Karta Osho Zen Tarot s názvom Prielom

Tarot dňa s Osho Zen v 38. týždeň roku 2020

Pred novom Luny prichádza Majster a Prielom. Počas novu Luny Zmena, aby sme mohli precítiť Nevinnosť malého dieťaťa. Keď si uvedomíme Myseľ, tak získame Odvahu vyrásť v celej svojej kráse. Sledujte náš tarotový výklad denne na Instagrame a Facebooku.

14.9.2020 – Majster
V lunárny deň Liečenia v nás Majster môže vyprovokovať túžbu húsenice stať sa motýľom. Majster totiž neučí pravde, tá sa nedá naučiť. Odovzdáva niečo, čo je za slovami. Je to prenos. Je to energia. Je to synchronicita. Stačí k nemu pristúpiť s veľkou láskou, dôverou a otvoreným srdcom. Nech už je ním pre nás ktokoľvek.

15.9.2020 – XI. Prielom
Každý z nás sa občas dostane do situácie, kedy má už všetkého dosť. Má pocit, že ma odhodiť všetko, čo ho zväzuje, ťaží a obmedzuje. Smelo do toho! Využime silu solar plexu a rozbime konštrukcie obmedzení, aby životná energia zasa voľne prúdila v lunárny deň Zeme.

16.9.2020 – X. Zmena
V posledný deň pred novom Luny sa koleso osudu otáča. Nastáva zmena. Život sa neustále mení, vyvíja, umiera a rodí. Jedinou istotou je pohyb. Keď si túto zákonitosť protikladov uvedomíme, vstúpime do svojho stredu a zároveň vystúpime z kolobehu von. A urobíme zmenu. Veľa šťastia!

17.9.2020 – XIX. Nevinnosť
Keď v prvý lunárny deň plánovania odhodíme všetko, čo nám dali druhí, zostane nám nevinnosť. Nie nevedomá nevinnosť malého dieťaťa. Tá je detinská a v nebezpečenstve života nahrádzaná nedôverou a pochybnosťami. Ale múdra nevinnosť plne prežívaného a prijímaného zázraku života. Znova sa stávame znovuzrodenými deťmi ⚜️

18.9.2020 – Eso mrakov – Myseľ – Vedenie
Stav vedomia, v ktorom ovládneme myšlienky svojej mysle, je prístupný každému. Dnes v lunárny deň očisty sa nám ponúka možnosť načrieť do hlbokého kľudu svojej bytosti a zažiť krištáľovo čistú jasnosť mysle. Zažiť existenciálne pochopenie. Lebo kvetina, ktorá si uvedomila sama seba, už nepotrebuje chodiť do tej istej triedy v škole života.

19.9.2020 – 3 mrakov – Myseľ – Izolácia
Kedysi sme sa rozhodli uzavrieť bolesť v sebe. Veď silní ľudia neplačú. Tak nás učili. Držíme sa. Stačí mala trhlina a bolesť zacítime znova. Lenže jedine slzy majú silu roztopiť ľad. Jedine plač nám umožní pustiť bolesť, prejaviť citlivosť voči sebe a konečne sa uzdraviť. V lunárny deň sebaobrany si dovoľme autenticky cítiť. Nepotrebujeme hranice, ale splynúť v láske a radosti ♥️

20.9.2020 – VIII. Odvaha
Keď sa v živote dostaneme do obtiažnej situácie, máme na výber z dvoch možností. Buď budeme hľadať niekoho, koho za stav obviníme, alebo sa postavíme vyzve tvárou v tvár a vyrastieme. Kvetina na obrázku v 4. lunárny deň Poznania nám ukazuje, že nadšenie vedie z tmy do svetla. Že odvaha semiačka vyrásť do kvetu, je vlastne možnosťou prejaviť sa v celej svojej kráse.

Vaša numerologička

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

Petronela
Mystika.sk - Hviezda na nebi záhad - vypracuje Vám písomné numerologické a tarotové analýzy a prevedie Vás symbolikou čísel a tarotov aj prostredníctvom článkov, konzultácií, seminárov a kurzov.