Karty zo sady Orákulum vízií

Výklad kariet Orákulum vízií 10. týždeň roku 2021

8.3.2021 – Lúčenie a zakončenie – Zdržanlivý výraz ženy na obrázku nenapoveda nič o tom, či dopis dostala alebo posiela. Podľa ruže v ruke ide o „zbohom“ alebo „dovidenia nabudúce“ vo vzťahu k milencovi. Letiace vtáky naznačujú, že budúcnosť prinesie návrat. Súčasťou našich životov je neustále lúčenie sa s ľuďmi, vecami, miestami či situáciami. Niektoré robíme s ľútosťou a iné s nadšením. V každom prípade nastal čas obrátiť list a otvoriť sa novým možnostiam.

9.3.2021 – Prístrešie podľa Orákulum vízií – Žena na obrázku premieňa svoje telo a ako symbolický strom poskytuje oporu a bezpečie. Jednorožec pozoruje scénu so záujmom. Žijeme vo fyzickom pohodlí domovov z technickými vymoženosťami. Čo tak zamerať pozornosť na mágiu prírody a duchovnú stránku života?

10.3.2021 – Podpora – vziať na seba tiahu ostatných – Šašo dvíha dievča do výšky a umožňuje jej byť v centre pozornosti divákov. Dobrovoľné sa podriaďuje a skrýva svoju identitu. Jeho počin je podobný dobročinnému daru. Tri karty Sila v pozadí sú potvrdením činu. Zamyslime sa, v ktorých oblastiach poskytujeme morálnu, citovú, fyzickú alabo finančnú oporu. Tento postoj je určite vznešený a správny. Len či nás niekto nezneužíva, aby sme niesli jeho bremeno?

12.3.2021 – V posledný deň pred marcovým novolunim si poupratujme v hlave, v práci, v domácnosti aj vo vzťahoch. Nech sa pustením a odpustením uľaví duši a pôstom telu. A zajtra sa môžeme tešiť na výklady z inej sady kariet.

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“