Karta Witch Tarot

Numerológia piatich februárových mien pre dieťa

Každý človek dostáva do vienka určité vibrácie čísel, ktoré ho ovplyvňujú a sprevádzajú po celý jeho život. Nielen dátum narodenia, ale aj vibrácia mena, ktorým od prvej chvíle s láskou mama svoje milované dieťa oslovuje, trvalo na jeho vývin pôsobí. Vo februári nájdete vypracované mená: Tatiana, Veronika, Roman, Matej a Alexander.

Tatiana 1.2.

Citlivé dievča s výraznou, očarujúcou a nezameniteľnou charizmou má rada spoločnosť blízkej duše. Keď musí tráviť veľa času osamote, býva jej otupno. Jej putá s rodinou bývajú pevné a krehké súčasne. V závislosti od lásky, ktorou ju najbližší obklopia. Vďaka pozorovacej schopnosti a vynikajúcej pamäti žiadne darčeky pred ňou neskryjete, ani pocity neutajíte. Neúprimnosť a pretvárku odmieta, preto sa z nej často stáva rebelka. Pevná vôľa ju drží na ceste k naplneniu vytýčených cieľov neskôr v škole. Klasické štúdium nenapĺňa jej umeleckú dušu. Jej sen je byť minimálne herečkou alebo vedkyňou. O zdravie tejto všetečky sa starajte tak, ako ona prejaví starostlivosť o vás. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Baran a posilňuje životné číslo 4.

Veronika 4.2.

Čiperná, životaschopná a cieľavedomá osôbka si doma získa všetkých od babičky až po psa. Prirodzeným humorom a smiechom si nakloní srdcia ostatných detí, inteligenciou obdiv učiteľov a prejaveným súcitom zvieratká. Neustále je v pohybe, žiadna nuda. Prirodzene vyvážené zdravie podporte pravidelnou športovou aktivitou. Má prirodzene pevné morálne hodnoty, takže okná kameňom rozbíjať nebude. Pomerne skoro sa naučí riešiť problematické situácie. Klasický štýl vzdelávania jej plne vyhovuje. Občas si kladie nereálne ciele v živote, ale zvyčajne svoje poslanie v dospelosti nájde v postavení matky. Veronikám sa darí sa v humánnych profesiách a sociálnej práci. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Panna a rozširuje potenciál životného čísla 1.

Roman 23.2.

Zasnený malý idealista rodičov prekvapí pevnými názormi. Darmo ho budete upozorňovať na nástrahy sveta. Kým si sám nerozbije kolená, nepochodíte. Nadovšetko miluje slobodu bez obmedzovania príkazmi dospelých. V prostredí rovesníkov preberá iniciatívne vodcovskú úlohu, a ak s ním niekto nesúhlasí a protirečí mu, pobije sa. V škole obľubuje informácie o veciach záhadného charakteru. Fascinujú ho tajomstvá a zopár je treba mu ponechať. Cez ne sa učí samostatnosti a zodpovednosti. Má schopnosť vytvárať plány s dlhodobým dosahom a dlhotrvajúcim účinkom, preto je pre neho vhodnou profesiou politik, agent, vojak, policajt alebo obchodník. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Býk a posilňuje životné číslo 6.

Matej 24.2.

Pohodový a priateľský chlapec s nehou v srdci lipne na svojej mame a teší ho, ak je temperamentnejšieho charakteru. Tých, ktorých si obľúbi, rád zahrnie vlastníckou láskou. Aj plyšový macko je iba jeho a nikoho iného! Prečo nie rodičia a kamaráti? Nezbedností si s ním užijete ako s mnohými chlapcami v jeho veku. Zvedavosť je ďalšia výrazná povahová črta, ktorá ho motivuje k nasávaniu zážitkov, rozhovorov, televíznych programov i počítačových hier. V škole je obdivuhodný jeho zmysel pre detail a schopnosť preniknúť pod povrch nielen vecí a javov, ale aj spoločenskú masku ľudí. Z Maťkov sa stávajú sa vynikajúci personalisti, psychológovia, technici a experti v informačných technológiách. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Ryby a životné číslo 5.

Alexander 27.2.

Tento mladý vladár na nočníku a v detskej izbe sa nemusí prejavovať nezávisle, skôr ako maznáčik vyžadujúci lásku a pohladenie. Maminu opantá peknou tváričkou a majestátnym správaním, v otcovi fantáziou rozozvučí jeho nenaplnené sny, a keď ho mama príliš stíska v náručí, vyberú sa spolu chlapsky spolu za neznámym dobrodružstvom. Študuje skôr kvôli vlastnému rozhľadu ako kvôli známkam. Dušou umelec, telom samotár, najradšej cestuje vo vysnenom svete alebo v realite a k tejto jeho záľube vyberajte pre neho aj povolanie. Naučte ho správnej životospráve, aby netrpel zažívacími poruchami. Úlohou rodičov je primäť ho zodpovednosti a pracovitosti. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Vodnár a rozvíja životné číslo 2.

Zlatica Mokráňová, uverejnené v časopise Mamina, rok 2010

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“