení a to najlepšie v období po ich narodeninách. V roku harmónie 2022 ich bude ešte dosť, napríklad v júni a júli. Nie je vždy podstatnou formálna stránka dátumu, avšak skôr láska, ktorá dvojicu spája.

Viac v telefonických vstupoch na RTVS1 a TA3 po 19,00 hod.

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“