Karta zo sady Orákulum vízií s názvom Osud
Embryo v ruke anjela na obrázku karty zo sady Orákula vízií

Výklad kariet Orákulum vízií 3. týždeň roku 2021

18.1.2021 – Orákulum vízií – Príťažlivosť a omámenie – Určite každý z nás aspoň raz stretol svoju femme fatale. Mohla byť v rôznom prestrojení, rôzneho pohlavia a nemusela mať ľudskú podobu, ale prišla v podobe situácie, miesta či výzvy k činu. Kto alebo čo je dnes našou vábničkou? Možno prepadáme čaru niekoho, niečoho, uvedomujeme si nebezpečenstvo, hádžeme opatrnosť za hlavu a necháme sa priťahovať. Zamyslime sa, komu a čomu nedokážeme odolať s rizikom neblahých dôsledkov?

19.1.2021 – Spomienky, životné lekcie a minule rozhodnutia – „Pamäť je denník, ktorý si všetci nosíme so sebou.“ Oskar Wilde

21.1.2021 – Orákulum vízií – Zázrak stvorenia, ochrana a osudAnjel strážny sleduje zrodenie toho, nad kým bude bdieť. Chápe hodnotu a krehkosť nového života a ochraňuje ho. Čakry a znamenia okolo stredu hovoria o úlohe osudu a predurčenia. Čo však bude v živote dosiahnuté a akým spôsobom, nie je určené len osudom, ale aj slobodnou vôľou a rozhodnutiami. Tak, čo precítite dnes prítomnosť anjela strážneho, spoľahnete sa na osud alebo sa vedome rozhodnete?

22.1.2021 – Orákulum vízií – Minulosť a budúcnosť = nový začiatok – Žena na obrázku drží v rovnováhe kľúč k pochopeniu a poučenia sa z minulosti, zároveň kľúč k novým príležitostiam a na druhej strane zrkadlo, ktoré užitočne vytvára obraz skutočnosti a dáva podnety k úvahám. Dole sú dve knihy. Jedna popísaná na poslednej strane a druhá nepopísaná na prvej strane. Je čas odložiť popísaný list a napísať novú kapitolu života.

23.1.2021 – Orákulum vízií – Liečenie človeku vracia celistvosť. Liečivé účinky má láska. Posvätnú moc má ozdravná energia láskyplného priateľstva. Žena na obrázku oddychuje v dokonalom kruhu svetla a ruky štyroch živlov ju liečia. Pripomeňme si, že jedným z hlavných dôvodov, prečo tu sme, je milovať a najsilnejšou mágiou je obyčajný dotyk a priateľské gesto. Pekný víkend, priatelia!

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“