Tarotová karta Osho Zen Tarot s názvom
XII. Nové videnie

Tarot dňa s Osho Zen v 39. týždeň roku 2020

Začíname týždeň s definíciou skutočnej lásky cez tarotové karty Milenci, pokračujeme Dokončením skladačky a cez emocionálny sen sa dopracujeme k Novému videniu a celistvosti. Keď ovládneme myseľ a zistíme, kto vlastne sme, môžeme zažiť pocit Úderu blesku. Sledujte náš tarotový výklad denne na Instagrame a Facebooku.

21.9.2020 – VI. Milenci
Čo je láska vie iba málokto. Existuje celé spektrum vzťahov medzi nebom a zemou. V najpozemskejšej forme ide o sexuálnu príťažlivosť, ale to nie je skutočná láska. Naozajstná láska rešpektuje jedinečnosť toho druhého. Je založená na slobode, nie očakávaniach a potrebe. Pomáha nám stať sa celistvými na hlbšej úrovni Ja a nesie nás vyššie k univerzálnej láske. Pekný začiatok týždňa ♥️

22.9.2020 – XXI. Dokončenie
Posledná časť skladačky dnes zapadá na mieste tretieho oka a sme schopní vnímať celý obraz poskladaný z kúskov. Čokoľvek doteraz pohlcovalo náš čas, končí. Dokončenie otvára priestor pre niečo nové. Oslavujme koniec starého a začiatok nového ?

23.9.2020 – 6 vody – Emócie – Sen
Všetci snívame sen o dokonalom človeku, o svojej spriaznenej polovici duše. Detinský sen naplniť svoje potreby cez niekoho iného. Symbiotická túžba vrátiť sa do bezpečia lona matky. Šťastie však plynie z vnútorného bohatstva, vyspelosti a koľko lásky vieme rozdávať.

24.9.2020 – XII. Nové videnie
Ôsmy lunárny deň je dňom očisty. Nielen tej fyzickej, ale aj očisty od opakujúcich sa problémov. Nové videnie nám v obraze ukazuje nespočetné množstvo dimenzií života. Sú nám k dispozícii. Existujú spolu temné aj svetlé, ľahké aj ťažké, štvorec, kruh aj trojuholník. Prestupení všetkými farbami života, otvorení pravde presahujeme dualitu, telo aj myseľ, stávame sa celistvými a VIDÍME.

25.9.2020 – Páža mrakov – Ovládnutie mysle – Myseľ
Presne takto ako na obrázku vyzerá hlava, v ktorej myseľ sa stala pánom nad naším životom. Myseľ je užitočný pomocník, no myšlienky nie sme my. Obklopujú nás ako mraky na oblohe. Až keď ich rozoženieme, uvidíme jasnú realitu a nadobudneme duchovné vnímanie. Prajem vám čistú oblohu v hlave. Pekný piatok ☺️

26.9.2020 – XV. Podmieňovanie
Bol raz jeden lev, ktorý vyrastal medzi ovcami. Kým mu iný lev neukázal jeho obraz na hladine rybníka, myslel si, že je ovca. Čo si myslíte vy o sebe? Obraz osobnosti vychádza z vlastnej skúsenosti alebo z názoru iných? Prebuďme dnes spiaceho leva v nás. Robme slobodne, čo sa nám zachce a prejavme individualitu. Nie sme predsa ovce. Peknú sobotu!

27.9.2020 – XVI. Úder blesku
Lunárny deň Tradícií sa preklápa do 11. lunárneho dňa Rozvoja. Možno sa naše vnútro otriasa pocitom spochybnenia bezpečia. Pozrime sa na deštrukciu s odstupom. Veď po požiari je zem pripravená a po búrke je čistý vzduch. Aj dobre mierená rana môže byť veľmi poučná. A my vyjdeme z trosiek silnejší a otvorenejší voči novým skúsenostiam. Peknú nedeľu.

Vaša numerologička

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

Petronela
Mystika.sk - Hviezda na nebi záhad - vypracuje Vám písomné numerologické a tarotové analýzy a prevedie Vás symbolikou čísel a tarotov aj prostredníctvom článkov, konzultácií, seminárov a kurzov.