Obrázok karty zo sady Orákulum vízií

Výklad kariet Orákulum vízií v 53. týždni roku 2020

28.12.2020 – Orákukum vízií – Ilúzia – V dnešnej dobe si zvykáme viac na virtuálne poznanie vzdialenej reality ako na fyzické poznávanie prostredníctvom zmyslov. Prichádzame tým o možnosť praktického hodnotenia na základe spätnej väzby. Nové paradigmy interakcie však deformujú perspektívu obrazu. Zamyslime sa dnes nad tým, v akej virtuálnej bubline žijeme.

29.12.2020 – Orákulum vízií – Pokušenie verzus sila vôle – Vraví sa, že zakázané ovocie najviac chutí. A to aj napriek tomu, že vo vážnejšej podobe tým ohrozujeme svoje zdravie, vzťahy k druhým a prichádzame o vnútorný pokoj. Nakoľko sme schopní odolávať a zvážiť dôsledky hovorí o sile vôle, charaktere a pevnosti. Rozhodnutie vzdať sa alebo odolať, určuje nás ďalší osud ako v tanci diabla a Salome na obrázku.

30.12.2020 – Orákulum vízií – Harmónia – Súlad s ostatnými sa nedosahuje v izolácii. Súlad vo vzťahoch sa dokonca nedosahuje, ani keď všetci spievajú to isté a hrajú ten istý tón. Niekedy môžeme spolupracovať s inými v ich rytme na báze vzájomnej dohody. Inokedy je fajn vystúpiť rozhodne sami za seba bez ústupkov voči všeobecnému blahu.

31.12.2020 – Orákulum vízií – Okamih v čase – Hodiny odbíjajú posledné hodiny, minúty a sekundy do konca roka 2020. Mladá žena na obrázku sa stíšila v meditatívnom stave pozorujúc pohyb lekna. Čas sa na okamih zastavil v jednote s vlastným vesmírom. Všetky starosti, obavy a negativita zmizli. Existuje len pokoj a mier. A ten vám prajem aj v každom kroku roku 2021.

3.1.2021 – Rozlet fantázie – Rok 2021 charakterizuje vibrácia čísla 5, symbol slobody, rovnako ako na karte Orákula vízií. Môžeme snívať, dúfať a urobiť ďalší krok vpred s dôverou. Najskôr si však v súlade s hlasom vnútorného duchovného vodcu ujasnime plán a pripravme sa. Môžeme sa vzdelávať, cvičiť a opatreniami zvýšiť šance na úspech. Vyplávať z bezpečného prístavu do neznáma s priaznivým vetrom v plachtách. Nech sa nám všetkým darí skúsiť a uspieť.

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“