Karta zo sady Orákulum vízií s názvom čas a život
Na karte Orákula vízií je žena s presýpacími hodinami

Výklad kariet Orákulum vízií 1. týždeň roku 2021

4.1.2021 – Vytvor si svoj horoskop na rok 2021 – Arteterapeutické koláže vám ponúkam na inšpiráciu ako možno vnímať víziu udalostí v tomto roku z pohľadu bytostí v rôznych osobných ročných vibráciách. Uhádnete ktorých vibrácií čísel? 🎰 Skúste napísať do komentárov a jedného/jednu z vás odmena v podobe krátkej on-line konzultácie neminie. 🍀 Ďakujem dievčatám za možnosť zdieľania ich výtvorov. 🙂 Máte záujem o arteterapiu? Kontaktujte ma.

5.1.2021 – Pomoc a podpora – Vzdelávame sa, cvičíme, spadneme a znova vstaneme, aby sme pokračovali v úsilí. Cez pokus a omyl dosahujeme pokrok. Holubice na obrázku symbolizujú pomoc. Podpora môže mať rôzne podoby vo fyzickej rovine alebo aj v psychickej. Neodmietajme ju, ale ani sa na ňu nespoliehajme.

7.1.2021 – Orákulum vízií – Jednanie s druhými – Nás život určujú vzťahy – rodina, partneri, priatelia aj nepriatelia. Niektorí sa mihnú v našich životoch ako kométa na nočnej oblohe a iní zostanú na obežnej dráhe natrvalo. Fotografický prístroj na obrázku premieta v rámčekoch tých, ktorí zohrali nejakú úlohu v našom živote. Nekonečné množstvo kombinácií približovaní a vzďaľovaní sa, sú ako kozmický tanec. Kto hrá vo vašom živote akú rolu? Kto je kométa, či obežnica? Stojí to za zamyslenie v 24. lunárny deň, kedy sa napĺňajú rodové kliatby, ale aj požehnania na nové začiatky.

9.1.2021 – Čas a život cez Orákulum vízií – Čas je najväčší zlodej, postupne všetko berie a nič nám nevracia. Čas nám nepatrí, máme ho len prenajatý k dočasnému užívaniu. Presýpacie hodiny v tvare ležatej osmičky v nás vyvolávajú ilúziu, že môžeme a začíname zakaždým odznova, lebo sa dostávame do rovnakých situácií. Lenže sú to iba obchádzky v jednej životnej ceste. A keď sa piesok z hodín vysype, zostanú prázdne. Jediný spôsob ako čas využiť je prežívať každý okamih naplno. Poďme na to!

10.1.2021 – Očakávanie správy – Tlkot hodín odpočítava čas, ktorý zostáva. Mladá žena čaká, spiaci pes a zvädnutá ruža naznačujú, že už dlhšiu dobu a ručičky na hodinách, že je už príliš neskoro. Čakanie na čokoľvek nespočíva iba v trpezlivosti. Dostali sme nejakú lehotu alebo nejakú lehotu sme dali. Zamyslime sa, máme ešte nejakú šancu, alebo sme ju nenávratne premárnili?

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“