Orákulum vízií kniha a karty
Orákulum vízií kniha a karty

Výklad kariet Orákulum vízií v 52. týždni roku 2020

Výklad kariet Orákulum vízií možno nazvať aj tarotovým výkladom dňa a aj tarotovými kartami. Sú to tie, ktoré autorovi zostali, keď zostavoval inú sadu 78 tarotových kariet. Prečítajte si, aké posolstvá prinášajú na prelome rokov 2020-2021.

22.12.2020 – 9. lunárny deň provokácií – Začína dnes východom Luny o 12:28 SEČ a preveruje nás, čo sme si vybudovali v prvom kruhu lunárnej harmónie. Učíme sa ako rozpoznať klamstvo a lesť. Pripomíname si a ctíme tradície, ktoré nám odovzdala mama a babička. Upratujeme nielen v domácnosti, ale aj v myšlienkach. Budujeme si astrálnu ochranu a odstraňujeme kliatby.

23.12.2020 – Z orákula vízií – Príbeh Malej morskej víly je príbehom o zvedavosti, o túžbe po inom svete, očarení, porovnávaní a nespokojnosti s tým, čo a kde žijem. Ak uvažujete o zmene, opatrne zvažujte. Krátkodobé vzplanutie má prchavý pôvab z hľadiska dlhodobého záväzku.

27.12.2020 – Orákulum vízií – Vnútorný mier – Náročné obdobie skončilo. Ťažké časy v oblasti zdravia, financií, starosti o blízkych, to všetko nás oslabilo a vystavilo zaťažkávajúcej skúške v duchovnej oblasti. Situácia sa zmenila, lebo minulosť sme prijali. Teraz si doprajme čas na zotavenie a získanie síl.

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“