namaľovaná ženská tvár

Numerológia piatich júlových mien pre dieťa

Každý človek dostáva do vienka určité vibrácie čísel, ktoré ho ovplyvňujú a sprevádzajú po celý jeho život. Nielen dátumom narodenia, ale aj vibrácia mena, ktorým od prvej chvíle s láskou mama svoje milované dieťa oslovuje, trvalo na jeho vývin pôsobí. V júli nájdete vypracované mená: Diana, Patrik, Nina, Jakub a Hana.

1.7. Diana

Diana vyžaruje tajomnú, podmanivú a typicky ženskú silu. Nenadarmo už v starovekom Ríme pomenovali týmto menom bohyňu jemného mesačného svetla a neskôr bohyňu prírody, mesiaca a lovu. Svoju nositeľku podnecuje k podriaďovaniu si nielen detí, ale aj rodičov a učiteľov. Ovplyvňovať jej názory môžete nepriamo a nie je to jednoduchá úloha, keďže oplýva nepopierateľnou inteligenciou. Je treba zahŕňať ju pozornosťou a súbežne upevňovať kontakty s kamarátkami a kamarátmi, aby ste u malej princeznej zvýraznili spoluúčasť a súcit s inými na úkor pýchy. Vyrastie z nej zodpovedná lekárka a tiež bojovníčka za práva iných. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Vodnár a posilňuje životné číslo 6.

6.7. Patrik

Hlboký pohľad, zmysel pre spravodlivosť a súbežne nerozhodnosť, plachosť vyvolávajú dojem u mamy, že toto chlapča potrebuje ochranné krídla. Je viac poddajný ako tvrdohlavý, viac intuitívne vnímavý ako analytický. Obľubuje tvorivé hry, rád komunikuje a skrýva v sebe obrovskú lásku k ľuďom. Patrik sa narodil, aby v živote naplnil nejaké vyššie poslanie. Nechajte mu jeho malý tajný svet, aby nadobudol pocit porozumenia. Byť stále v pohybe ho motivuje k sebarealizácii. Akákoľvek pravidelná športová aktivita mu dodá nevyhnutnú sebadôveru. Uplatní sa v aktívnom zamestnaní, kde môže pracovať aj manuálne. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Baran a posilňuje životné číslo 3.

12.7. Nina

Vznešená a pôvabná dievčina s pevným charakterom ukrýva obrovskú emotívnosť. Láskavý prístup je presne to, čo od rodičov potrebuje, aby sa zbavila zraniteľnosti. Je dobre rozvíjať jej spoločenskú povahu výberom kontaktov. V priateľstvách uprednostňuje takt pred hrubosťou, zdržanlivosť pred bojovnosťou. Zvedavosť ju však sprevádza na každom kroku. Všetko si dokáže zapamätať, čo ocení počas školskej dochádzky. Presne predvída dopad situácií, ale realizáciu plánov rada prenechá iným. Chuť do života udržuje pomerne dobré zdravie. Ak uprednostní profesionálnu realizáciu pred rodinným životom, potom si vyberie skôr prácu, ktorá ju pohltí a môže v nej pomáhať iným. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Ryby a posilňuje životné číslo 9.

25.7. Jakub

Mimoriadne silná osobnosť s pevným postojom a jasným názorom na vec, tak to je Jakub. Aj keď to navonok nemusí byť zrejmé, k mame má vlastnícky vzťah. Od rodičov a priateľov vyžaduje, aby ho obdivovali a on sa pre nich obetuje. Občas možno vzťahy skomplikuje jeho výbušná povaha, no tak ako vzplanie, hneď aj schladne. V domácnosti je vždy nápomocný. V škole uplatňuje syntetickú inteligenciu a ujíma sa vedenia medzi spolužiakmi. Sám najlepšie vie, čo môže v živote robiť a ako, preto poučovaním v ňom vyvoláte iba vzdor. Profesionálne sa najlepšie uplatní tam, kde sa deje, môže byť v strede pozornosti a nikto neobmedzuje jeho slobodu. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Váhy a posilňuje životné číslo 7.

26.7. Hana

Hanka je milá, veselá osôbka, s iskričkami v očiach a postupne ako rastie, udivuje múdrosťou. Sleduje pozorne, čo sa okolo nej deje a vyvodzuje si zo všetkého vlastné závery. Prekvapí ale rodičov, a najmä otca, vrtochmi a trucovitosťou. Dupne si nohou a myslí si, že môže mať všetko hneď a zaraz. Vyžaduje vôkol seba ruch. Monotónnosť ju nudí. Skutočných priateliek má iba niekoľko. V škole jej to síce páli, ale chodiť do školy a stretávať sa s učiteľmi, ktorí sa jej nepáčia, ju unavuje. Keď sa raz rozhodne pre kariéru, tak ju uvidíte prostredníctvom médií minimálne ako slávnu umelkyňu, vyhľadávanú vedkyňu alebo úspešnú političku či manažérku. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Blížencov a posilňuje životné číslo 2.

Zlatica Mokráňová, uverejnené v časopise Mamina, rok 2010

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“