Karta zo sady Orákulum vízií s názvom Ochrana

Výklad kariet Orákulum vízií 9. týždeň roku 2021

1.3.2021 – Oslobodenie a cesta za snom v prvý deň nového mesiaca podľa Orákulum vízií. Kôň v sklenenej karnevalovej škrupine predstavuje rutinu každodenného života. Pre niekoho upokojujúcu a iného zasa dusí. Skutočný kôň, ktorý rozbíja väzenie všednosti, je ozajstným vnútorným duchom. Sú to naše sny, naše vízie. Obraz nás vyzýva, aby sme nechali za sebou život húpajúceho sa koníka, oslobodili sa a jednali k úžasu ostatných v súlade s najvnútornejšími predstavami.

2.3.2021 – Výživa, ochrana a starostlivosť o iných – Tak ako matka objíma svoje dieťa, aj učiteľ vedie svojho žiaka a guru svojho nasledovníka. Každý udržuje rovnováhu medzi túžbou ochraňovať, ukazovať smer a zároveň dať dostatok priestoru na osobný rast. Môžeme dávať rady, ale nakoniec príde chvíľa, kedy musíme odolať nutkaniu zachraňovať a jednoducho nechať spadnúť. Keď sa dieťa, žiak či nasledovník zdvihne zo zeme, útechou nám je, že sme naučili dobre.

5.3.2021 – Odlúčenosť a samota v ústraní – Osamotená postava sedí pod zlatým klenutým prístreškom na vyvýšenom ostrovčeku, vzdialenom od ostatných, ktoré sa zrkadlia na pokojnej hladine. Kniha je prázdna, nie je čo čítať, ani si zapisovať. Myšlienky sa ako bubliny vznášajú vo vánku. Prichádzajú aj odchádzajú. Rodina, práca, nákupy, svet, to dnes môže počkať. Totiž len nehybné vody ústrania zrkadlia obraz duše neskreslene.

6.3.2021 – Ciele – oddanosť – proces – Alchymista na obrázku stelesňuje úsilie o dosiahnutie premeny nedokonalého v dokonalé, zdravé a večné. Znaky na tvári ukazujú cestu duchovného prečisťovania od olova k zlatu. Symbol zlata sa nachádza v mieste tretieho oka ako dosiahnutie poznania na ceste životom. Nech sa dnes deje čokoľvek, zostaňme sústredení na cieľ. Sebadisciplína sa oplatí.

7.3.2021 – Skladanie kúskov v celok – Mladá žena sedí na moste a metafyzicky spája priestor tam a tu. Jej identita bola pôvodne skrytá nám, ale aj jej samotnej. V podstate hľadá svoje skutočné JA. S každým kúskom skladačky, nachádza odpovede. Každý z nás sa snaží pochopiť, aké je jeho miesto v živote a spojenie s druhými. Po počiatočných pokusoch a omyloch začína obraz naberať jasné kontúry. Čoskoro sa výsledok objaví.

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“