Karta zo sady Orákulum vízií s názvom Umožniť odchod

Výklad kariet Orákulum vízií 4. týždeň roku 2021

25.1.2021 – Orákulum vízií – Strážkyňa kľúča k otvoreniu tajomstiev. Nemusíme sa pohybovať práve v prostredí detektívky, aby sme mali záujem odhaliť tajné informácie. V medziľudských vzťahoch je snaha dozvedieť sa tajomstvá prirodzenou potrebou pomáhať druhým. K tomu, aby sme dostali prístup k faktom, postavám a okolnostiam príbehu, potrebujeme kľúč. A kľúčom nemusí byť rébus, len prosté gesto „môžeš mi veriť“. Odpovede, ktoré dnes hľadáme vonku alebo v sebe, dostaneme. Len stačí preukázať, že sme naozaj toho hodni.

26.1.2021 – Orákulum vízií – Cieľ, smer, zámery a plány do budúcnosti potrebujú dnes akciu. Včera nás Strážkyňa tajomstva previedla spletitou sieťou skrytého. Dnes v súlade so 14. lunárnym dňom pred splnom Luny urobme prvý krok. Čítať, vidieť, učiť sa a zažívať nové veci je cesta zajtrajška. Činy sú začiatkom púte dneška. Vykročme s dôverou za splnením snov.

27.1.2021 – Orákulum vízií – 15. lunárny deň Slobody – Umožniť odchod – Zoberme odvahu a dajme mu/jej voľnosť. Ak uletí, nikdy nám nepatril/a. Pokiaľ sa vráti z vlastnej vôle, patril/a. Len slobodná láska znamená skutočne milovať. Dievča na obrázku je väzňom sama sebe, cíti sa v pasci svojich pocitov, presvedčení a záväzkov voči iným. S odvahou púšťa motýľa a čaká, či odletí von cez zamrežované okno alebo zostane. Ako ste na tom vy?

31.1.2021 – Orákulum vízií – Nový začiatok a odpútanie sa od minulosti – Je potrebné odložiť predmety materiálnej alebo symbolickej hodnoty, kariéru, vzťahy, dôverne známe prostredie alebo osobne ideály tak, ako strom púšťa svoje listy. Len vtedy sa oslobodíme a porastieme. Kedykoľvek chceme, môžeme začať znova. Neúspech neznamená spadnúť, ale zostať ležať. Zamyslime sa teda teraz, či už je všetko dokončené a nastal čas postúpiť ďalej.

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“