Karta Witch Tarot

Tarot dňa s Witch v 45. týždeň roku 2020

Začiatok novembra charakterizuje pohyb vpred k novým skúsenostiam. Náš duch je voľný. Prekoná každú prekážku a odnesie nás kamkoľvek chceme. Nepotrebujeme čarovať. Stačí využiť most prítomného okamihu a nadchnúť sa. Sledujte náš výklad z Witch Tarotu denne na Instagrame a Facebooku.

2.11.2020 – III. Cisárovná 
Vládkyňa vládne vysoko v oblakoch spoločenskej smotánky. Cez zrkadlo spoznáva sama seba, rozmýšľa nad tým, kto jej daroval kvety a zároveň je voľná ako vtáci v pozadí. Kniha je jej dobrým radcom. Dopriava si čas v samote na slobodné a sebaisté rozhodnutie. Pripomeňme si svoju silu a nezávislosť. Doprajme si toľko času, koľko potrebujeme. Pekný začiatok týždňa.

3.11.2020 – 4 Plamene – Ponáhľaj sa pomaly 
Každý, kto má veľké túžby a plány, potrebuje si dopriať prestávku. Sami si zodpovedáme za striedanie námahy a oddychu v správnom rytme. Prebuďme sa zo snov a v súlade s nevedomím rozvrhnime si ďalšie kroky. Pekne vedome s rozvahou a pokojom.

4.11.2020 – 7 Kameňov – Čarodejná desiata 
Naozaj chceme tú muchotrávku zjesť na desiatu, lebo sa ostatné čarodejnice pozerajú? Nenechajme sa k ničomu nútiť, ani vlastnými očakávaniami. Ak sme sa rozhodli riziko podstúpiť, vypočujeme si rady skúsenejších. Muchotrávka s jedom je aj symbolom smrti a ukončenia neistoty. Len naozaj potrebujeme tak extrémne prostriedky?

5.11.2020 – Eso Plameňov – Čarodejnicin kruh
Oheň je v prenesenom slová význame zápal pre vec, vzor a uprednostňovaný ideál. Kruh je prítomný okamih. Takže, postavme sa do kruhu prítomnosti, zhlboka sa nadýchnime, vydýchnime a s ohnivým nadšením vyslovme: „Teraz prichádzam ja, aby som…“ dokončenie vety je na každom z vás. Pamätajme si tie slová a konajme podľa nich. Veci, ktorými sa necháme dlhodobo nadchnúť, majú najväčšiu silu.

6.11.2020 – VII. Voz 
Čarodejnica, nazvime ju Renáta, letí kolmo hore od obyčajných domov ku hviezdam. Namiesto sobov si zapriahla vtákov. Obdarováva seba slobodou, dobrodružstvom a možnosťou uniknúť od všedného dňa. Môžeme dnes v lunárny deň Pohybu objavovať nové veci alebo stiahnuť sa do samoty. Náš duch je voľný. Prekoná každú prekážku a odnesie nás kamkoľvek chceme.

7.11.2020 – I. Čarodejnica 
Sebavedome sedí na konári. Odložila zvitok i kúzelnú paličku. Pozná magické zaklínadlo aj recept na čarovný nápoj a – necháva schopnosti ležať ľadom.  Ostro a pobavene pozerá do budúcnosti. Chce použiť meč. Načo tajne čarovať, keď môžeme otvorene hájiť svoje záujmy? Priama konfrontácia je žiarivá cesta napĺňajúca hrdosťou. Aspoň v dnešnú sobotu.

8.11.2020 – 6 Metiel – Čarodejnicino putovanie
Keď je k dispozícii most, načo si drať metlu letom. Dnes zvládneme každý prechod aj v myšlienkach a predstavách. Vydávame sa na cestu k novým skúsenostiam. Bieli vtáci nás upozorňujú na nutnosť prehľadu potrebného k osobnej premene. Cez telesné pocity zistíme, čo potrebujeme. Podporme priateľov a tak nájdeme správnu cestu. A pamätajme, že most je tu len pre tento prítomný okamih.

čarodejnica Zlatica

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

čarodejnica
Venuje sa duchovnému rozvoju a pôsobí v oblasti takzvanej „bielej mágie“ a „veštenia“ už viac ako 20 rokov v tejto inkarnácii. Jej životným sloganom je: "Mám tisíc tvári, mám tisíc mien. Som ilúzia alebo inšpirácia, kto si čo vyberie."