Anjel so zviazanými krídlami na obrázku karty zo sady Orákulum vízií
Karta zo sady Orákulum vízií s názvom Uväznenie v pasci, obmedzenia

Výklad kariet Orákulum vízií 7. týždeň roku 2021

17.2.2021 – Šťastena – osud – riskovanie – okolnosti – poverčivosť – podľa Orákulum vízií – Život je neustála hra v kocky. Šťastena na obrázku stelesňuje náš základný prístup k predurčeniu. V ruke drží kartu, od ktorej závisí naša výhra alebo prehra. Našimi schopnosťami a vierou je určené, ako vnímame svoje šance. Len ona pozná výsledok. Zamyslime sa, či sa príliš nespoliehajme na priazeň osudu. Sotva zvládame platiť účty a kupujeme si los? Dôležité rozhodnutia nechávame na „nádej“? Pokiaľ áno, tak veľa šťastia a držme si palce.

18.2.2021 – Uväznenie v pasci – obmedzenia – prekážky – komplikácie cez Orákulum víziíAnjel so zviazanými krídlami nám ukazuje, ako vyzerá naša duša, keď dovolíme skutočným alebo imaginárnym prekážkam, aby nás limitovali či väznili, a to z dôvodu nedostatku sebavedomia alebo ochromujúceho strachu. Voľnosť a vzlet sa nám do duše vráti, keď sa k obmedzeniam postavíme s vôľou tvárou v tvár. Meč oslobodenia máme stále k dispozícii.

20.2.2021 – Prijatie a prispôsobenie – Dáma na karte zo sady Orákulum vízií mení vzhľad, aby bola v jednote s tými, ktorým sa prispôsobila. Zobák premieňa jej vonkajšiu osobnosť. Každý z nás potrebuje byť utvrdzovaný v prijatí inými. Každý z nás potrebuje niekam patriť. Uznanie blízkych je silná motivácia. Napriek túžbe po prijatí, je však treba zostať vernými sami k sebe. Naozaj je nám dobre v tom Ja, za ktoré sa považujeme?

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“