Baletka na karte zo sady Orákulum vízií
Karta s názvom Čakanie na správnu chvíľu zo sady kariet Orákula vízií

Výklad kariet Orákulum vízií 5. týždeň roku 2021

1.2.2021 – Orákulum vízií – Čakanie na správnu chvíľu – Bez ohľadu na to, ako moc niečo potrebujeme, sú príležitosti, ktoré nemôžeme urýchliť. Baletka hodila do vody zlatú šnúru s návnadou a spolu s rybárikom pokojne čaká na ulovenie predmetu svojej túžby. Trpezlivosť, žiadna lehota nás netlačí. Tú vhodnú možnosť spoznáme.

3.2.2021 – Orákulum vízií – Uhly pohľadu – Dve podoby jednej osoby držia spoločné jednu škrabošku. Ich osudy sú spojené a tým pádom neoddeliteľné. V určitom momente dospejú do stavu, v ktorom uvidia to isté. Neexistuje dobré a zlé. Nové myšlienky a minulé skúsenosti vidíme rovnakými očami, len z inej perspektívy.

4.2.2021 – Orákulum vízií – Ambície a inšpirácia – Stanovili sme si cieľ, našli svoje poslanie a rozhodli sa uspieť. Mladá umelkyňa leží v embryonálnej polohe, vyčerpaná úsilím, váha, čo ďalej. Dokáže napriek opakovanej námahe uspieť? Pochybnosti kalia jej radosť z pokroku. Je ľahké snívať a stanovovať si ciele. Otázka znie, či je cieľ dosiahnuteľný, alebo ide len o fatamorgánu, ktorá ničí a zostáva nedostupná? Je silnejšia vôľa a vnútorná viera alebo zvíťazia vonkajšie záväzky a povinnosti?

6.2.2021 – Orákulum vízií – Pandorina skrinka v 25. lunárny deň Korytnačky, kedy sa plnia proroctvá – Predstava „čo by bolo keby“ nám nedáva spávať. Tým, že niečo vyskúšame, vyhýbame sa stagnácii. Avšak každá príčina má svoj dôsledok. Vznešená kráľovná na obrázku otvára vzácny klenot, z ktorého vylietavajú svetlušky. Či nám ich sloboda prinesie radosť alebo smútok, zatiaľ nikto nevie. Príležitosti môžeme využiť alebo premárniť. Dôležité je nakoľko dokážeme zhodnotiť výsledok každej z možností a prijať zodpovednosť.

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“