korálky jaspis matný hnedý Bellisamade.sk

Meno Juraj

Každé meno je skratkou a šifrou k poznaniu osobnosti človeka. V každom písmene mena žije energia a ich súčet ju formuje v silu utvárajúcu postoje k životu a následne osud. V pravidelných intervaloch uverejňujeme rozbor krstných mien a pokračujeme menom Juraj. Všetko najlepšie k meninám!
Meniny
24.04.
Význam mena
Roľník.
Meno Juraj je gréckeho pôvodu odvodené od mužského mena Georgios, ženská podoba Georgína.
Osobnosť
Tvoja citlivá a temperamentná povaha je hnacou silou pre aktívne uplatnenie sa v príjemnom prostredí. Si jedinečný, nápaditý, plný plánov a obetavosti pre druhých. Vlastné ciele spojíš s inými pre spoločný úspech.
Ako premýšľa
Vďaka bohatému vnútornému životu sa často rozhoduješ medzi citom a rozumom. Ostatní Ťa buď obdivujú a nasledujú, alebo vnímajú ako nebezpečného súpera, s ktorým si neradno zahrávať.
Ako cíti
Tvoje emócie sú výrazné. Miluješ celým srdcom a blízkych ochraňuješ. Rád si bez obmedzení užívaš pôžitky, ktoré Ti poskytuje život.
Spoločnosť
Veľa priateľov v Tvojom okolí Ťa nechápe, ale akceptuje a uznáva. V dôležitých okamihoch Ťa podržia. Komunikuješ rád s tými, s ktorými Ťa spájajú spoločné záujmy alebo priateľstvo.
Uplatnenie
Vďaka svojej vysokej inteligencii chápeš analyticky aj synteticky. Nič Ti neunikne. Uprednostňuješ stabilnú prácu s istou materiálnou odmenou pred neistou zmenou v oblasti priemyslu a služieb.
Spriaznené duše
Podobné povahové črty majú ľudia s menom Júlia alebo Jakub a tiež narodení v znamení Baran, Býk, Strelec, Vodnár a Kozorožec.
K menu patrí
Farba:  žltá
Vôňa: športová
Rastlina:  oliva
Kvet: púpava
Strom: javor
Zviera: bizón
Kov: železo
Nerast: krajinný jaspis
Numerológia
Kľúčová iniciála: 1
Duševné číslo: 4
Číslo mena: 6
Indická numerológia: 2
Deň mesiaca:  8.
Číslo karmy: 11

Zlatica Mokráňová
Vypracované pre: Svet podľa – krstného mena a jeho významy
Súvisiaci link: Profil mena a priezviska
Numero-program Meno

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“