Karta zo sady Orákulum vízií s názvom viera
Na obrázku zo sady Orákula vízií sa nachádza muž so zaviazanými očami a rôznymi talizmanmi

Výklad kariet Orákulum vízií 2. týždeň roku 2021

11.1.2021 – Produktivita a organizácia cez Orákulum vízií – V živote je to rovnaké ako na obrázku viktoriánskej krajčírky. Každý deň, nielen v pondelok, berieme myšlienky, veci, ľudí ako nite a šijeme nimi unikátny vzor. Každé vlákno má svoje miesto a spolu tvoria širokospektrálny obraz nášho života. Zamyslime sa dnes, či v záujme dokonalosti nelipneme puntičkársky na detailoch. Umožníme každej bytosti v našom živote, aby sa mohli rovnocenne prejaviť.

12.1.2021 – Orákulum vízií – Rozjímanie a analýza v posledný deň pred novoluním. Naše vedomie je požehnaním aj bremenom. Má schopnosť hodnotiť aj spochybňovať. Vieme premýšľať o variantoch a možnostiach v minulosti aj v budúcnosti. Ľutovať, čo sme urobili, čo neurobili, aj obávať sa, či radovať na to, čo príde. Stíšme sa a myšlienky pozorujeme ako oblaky na oblohe. To podstatné prezradí hlas srdca.

13.1.2021 – Orákulum vízií – Ranný nov Luny nám prináša meditatívny snový stav. Vhodný čas na oddych a únik. Nasaďme si nočnú čiapku, papuče, sadnime na magickú skrinku a môžeme sa vznášať s anjelmi do najvyšších výšin alebo padať s diablami do najtemnejších hlbín. Len nezabudnime na lapač snov. Čo si vysnívame, v závislosti od interpretácie, môže byť pravdivou víziou, ale aj bludom veľmi vzdialeným od skutočnosti.

14.1.2021 Orákulum vízií – Vystaviť sa nebezpečenstvu je niekedy viac bezpečné ako sa mu zo strachu vyhýbať. V príbehu o Červenej Karkulke je nebezpečenstvo skryté v prestrojení. Ak sa necháme oklamať, ponesieme následky. Je všetko naozaj ako má byť? Takže, možno cítime, že niečo nie je v poriadku, je inak, inštinkty sú v pohotovosti, zmysly zaostrené – Čo si vyberieme? Obozretnosť alebo odvahu?

15.1.2021 – Orákulum vízií – Rovnováha vyžaduje zhodu v cieľoch a prianiach. Obe strany však musia vziať do úvahy postavenie toho druhého. Ak jedna strana nedokáže spolupracovať, dôjde k strate balansu. Aj keď sme rozdielni, môžeme fungovať v jednote. Stačí zmeniť svoju pozíciu, stanovisko, smer a hlavne prejaviť ochotu spolupracovať vo vzájomnej zhode.

16.1.2021 – Orákulum vízií – Nekonečno obsahuje nesmierne množstvo náhodných možností v dokonalom poradí nad ľudské chápanie. Poskytuje dostatočný základ možného, ktorý môžme uchopiť len našou nekonečnou ríšou predstavivosti. Dnes si máme uvedomiť, že naše osobné ciele, akokoľvek fantastické vo veľkosti teórie relativity alebo Shakespearových diel, sú realizovateľné. Jediné, čo je treba vynaložiť, je čas a úsilie. Náročné veci totiž trvajú dlhšie a tie nemožné len o kúsok dlhšie. Peknú tvorivú sobotu, priatelia.

17.1.2021 – Orákulum vízií – Viera a presvedčenie – Viera býva slepá ako muž so zaviazanými očami. Darwinovská schéma vývoja človeka na pozadí zlatých symbolov rôznych náboženstiev pôsobí protikladne, ironicky a v kombinácii s červenou farbou až tragicky. Všetko sú to len presvedčenia, ktoré spochybňujú tie ostatné. Dnes sa zamyslime, či a ak áno, kedy a pri kom, sa stávame slepými k vnútornej pravde. Môžeme veriť, a vieru podoprime rozumom.

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“