tarotové karty z krabičky Old No. 7 Jack Daniels
Erotic Tarot

TAROTHOROSKOP na september 2012

Od septembra pre Rakov nastávajú vo vzťahoch odpustenia aj udobrenia, Panny poteší finančná odmena, Váhy nová pracovná príležitosť, Strelcov stretnutia s priateľmi, Vodnárov riskantné vzrušenia a Ryby pocítia viac vitality na zarábanie financií alebo uzatvorenia zväzku manželského. Podľa tradičnej čínskej medicíny sú v období neskorého leta a začiatku jesene najviac zaťažené z jinových orgánov slezina a z jangových žalúdok. Energetická nerovnováha sa na psychickej úrovni prejavuje nesústredenosťou, sebaľútosťou, ťažkou prispôsobivosťou, neustálym hodnotením iných a neschopnosťou „niečo“ stráviť. Disharmónia na fyzickej úrovni sa ukazuje studenými nohami, tvorbou modrín, nafukovaním a plnosťou v bruchu. Zdravie, nie práca, je teraz základom životného šťastia. Totiž len po naozaj dobrom a zdravom jedle sa môžete sústrediť na to ostatné.

Baran 21.3. – 20.4 – Štvorka mincí, XX Súd, Rytier mečov
Láska: Byť pevní, rozhodní a zásadoví v práci je určite chvályhodné. Avšak v ustálených partnerských vzťahoch by sila slova nemala byť zbraňou. Svoju nahromadenú energiu tento krát nasmerujte na prekonanie prekážok v práci, najmä ak máte svoj cieľ na dosah.
Práca: Nečakajte na posledný súd, pretože ten sa koná každý deň vášho života. Práve teraz prichádza čas znovuzrodenia a obnov. Možno ste si z predchádzajúcich udalostí zobrali ponaučenie a bude vám to prospešné. Spravodlivosti bude učinené zadosť.
Zdravie: Môže sa vám zdať, že ste si tým spôsobom znevýhodnení oproti istej osobe. Uzatváranie do seba a pohltenie vírom udalostí vám prinášajú extrémne nálady. Prekonanie prekážok a úspech budú vašim osobným zadosťučinením za predchádzajúce strasti.

Býk 21.4. – 21.5 – XIV Miernosť, Deviatka mincí, Päťka mečov
Láska: Vaše rýchle nadchnutie pre niečo, alebo niekoho vám pravdepodobne spôsobí nestálosť v citoch a možno aj vo všetkých vzťahoch. Predstieranie falošnej skutočnosti môže viesť k frustrácií a k vášmu citovému útlmu. V láske platí miernosť.
Práca: Zachovajte pokoj a rozvahu a pokúste sa o sprehľadnenie svojej situácie. Vo financiách môžete očakávať zisky, ale ak ste dobrodruhmi, tak i nemalé straty. Vyhýbajte sa náladovosti a terajší pracovný stres neprenášajte do svojho súkromia.
Zdravie: Možno budete vystavení nebezpečnej situácií, ktorá môže byť spôsobená zatajením, alebo prekazením istých vašich plánov do budúcnosti. Prvý boj môžete prehrať to však neznamená, že prehráte celú vojnu. Zbavte sa strachu a zmobilizujte všetku energiu.

Blíženci 22.5.- 21.6 – XI Vyrovnanie, Eso palíc, Osmička pohárov
Láska: Práve teraz sa nachádzate v období, keď budete žať, čo ste si zasiali. Všetko, čo ste doteraz urobili, sa vám začne postupne vracať. V dobrom i zlom. Zhrnú sa všetky vaše skutky a prehrešky, ktoré ste si nadrobili a vesmír vám to dá veľmi jasne najavo.
Práca: Budete čeliť novým a zaujímavým výzvam, preto buďte pripravení na nové situácie. Túžba po úspechu a harmónií by mohla byť zmarená vašim unáhleným konaním. Ak si zachováte rovnováhu, tak potom môžete prípadné negatíva obrátiť vo svoj prospech.
Zdravie: Celková vyčerpanosť môže byť nepríjemným ukazovateľom súčasnej situácie a vy by ste si mali dopriať čas na zhodnotenie momentálneho riešenia. Sústreďte všetku energiu, lebo odmena môže byť veľká rovnako v pracovnej, ako i súkromnej oblasti.

Rak 22.6 – 22.7 – Dvojka mincí, Šestka mečov, Päťka mincí
Láska: Nachádzate sa v zvláštnom období vášho života a ak sa chcete skutočne zasvätiť do podstaty problémov, pokúste sa vnímať svet okolo vás očami iných ľudí. Ak potom začnete konať, môžete neskôr očakávať, že opäť získate dôveru okolia a upevníte si sebavedomie.
Práca: Možno, že budete postavení pred prijatie vážneho rozhodnutia alebo zodpovednosti, ktoré už dlhší čas odkladáte. Za pomoci svojej energie, vôle a správnom ovládnutí vnútorných síl, je veľký predpoklad, že túto pred vás postavenú situáciu bez väčších problémov zvládnete.
Zdravie: Začiatok mesiaca bude mimoriadne náročný. Vaše negatívne myslenie, strach a celková nepohoda, dokončenie istých pracovných záležitosti môžu vážne narušiť i váš súkromný život. Na konci mesiaca vás čaká zadosťučinenie v podobe odmeny alebo skvelého pocitu na tele aj na duši.

Lev 23.7 – 23.8 – XIX Slnko, Desiatka mincí, X Koleso šťastia
Láska: Krátkodobé nepriaznivé energetické vplyvy sa vás v citovej oblasti nijako výrazne nedotknú, preto nehrozia žiadne hádky ani rozchody. Vďaka tomu, že vždy dokážete využiť ponúkané príležitosti, môžete sa ukázať v tom najlepšom svete a oslniť každú nedobytnú pevnosť.
Práca: I naďalej sa vám bude dariť v dosahovaní vytýčených cieľov. Vytrvalosť, vôľa a silná inteligencia vám dávajú silný predpoklad na zveľaďovanie a rozširovanie vášho majetku. Ak nemusíte, nebuďte pri presadzovaní vlastných záujmov za každú cenu nekompromisní.
Zdravie: Načúvanie svojmu vnútornému hlasu a zlatá stredná cesta vám prinášajú do života harmóniu. Ak máte nejaké zdravotné problémy, môžete očakávať zlepšenie, prípadné vyzdravenie. Vnútorné svetlo a nefalšovaná radosť budú sprevádzané splnením túžob a snov.

Panna 24.8 – 23.9 – Sedmička palíc, IV Cisár, Deviatka mečov
Láska: Slovné súboje sú pre vás vždy veľkou výzvou. Možno je to tým, že v nich nedokážete nájsť vždy tie správne slová, ktorými by ste boli schopní argumentovať. Pokiaľ milovaná polovička pracuje so slovom ako so zbraňou, mali by ste sa usilovať zaobstarať si väčšiu slovnú zásobu.
Práca: Vaše prílišné mudrovanie a presadzovanie vlastných názorov by ľahko mohli viesť k ničeniu starých zvykov a vzťahov. S nadobudnutými informáciami narábajte mimoriadne opatrne a s citom. V pracovnej oblasti môžete očakávať zaslúžený úspech.
Zdravie: Ťažké sny a nočné mory sú následkom vašich pocitov viny. Takýto stav je vám na škodu, zvlášť, ak v ňom zotrvávate pridlho. Dobre si zvážte, do akej miery je vaša sebatrýzeň na mieste. Koncom mesiaca sa konečne situácia ustáli a vy budete spokojní.

Váhy 24.9. – 23.10 – Päťka palíc, Štvorka mečov, Sedmička mečov
Láska: Očakáva sa od vás úloha sudcu v rodinnom nešváre. To vám vôbec nikto nezávidí. Pamätajte, že akýkoľvek výrok bude znamenať jednu urazenú stranu. Nedajte sa do sporu zatiahnuť a pre istotu si vyskúšajte dopredu diplomatické odpovede.
Práca: Dlhodobá stagnácia nie je pre vás prijemná a užitočná, preto sa snažte spätnou analýzou problému odhaliť i napraviť vlastné chyby. Nesnažte sa byť za každú cenu neovplyvniteľní. Na konci mesiaca budete musieť riešiť vážne životné rozhodnutia.
Zdravie: Ustrnutie vo vašich problémoch naznačuje, že konkrétny zdravotný problém vám nedovoľuje pohnúť sa z jedného miesta. Pokúste sa hľadať chybu a spracujte ju. Ak sa necháte ovplyvniť, tak potom v polovici mesiaca očakávajte zlom. Zlepší sa zdravotná aj medziľudská situácia.

Škorpión 24.10. – 22.11 – Šestka pohárov, Trojka mincí, Rytier pohárov
Láska: Šanca zoznámiť sa s človekom, ktorý vás svojimi duševnými kvalitami zaujme na prvý pohľad, je vynikajúca. Okrem sympatie zbadáte, že máte podobný vkus a záujmy, či návyky. Tieto spoločné črty však môžu byť iba povrchného charakteru, tak sa príliš do ružových sietí nezamotajte.
Práca: Popravde podobne práve teraz vynakladáte nesmierne úsilie a žijete v plnom nasadení. Napriek tomu všetkému môže byť vaša situácia nestabilná. Nech robíte čokoľvek, vždy sa nájde nejaký dobrák, ktorý vám s radosťou hodí polienko pod nohy. Preventívne sa poistite.
Zdravie: Čím skôr začnete venovať pozornosť zdravotnému stavu, tým skôr sa zbavíte problémov, ktoré vám už dlhšie nedajú spať. Nepodceňujte svoje zdravie, máte len jedno a malo by vám na ňom viac záležať. Nájdite si čas navštíviť lekára – odborníka.

Strelec 23.11 – 21.12 – VIII Sila, VII Voz, XV Diabol
Láska: Majte pod kontrolou vlastný pud naladený na neskrotnú erotiku. Mohli by ste vážne ohroziť stabilitu svojho stáleho vzťahu. Ťažko sa ubránite žiarlivým výstupom, keď neodoláte. Jedinou ochranou vo vašej situácii zostáva priateľské povzbudenie dobrých kamarátov alebo kamarátok.
Práca: Túžba vo vás po víťazstve a vôľa zvíťaziť budú vo vás prevládať začiatkom mesiaca. Avšak vaše prílišné mudrovanie môže viesť k ničeniu starých vzťahov. Napriek tomu koniec mesiaca prináša so sebou nový smer a cestovanie.
Zdravie: Začiatkom mesiaca váš život môžu skomplikovať prekážky a odpor zo strany iných ľudí a budete musieť zabojovať, aby ste ich prekonali. Vnútorná sila vás nesklame a váš duchovný rast, citová spokojnosť či fyzické zdravie budú neobmedzené.

Kozorožec 22.12. – 20.1 – II Veľkňažka, Dvojka mincí, Deviatka pohárov
Láska: Držíte sa hesla, že múdrejší ustúpi. Neviete, čo sa to s vami robí, lebo ste iní, ako ste boli včera, predvčerom. Prebudila sa vo vás ľudskosť, ktorú ste tak dlho v sebe prehliadali. Nenechajte ju zaspať, vám sa nevyplatí byť na druhých zlí. Hlavne, ak vám majú dať niečo nezaplatiteľné.
Práca: Buďte vytrvalí a načúvajte iným. Pomôže vám to pri dosahovaní vašich budúcich cieľov. Aj keď chcete nekompromisne presadzovať vlastné záujmy, nezabudnite si zachovať ľudskú tvár a buďte praktickí. Dajte si pozor, aby ste nestrašili svojou odvahu iných.
Zdravie: Dávajte si pozor na svoje zdravie. Zdravotné ťažkosti si spôsobujete nesprávnou životosprávou. Zmeňte stravovacie návyky a získate zdravý spánok, dobrú náladu a sympatie najbližšieho okolia. Dôležité je prebúdzať sa so sviežosťou a pocitom oddychu. To ostatné príde.

Vodnár 21.1 – 19.2 – Osmička mečov, Kráľovná mečov, Osmička palíc
Láska: Vaše trápenie pochádza z mysle a tam hľadajte i riešenie. Zraňovať sa neopodstatnene nie je prospech veci, ak nie je opodstatnená. Dokonale sa sústreďte na danú vec a čo najlepšie zvládnite vytýčenú cestu. Mali by ste vyhľadať veštca alebo nejakého vykladača osudu.
Práca: Nerozhodnosť alebo strach brzdí váš postup. Môže sa dostať do stiesňujúcej situácie, preto že ste odmietli vidieť pravdu. Niekto s vami manipuluje, alebo sa správa mimoriadne necitlivo k vašej osobe. Problémy vám pomôže vyriešiť vaša usmernená vnútorná energia alebo ctižiadosť.
Zdravie: Nadobúdate pocit, že život je jeden kolotoč. Ženiete sa rýchlo dopredu, ale zabúdate pri tom na svoje zdravie. Nemusí sa vám to vyplatiť. Vyplytvaná energia sa rovná strateným príležitostiam. Šetrite sa. Nič naozaj podstatné vám neujde.

Ryby 20.2. – 20.3 – Desiatka pohárov, Kráľ mečov, Rytier mincí
Láska: Ste ako silný strom zapustený v zemi a aj keď občas rozmýšľate o veciach, ktoré vám môžu chýbať, máte dostatok toho najcennejšieho, lásky. S partnerom vychutnávate vaše chvíle v spoločnosti jeho a vašich priateľov či rodiny. Len zavrite oči a užívajte si.
Práca: Hranice vnemov budete mať ostré a presné, žiadny vonkajší podnet sa nerozplynie. Môžete to využiť hlavne v práci. Všímajte si všetky nedostatky a ihneď ich odstráňte. Potlačte akúkoľvek unáhlenosť, ktorá by vás neskôr mohla mrzieť.
Zdravie: Pocítite v sebe veľa energie a odvahy. Vhodný čas urobiť niečo, čoho sa stále bojíte. Márne by vás bolo krotiť. Bežte si za tým, za čím ste v posledných mesiacoch nemali silu sa dopracovať. Zaznamenáte prevažne dobré výsledky, hlavne v oblasti realizácie.

Tarot-horoskop pre časopis Jasnovidka spracovala: Zlatica Mokráňová

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu
Tvorba horoskopov

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online

Zlatica
V preferovaných nástrojoch so spirituálnom podstatou sa opiera o čítanie symboliky čísel, tarotových obrázkov, o lunárnu astrológiu, arteterapiu, regresnú terapiu, energo-informačnú medicínu, parapsychológiu a rada sa s Vami podelí o svoje poznatky, zručnosti a skúsenosti.