korálky jaspis matný hnedý Bellisamade.sk

Meno Ľubomír

Každé meno je skratkou a šifrou k poznaniu osobnosti človeka. V každom písmene mena žije energia a ich súčet ju formuje v silu utvárajúcu postoje k životu a následne osud. V pravidelných intervaloch uverejňujeme rozbor krstných mien a pokračujeme menom Ľubomír. Všetko najlepšie k meninám!
Meniny
13.08.
Význam mena
Mierumilovný
Meno je slovanského pôvodu s pôvodným významom ľubiaci mier.
Osobnosť
Prudká povaha s bleskovými reakciami a snahou hľadať pravdu charakterizuje Tvoju osobnosť. Stanovuješ si odvážne plány, lebo chceš povzniesť nielen seba, ale aj široké okolie.
Ako premýšľa
Svedomito pristupuješ k životu a každú udalosť rozoberáš do najmenších detailov. Snažíš sa o analyzovanie prežitého a pochopenie zmyslu života.
Ako cíti
Viac rozmýšľaš ako cítiš, preto cez partnerský vzťah a rodinu opätovne nachádzaš srdce. Tvoje city a pocity sú pre iných tabu. Ten kúsok šťastia venuješ najbližším.
Spoločnosť
Rád oslavuješ úspechy iných a týmto spôsobom rozvíjaš pozitívny prístup k ľuďom. Prejavuješ veľa pozornosti tým, ktorí sú Ti drahí a ostatných berieš s humorom.
Uplatnenie
So zodpovednosťou a systematickým prístupom sa v činnosti zameriavaš na to, čo je potrebné. Smeruješ k postaveniu koordinátora a učiteľa, no rozhodujúce pre uplatnenie je pracovné prostredie.
Spriaznené duše
Podobné povahové črty majú Ľudovít, Lubor, Ludomil, Ľuboš, tiež narodení  v znamení Blíženci, Ryby, Panna, Lev a Strelec.
K menu patrí
Farba: Zelená
Vôňa: korenistá
Rastlina: Divá čerešňa
Kvet: Antúria
Strom: Cyprus
Zviera: Šťuka
Kov: železo
Drahokam/nerast: jaspis
Numerológia
Kľúčová iniciála: 3
Duševné číslo: 9
Číslo mena: 9
Indická numerológia: 7
Deň mesiaca: 15
Číslo karmy: 51

Zlatica Mokráňová
Vypracované pre: Svet podľa – krstného mena a jeho významy
Súvisiaci link: Profil mena a priezviska
Numero-program Meno

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“