špirála farebného skla

Prezentačné a korešpondenčné kurzy

Všetko, čo ste chceli vedieť o numerológii a tarote a nemali sa kde dozvedieť
Všetko, čo ste chceli vedieť o numerológii a tarote a nemali sa kde dozvedieť

Zaujíma vás ako spoznať seba alebo iných prostredníctvom numerológie alebo tarotu? Áno? Tak ste tu správne. NUMEROLOGIA.SK vám ponúka možnosť zasvätenia do tajomstiev číselných a obrazových symbolov prostredníctvom Školy Numerologie a Tarotu. Získané informácie vám budú aktívne nápomocné vo vašom duševnom rozvoji a povedú vás cestou objasňovania šteklivých otázok, na ktoré ste si doteraz nevedeli zodpovedať. Dostanete sa k hlbšiemu poznaniu seba samých, pochopeniu motívov a konania iných ľudí a preniknete do podstaty bytia vecí či udalosti, ktorých ste dennodennou súčasťou.

Škola NUMEROLÓGIE a TAROTU je elektronickou formou samoštúdia v celoživotnom vzdelávaní (e-learnig). Kurzy prebiehajú prostredníctvom internetu – virtuálnou konzultáciou alebo korešpondenčne emailovým alebo poštovým kontaktom. Oproti prezenčnému štúdiu má elektronické samovzdelávanie viacero výhod: proces štúdia si určujete sami – z časového hľadiska kedykoľvek vy chcete – niektorí frekventanti v rámci voľného času študujú už pár rokov, a iní si osvoja učivo za pár mesiacov. V súvislosti so sebarozvojom sú obe alternatívy úplne v poriadku. Výukový program je tiež nezávislý na geografickej podobe – kdekoľvek na svete. Navyše ušetríte za cestovanie a ubytovanie. Vzdelávate sa v prostredí bezpečia domova, čo je prínos nielen pre hĺbavé introvertné povahy.

Štúdium korešpondenčných kurzov (e-learnig) prebieha nasledovne:
Zakúpite si študijný materiál, ktorý vám zašleme. Kurz je rozdelený na časti – kapitoly a každá obsahuje odporučenú literatúru aj zadanie úlohy na vypracovanie. Spätnou väzbou preukázania vašich nadobudnutých znalostí je zasielanie vypracovaných úloh. Po absolvovaní kapitoly nám zašlete na posúdenie každú z nich samostatne alebo aj všetky naraz – záleží od vás. Domáce úlohy sú praktického charakteru. Hodnotenie prebieha podľa rovnako stanovených pravidiel pre všetkých frekventantov. Po absolvovaní komplexného kurzu získate potvrdenie o absolvovaní kurzu Numerológie alebo Tarotu.

V prípade záujmu môžete konzultovať svoje dotazy telefonicky, osobne v našom konzultačnom stredisku, emailom alebo napíšte do doplňujúcich informácií objednávkového formulára. Kurzy numerológie a tarotu samozrejme môžete absolvovať aj osobne v našom konzultačnom stredisku. Viac v ponuke nižšie.

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“