Karta zo sady Orákulum vízií s názvom Zrkadlá
Zrkadlá neklamú, posadnutosť márnivosti - áno ako hovorí prostredníctvom karty Orákulum vízií

Výklad kariet Orákulum vízií 6. týždeň roku 2021

11.2.2021 – Orákulum vízií – Reflexia – ohliadnutie späť – Máme tu novolunie a zároveň posledný deň v roku Kovového Potkana. Úspechy aj zlyhania sú za nami. Už ich nezmeníme. Muž na obrázku v retro štýle premieta karty bez zainteresovaného výrazu v tvári. Minulé udalosti teraz oživíme v spomienkach a s nadhľadom urobíme rozhodnutia do budúcnosti s väčšou rozvahou. Dobré aj zlé má hodnotu lekcie, z ktorej sme sa poučili a nastal čas posunúť sa ďalej.

12.2.2021 – Magický dátum a prvý deň roku Strieborného Byvola nám postava z Orákulum vízií ukazuje vyzbrojenie informáciami. Posudzovanie situácie je však proces, do ktorého sa zapája aj intuícia a metafyzické schopnosti. Informovanosť nám poskytuje síce solídnejšiu základňu, len môže zahltiť nepodstatnými detailami. Zapojme praktické uvažovanie a pre les uvidíme aj strom.

13.2.2021 – Orákulum vízií – Zrkadlá neklamú, posadnutosť márnivosti – áno. Pruh svetla v tmavej miestnosti osvetľuje osamelú postavu žijúcu vo svojom izolovanom svete. Znova a znova sa v zrkadle uisťuje o svojom klame dosiahnuť ideál. Pozrime sa aj my do zrkadla na svoj pravdivý odraz očami priateľov a zbavme sa márnivosti svojho ega. Alebo proste len poďme do prírody.

14.2.2021 – Tvorivosť a predstavivosť podľa Orákulum vízií – Každý deň je ako nové plátno pripravené k maľbe. Namaľujme dnes obraz plný života a šťastia, aby sme na konci dňa nehovorili, že sme mali zažiť niečo iné.

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“