Karta Osho Zen Tarot Kráľovná dúhy s názvom Rozkvet

Tarot dňa s Osho Zen v 37. týždeň roku 2020

Vnútorný hlas počujeme najlepšie, keď ženskými kvalitami v nás ovládneme emócie aj telo. Výzvou je Potlačenie a podnetom Prežívanie a Účasť. Úspech je zaručený. Sledujte náš výklad tarotovej karty dňa na Instagrame a Facebooku.

7.9.2020 – II. Vnútorný hlas
Niekedy máme v hlave riadny zmätok. Počujeme veľa hlasov a každý z nich sa nás snaží nejako ovplyvniť a získať prevahu. Vnútorný hlas, ale nehovorí slovami, ale jazykom bez slov –  jazykom srdca. Ponorme sa do ticha vlastného stredu v 20. lunárny deň nadhľadu. Pohodový začiatok týždňa, priatelia.

8.9.2020 – 10 ohňa – Činy – Potlačenie
Desiatka činov v lunárny deň Pohybu zobrazuje potlačené svetlo v nás. Príliš sme vychádzali v ústrety požiadavkám a očakávaniam iných na úkor vlastnej vízie. Sme plní veci, ktoré sme chceli urobiť, ale kvôli plneniu spoločenskej role sme neurobili. Je treba nájsť spôsob ako nahromadené napätie uvoľniť. Vyjdime si do prírody, zakričme pod šírim nebom, zabúchajme do vankúša, proste čokoľvek, čo vytrasie energiu a ona bude zasa voľne prúdiť ♥️

9.9.2020 – 3 ohňa – Činy – Prežívanie
V numerologicky magický deň transformácie a v lunárny deň Múdrosti si doprajme prežívanie. Jemne sa dotknime stromu života, započúvajme sa do šepotu jeho lístia. Doprajme si prežitok, ktorý môžeme zachytiť do denníku, na film alebo založiť ako spomienku do albumu. Ešte skôr ako vykročíme zajtra vpred.

10.9.2020 – Kráľovná vody – Ovládnutie emócií – Prijímanie
Kráľovná vody je poslom obdobia neohraničenosti, vďačnosti za všetko, čo život prináša, bez očakávaní a bez požiadaviek. Poslom bezpodmienečného prijímania. V dnešný lunárny deň Ochrany rozpustíme všetky prekážky citlivosťou, intuíciou a súcitom. Pravda býva totiž odhalená cez umenie načúvať druhým ?

11.9.2020 – 6 ohňa – Činy – Úspech
Za svoju ochotu postaviť sa životným výzvam môžeme dnes zažívať a oslavovať vrchol slávy. V lunárny deň Medveďa si užime jazdu na tigrovi a pamätajme, že „aj toto pominie“.  Raz sme hore a raz dole. Radujme sa z obidvoch pólov a neprepadajme ani jednému.

12.9.2020 – Kráľovná dúhy – Ovládnutie tela – Rozkvet
V 25. lunárny deň, kedy sa plnia proroctvá a v deň, keď má meniny Mária, k nám prichádza Kráľovná dúhy. Dnes sa môžeme cítiť ako záhrada plná kvetín v rozkvete, zavlažovaná požehnaním. Podeľme sa so všetkými o úrodu, vôňu a nektár kvetín, o radosť. Lebo to je skutočná láska.

13.9.2020 – 4 ohňa – Činy – Účasť
Svet je tak krásny a mnohokrát žijeme radšej v kalužiach vlastného utrpenia. V lunárny deň kontaktov dostávame možnosť vytvoriť spoločne so spriaznenými bytosťami niečo väčšie a krajšie ako by sme zvládli sami. Stačí opustiť pozíciu diváka a stať sa účastníkmi.

Vaša numerologička

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

Petronela
Mystika.sk - Hviezda na nebi záhad - vypracuje Vám písomné numerologické a tarotové analýzy a prevedie Vás symbolikou čísel a tarotov aj prostredníctvom článkov, konzultácií, seminárov a kurzov.