Biele holubice a ruka

Voucher Anjel strážny

– Ospravedlňujem sa, že telefonujem v nedeľu popoludní, ale rád by som vybral darček pre moju mamu. Bude mať narodeniny a ona na veštenie verí. – ozval sa v telefóne mladý mužský hlas.

– To je v poriadku. Samozrejme, nech sa páči. – zareagovala som rovnako milým hlasom a zisťovala typ preferovanej služby. Napokon sme sa zhodli na osobnej numerologicko-tarotovej konzultácii. Vtedy z neho náhle vypadlo to osudové.

– Viete, ona má rakovinu a čaká ju o týždeň operácia. Je možné objednať sa v skorší termín? – snažil sa ako správny muž ovládať trasľavý hlas.

Prejavila som súcit s jeho prežívaním, kedy sa všetci členovia rodiny – mama, otec, dcéra aj syn stretávajú zblízka s hrozbou smrti. Empaticky som sa naladila na vlnu naliehavosti, na otázku života a smrti.

– Termín pre vašu mamu určite nájdem. Vzhľadom k situácii je pre ňu najvhodnejšia služba v kategórii Anjel strážny. Sumu darčekovej poukážky jej môžete vybrať podľa vlastného uváženia. Dohodnem si s vašou maminou stretnutie a poskytnem jej ten typ psychickej podpory, ktorú v tejto náročnej situácii potrebuje. Na webe môžete platiť priamo kartou.
– Ďakujem. Darujem jej teda voucher zo sekcie Služby v rubrike Anjel strážny.

Nestáva sa často, že mi klienti telefonujú v nedeľu. Keď k tomu dôjde, zvyčajne ide o vážnu záležitosť súvisiacu s ohrozením života a potenciálnou stratou milovanej osoby.

Tento príbeh nakoniec skončil šťastne. Tragédia sa konala len v hlave pod vplyvom strachu a pritom stačilo málo. Pozhovárať sa o svojom trápení. Uľaviť duši vďaka anjelovi strážnemu – blízkemu človeku.

A čo vy? Poznáte niekoho, koho by potešil nehmotný darček podpory, pochopenia, vcítenia sa a vľúdneho slova v neľahkej životnej situácii? Tak neváhajte! Darčeková Poukážka je skvelý výber.

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“