Karta zo sady Orákulum vízií s názvom Perspektíva

Výklad kariet Orákulum vízií 8. týždeň roku 2021

24.2.2021 – Súzvuk a spoločné ciele v jednote s ostatnými podľa Orákulum vízií. Obraz mladej ženy brodiacej sa cez oplotené jazero s kŕdľom labutí symbolizuje získanie nových priateľov, pocit domova, intenzívneho zblíženia s inými spriaznenými dušami. Tempo a smer je rovnaké. Ich vedomie spojené v jedno. Dnes sa zamyslime, ktoré cesty s inými sú spoločné a prinášajú súzvuk.

25.2.2021 – Vzdialenosť – osamotenosť – perspektíva – Osamelá žena na obrázku z Orákulum vízií kráča po pustej pláži, čo jej poskytuje priestor k úvahám. Ďaleko od vplyvu druhých rozjíma. Vznášajúce sa monolity ako prvky perspektívy ukazujú vzdialenosť. Možno predstavujú problémy, možno zosilňujú osamelosť, možno rozširujú perspektívu možností. Máme dnes nad aktuálnou situáciou nadhľad? Nemali by sme podstúpiť?

26.2.2021 – Hra – nadvláda – prianie otcom myšlienky – Život je kabaret. Hráme svoje role – raz zloduchov a inokedy hrdinov. Nechávame sebou manipulovať a aj my manipulujeme. Hráme vopred pripravený scenár, ale zároveň do neho píšeme. Vystupujeme na javisku sólo, ale aj spoločne s druhými. Môžeme byť v paródii života, kýmkoľvek chceme a nie sme v realite. Vďaka tomu uskutočňujete svoje sny. Pozor, aby sme sa nestratili v roli, ktorú hráme. Skutočnosť totiž klope na dvere. Pekný slnečný piatok, priatelia.

27.2.2021 – Duchovné väzby – spojenie a podaná ruka – Muž v meditatívnom rozpoložení odložil masku. Plameň sviečky mu symbolicky pripomína, že v tomto živote zo spoločenskej role nikdy úplne nevystúpi. Sklenený poklop s obrazom ženy je milovanou bytosťou z minulého života aj duchovnou sprievodkyňou. Dve palice v ruke sú odraz odhodlania ísť ďalej v systéme duality. V dnešný deň splnu Luny sa cez meditáciu spojme s vyšším Ja. Budeme schopní jasnejšie nahliadať na duchovnú podstatu iných a lepšie im vyjsť v ústrety.

28.2.2021 – Útecha, liečenie a starostlivosť – Žena v červenom odeve láskyplne opatruje holubicu so zlomeným krídlom. Červená farba je farbou základnej čakry a pudu sebazáchovy súvisiacej s prežitím. Zlomené krídlo je symbolom zlomenej duše. Proces uzdravovania začína útechou. Láskavým slovom, jemným dotykom, uistením, že sme tu a teraz pre toho druhého. Možno naša duša potrebuje oddych a možno niekto v našom okolí našu pomoc. Starajme sa o ne nežne, aby holubička splašene neodletela.

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“