Karta Witch Tarot

Tarot dňa s Witch v 44. týždeň roku 2020

Zapáľme svetlo nádeje, porozumenia, lásky a radosti v dnešnú magickú noc splnu Luny. Nech nás svetlo uzdravenia sprevádza tmavšou časťou roka a dá pokoj všetkým dušiam. Sledujte náš výklad Witch Tarotu denne na Instagrame a Facebooku.

26.10.2020 – XVII. Hviezda 
Zaoberáme sa svojim duševným životom. Ideme veciam až „na kosť“. Môže ísť o náročný, ale aj krásny proces, rovnako ako pozerať na vzdialené hviezdy na oblohe. Osloboďme sa od zbytočností a inštinktívne chyťme svoju zlatú rybku.

27.10.2020 – Skúška kameňov – Vypálené znamenie 
Dosť ponižujúca scéna na obrázku udáva tému dňa. Náš vzťah k milovaným ľuďom je chrámom a našim duchovným domovom. Starajme sa o vzájomnú dôveru v nich, aby nebolo neskoro. Nenechajme sa označkovať. Sme totiž všetci rovnocenné a jedinečné bytostí.

28.10.2020 – 2 metiel – Tanec čarodejníc 
Vzduch ako ríša myšlienok, ideálov a ducha je naším domovom. Zrelé jablká sú ako čas zberu úrody. Tanec dvoch ľudí ako prejav nadšenia a toho, čo ich spája na cestách životom. Je ale iba jedna metla. Pouvažujme, čo nám chýba a čo rozčuľuje. A nadchnime sa pre nové fantastické nápady.

29.10.2020 – XVIII. Luna 
Blíži sa spln. Emócie si s nami kruto zahrávajú ako so vzdialenými čarodejnicami na obrázku. Pôsobenie Luny na myseľ umocňuje rybník, na ktorom sa zrkadlí plný Mesiac. Niektoré veci sa zviditeľnia. Túžby z podvedomia vystúpia na povrch ako žaba na lekno. Dôvody, prečo sa určite udalosti dejú, sú v nás samotných. Máme znova šancu ich pochopiť a vo vzťahoch sa zamerať na spoločné záujmy, nie rozdiely.

30.10.2020 – 4 Kotlov 
Ku stolu! Oslava – Výzva zdieľať svoje pocity s priateľmi je jeden zo spôsobov ako prejaviť šťastie. Zažívať porozumenie. Osol a baran sú dva balansujúce pudové aspekty, ktoré upozorňujú na prehliadanie drobných pocitov. Vysporiadajme sa so zabudnutými pocitmi a otvorene prejavme city. Buďme k sebe úprimní. Odsunuté veci sa totiž teraz vracajú.

31.10.2020 – Skúška Kotlov 
Sabat čarodejníc s tancom – Vrelé a trvalé city pretiekli cez okraj kotla. Dva horiace ohne v popredí symbolizujú pár a kamene stálosť. Čarodejník v strede zisťuje, pre ktorú ženu jeho srdce vzplanulo. Čarodejnice zasa zisťujú, či im stojí za to byť s neverným mužom. Ťažká skúška. Dnes zisťujeme, kam nás srdce vedie.

1.11.2020 – 6 Kameňov – Čarodejnicin pád
Nebeží všetko podľa našich predstáv a padáme do žihľavy? Možno sme sklamali vlastne nádeje a očakávania iných, lenže žihľava je rastlina s liečivým účinkom. Vložená dôvera nesie v sebe nádej aj vo chvíli, kedy urobíme chybu. Keď sa vzdialime inštinktom, tak ako čarodejnica kameňu, plány môžu stroskotať. Mýliť sa je ľudské. Život ide ďalej. Peknú nedeľu, priatelia. ❤️

čarodejnica Zlatica

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

čarodejnica
Venuje sa duchovnému rozvoju a pôsobí v oblasti takzvanej „bielej mágie“ a „veštenia“ už viac ako 20 rokov v tejto inkarnácii. Jej životným sloganom je: "Mám tisíc tvári, mám tisíc mien. Som ilúzia alebo inšpirácia, kto si čo vyberie."